Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

biura podróży

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
deszcz
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 21.06.2007
biura podróży

Nieprzeczytany postnapisał(a) deszcz » 21.06.2007 17:21

witam serdecznie:)
WIEM że do chorwacji najlepiej, najtaniej i najfajniej :wink: jest wybrać sie do apartamenciku, bez pośredników.. ale w tym roku niestety muszę skorzystać z jakiegos biura podróży..
czy ktoś zna jakieś sprawdzone???
najbardziej wdzięczna by była za namiary na dobrą ofertę.. dobre, sprawdzone biuro + sprawdzony i godny polecenia hotelik/pensjonat *** koniecznie z basenem!!! i w południowej dalmacji!!
z góry dziękuje za jakąkolwiek odp! :)
udanego podboju świata :D
profet
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 305
Dołączył(a): 23.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) profet » 21.06.2007 17:30

Adriatyk , TUI, Neckermann
deszcz
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 21.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) deszcz » 21.06.2007 18:09

dzięki:)
a może jakies sprawdzone oferty???
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 21.06.2007 19:08

deszcz napisał(a):witam serdecznie:)
najbardziej wdzięczna by była za namiary na dobrą ofertę.. dobre, sprawdzone biuro + sprawdzony i godny polecenia hotelik/pensjonat *** koniecznie z basenem!!! i w południowej dalmacji!!
z góry dziękuje za jakąkolwiek odp! :)
udanego podboju świata :D


Witam i powtarzam do znudzenia:
A może by tak następnym razem skorzystać z opcji szukaj - nawet tyłka nie trzeba ruszać :wink: - wystarczy tylko kliknąć myszą - bo jest już dokładnie taki sam wątek: forum/viewtopic.php?t=13743&highlight=
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 21.06.2007 19:26

A tu dało się dopisać do istniejącego wątka :?: :idea: : forum/viewtopic.php?p=218799#218799 - nie można cierpliwie poczekać na odpowiedź zamiast zakładac drugi raz taki sam post, nowy wątek i śmiecić na tym forum.
profet
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 305
Dołączył(a): 23.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) profet » 21.06.2007 19:40

Z Adriatykiem byłem na Istrii więc konkretów co do Dalmacji nie podam ale biuro było OK
deszcz
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 21.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) deszcz » 21.06.2007 23:38

jak widzisz Bubrze Drogi potrafię coś znaleźć używając opcji "szukaj".. "bez ruszania tyłeczkiem".. :P
a nowy wątek założyłam bo jestem w podbramkowej sytuacji /nie mam za dużo czasu by cos zorganizować/ a z doświadczenia wiem że jak się rzuci hasło "biura podróży", czarno na białym to jest większa szansa że ktos pomoże.. w zasadzie nie zamierzam się tłumaczyć..
dzięki za odp..
a! na przyszłość radzę trochę delikatniej i z większa doza "wyrozumiałości" ..traktować ludzi.. w szczególności tę piękniejsza czesc społeczeństwa :wink:
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 22.06.2007 19:36

Odpowiadam:

1. Buberze drogi, a nie Bubrze drogi
2. Co z tego że potrafisz znaleźć - nic z tego nie wynika - śmiecisz, sorry "chlapiesz" na tym forum
3. rzeczywiście masz mało czasu - pierwszy post założony 17:04, nowy wątek - 17:21 :lol: :lol: :lol:
4. bardzo dobrze Cię potraktowałem - dałem Ci linka tego samego tematu i odpisałem Ci we "właściwym" miejscu. Czego chcesz więcej :?: 8O
5. jestem bardzo delikatny - codziennie ktoś mi to powtarza, a poza tym deszcz, skąd ja moge wiedzieć czy Ty jesteś kobietą i to piękniejszą ode mnie :coool:.

:papa:

P.S. Lepiej się nie tłumaczyć - początek sezonu to zawsze zakładanie nowych tematów. Czasem w jeden dzień są założone 3 takie same. Dobrze byłoby, gdyby admin od razu to kasował .
deszcz
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 21.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) deszcz » 22.06.2007 19:52

SB, czy co?? :wink:
deszcz
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 21.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) deszcz » 22.06.2007 20:09

tak, czy inaczej :wink: .. dzięki za info, bo tylko od Ciebie uzyskałam jakieś konkretne wiadomości :)
pozdrawiam :papa:

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone