Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

biuro podróży ADRIATICA.net - jade z nimi dobrze zrobiłam?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ulsy1
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 11.06.2007
biuro podróży ADRIATICA.net - jade z nimi dobrze zrobiłam?

Nieprzeczytany postnapisał(a) ulsy1 » 20.06.2007 10:12

Witam wszystkich, którzy chca podzielić sie informacjami z innymmi zagubionymi cromaniakami.
Jedziemy ze znajomymi do apartamentów Lanterna w POrec, z ADRIATICA.NET
czy ktoś był z nimi na wakacjach?
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 20.06.2007 10:19

Byłam w zeszłym roku w Rogoznicy. Też miałam obawy szczególnie że przed wyjazdem trzeba zapłacić całą kwotę. Była to kwatera prywatna u gospodarza, który ma umowę z biurem. Ogólnnie jestem bardzo zadowolona, chociaż komfort pobytu napewno w dużej mierze zależy od samych gospodarzy i ich podejścia do turystów (nasi byli super).
Ogólnie polecam. Udanego wypoczynku.
ulsy1
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 11.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ulsy1 » 20.06.2007 10:58

bardzo dziekuje za szybką odpowiedź
my jedziemy do wioski turystycznej "kombinat" jak to niektórzy nazwali na forum, w dzień kiedy dzieci bedą sie bawić na basenach, kortach tenisowych, gokartach (nie wiem jak to sie pisze) my bedziemy odpoczywać i smażyć sie, a wieczorem bedziemy używać życia ...
adriatica.net wygląda na solidną firme chorwacką, ale nie zaszkodzi zasiegnąć sprawdzonych informacji
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 21.06.2007 08:16

Pewnie, zawsze lepiej się upewnić i mieć spokojną głowę. W końcu to wakacje 8) ,
Pozdrawiam
ulsy1
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 11.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ulsy1 » 29.06.2007 10:00

bedziecie na kampie czy w apartamentach
ulsy1
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 11.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ulsy1 » 29.06.2007 10:00

ulsy1 napisał(a):bedziecie na kampie czy w apartamentach


przepraszam źle umieścilam pytanie
ulsy1
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 11.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ulsy1 » 09.07.2007 21:25

z adriatica.net totalna porażka - jeszcze nie wiem kto zawinił, ale dziwnym trafem mam urozmaicone życie przed wakacjami, a co bedzie na wakacjach mam do wyboru VILAS RUBIN lub VERUDELA BEACH ??? :idea:
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 10.07.2007 09:25

A z jakiego powodu " urozmaicone"? Podziel się cos więcej tą sprawą.
ulsy1
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 11.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ulsy1 » 10.07.2007 13:29

urozmaicone; znaczy:
1. zakończenie wszystkich spraw w pracy
2. pakowanie i zakupy
3. decyzje co to bedzie
a wszystko na wariackich papierach

z tego wszystkiego bede miala tydzień na Lanternie i tydzień - gdzies W Porec lub Rovinji???
ładnie jestesmy zalatwieni

zrezygnowc nie moge,
1 urlop w tym czasie
2za duzo "serca" w to wlożylam
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 11.07.2007 08:25

No to faktycznie niefajnie Was załatwili zmieniając miejsce pobytu.
Mam jednak nadzieję, że mimo to wakacje będą udane. Napisz jak było jak wrócisz.
A co do Adriatki to na to wygląda, że zależy jak się trafi. Ja w tym roku zdecydowałam się jechać w Ciemno.
Pozdrawiam
dominika
Croentuzjasta
Posty: 284
Dołączył(a): 06.10.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) dominika » 11.07.2007 11:04

ulsy1 napisał(a):z adriatica.net totalna porażka - jeszcze nie wiem kto zawinił, ale dziwnym trafem mam urozmaicone życie przed wakacjami, a co bedzie na wakacjach mam do wyboru VILAS RUBIN lub VERUDELA BEACH ??? :idea:


Nie rozumiem..wy za cos zaplaciliscie i oni wam zmienili mjesce pobytu? :idea:
ulsy1
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 11.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ulsy1 » 16.08.2007 12:52

zalatwili pozytywnie bardzo jestesmy zadowoleni polecam
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 16.08.2007 13:50

To dobrze że sie wszystko ułożyło.
Pozdrawiam :lol:
magnus
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 16.07.2006
musztarda po obiedzie

Nieprzeczytany postnapisał(a) magnus » 19.08.2007 12:11

Byłem rok temu powiem tak jeśli chodzi o przedpłate to mozna im ufać ale jeśli chodzi o cały opis apartamentu zdjęcia itd . To kłamcy i oszuści pierwszej wody.
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006
Re: musztarda po obiedzie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 19.08.2007 13:09

magnus napisał(a):Byłem rok temu powiem tak jeśli chodzi o przedpłate to mozna im ufać ale jeśli chodzi o cały opis apartamentu zdjęcia itd . To kłamcy i oszuści pierwszej wody.


Tu muszę potwierdzić. Z czystej ciekawości przeglądałam ich ofertę dotyczącą naszej wyspy, w szczególności Starego Gradu, bo przecież na zdjęciu poznaję każdy dom i dokładnie znam jego położenie względem plaży itp... autentycznie ręce opadają....Podają bzdurne informacje... Nie wiem, jak to jest w przypadku innych miejsc w Hr, ale jeśli chodzi o to, co proponują na wyspie Hvar to UWAGA!!!!

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
biuro podróży ADRIATICA.net - jade z nimi dobrze zrobiłam?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone