Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Adriagate travel agency czy ktos wie co to za agencja??

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Grazyna P
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 20.05.2007
Adriagate travel agency czy ktos wie co to za agencja??

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grazyna P » 23.05.2007 11:55

Jak w temacie. Czy ktoś korzystał z tego biura podróży. Proszę o info co to za biuro czy uczciwe? Dziekuje
fryta1981
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 04.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) fryta1981 » 04.02.2008 16:05

Ja też bym chciała się coś o niej dowiedzieć, a nic nie mogę znaleźć na forum :( Czy udało się komuś z nimi wyjechać :lol: i wrócić oczywiście :lol:
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 04.02.2008 16:54

Na dole web stronki mają emblemat Adriatica net group.....
Nigdy nie korzystałam z usług tego typu net agencji, ale radziłabym odrobinę chłodnego, rozsądnego spojrzenia na ofertę, która wyda się atrakcyjna.
Kiedyś z ciekawości przeglądałam oferty apartamentów z naszego miasteczka i powiem szczerze, że zdębiałam, kiedy zaczęłam czytać umieszczane przy każdej ofercie aparamentu info o odległościach od plaży, od centrum miasteczka itp.. Znam większosć z tych domów i niespodzianką a czasami nawet wręcz żartem wydawała mi się wpisana przez Adriaticę info. Większość klientów byłaby pewnie rozczarowana, kiedy obiecywana odlegość od plaży nie zupełnie zgodna jest z prawdą lub tez w rzeczywistosci odpowiada odległości apartamentu od zatoki miejskiej, w której przecież nikt się nie kąpie...
Powiem tylko tyle, że kiedy już decydujemy się korzystać z tego typu usług, trzeba liczyć się z tym, że:
1. przepłacamy
2. duże sieci oferujące apartamenty nie troszczą się jakoś szczególnie o swoich klientów (bo mają ich zbyt wielu)
3. informacje prezentowane w ofercie przygotowywane są przez bardzo wielu młodych ludzi biegających z aparatami i notesami; niestety nie zawsze informacje te są rzetelne... Nie tyle przez złe intencje , co z powodu nastawienia agencji na ogromną liczbę klientów (masowość, która uniemożliwia dbałość o detale) i położenie nacisku na to, by oferta była bogata i łatwodostępna. To są tak naprawdę priorytety, a nie to, żeby jakiś tam Kowalski był zadowolnony i dostał wyczerpującą info na temat tego, co naprawdę kupuje.
Brak indywidualnego podejścia do klienta....
Dla mnie to troszkę jak kupowianie kota w worku. Nie twierdzę, że na wszystkich takich agencjach i na każdej niemal ich ofercie można się naciąć, ale obowiam się, że istnieje takie prawdopodobieństwo. Wydaje mi się, że tego typu agencje mają tyle samo zadowolonych, co niezadowolonych klientów. Dlatego też może lepiej byłoby pytać o opinie na temat konkretnej oferty (dom, apartament itd) niż o samą net agencję.
Pozdawiam serdecznie
fryta1981
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 04.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) fryta1981 » 04.02.2008 19:50

Dzięki Kasiu za tak szybką odpowiedź. Oczywiście rozsądek to podstawa chyba w każdym biurze podróży, nawet z najlepszymi opiniami :)
Staram się podpytać kilku osób, które pozostawiły wpisy na ich stronie jak wspominają współpracę z biurem i jak miały się opisy do rzeczywistości. Mam nadzieję, że odpiszą.
Trochę trudno mi zapytać o daną kwaterę, gdyż na tej stronie kwatery nie mają żadnych nazw ani nazwy dzielnicy, w której się znajdują tylko numer oferty. Nie mogę też znaleźć tego domu w ofercie innych serwisów (może mają wyłączność). Napisałam do nich również mam nadzieję, że chociaż dzielnicę podadzą :)
W każdym razie gdyby ktoś widział ten dom w realu dajcie znać:
http://www.adriagate.com/pl/zakwaterowa ... aspx#slike
Cena wydaje się ok, nie za drogo nie za tanio :wink:
Oczywiście też wiem, że z biurem zazwyczaj wychodzi drożej, ale w moim wypadku akurat jest to bardziej opłacalne :) ze względu na refundację, którą ma mój mąż w pracy (80% wczasów wykupionych w biurze, a tylko 600zł jadąc na własną rękę). Tak więc jako, że w tym roku słabo oszczędzałam muszę jechać z biurem :?
Osobiście wolę na własną rękę i w ciemno.
Będę jeszcze męczyć cromaniaków, którzy byli w Breli :twisted:
zusia
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 31.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zusia » 31.03.2008 22:39

Witajcie. Mam pytanie do Fryty. Czy dowiedziałaś się coś na temat tej agencji? mam zamiar skorzystac z jej usług. Powiem szczerze , że jak dotychczas jestem bardzo zadowolona z kontaktu mailowego z nimi. na wszelkie moje pytania otrzymuje odpowiedzi najpóżniej nastepnego dnia i sa one rzeczowe. oczywiście to tylko kontakt mailowy dlatego tez chcialabym porozmawiec z kims kto juz faktycznie skorzystał z usług tej agencji. Pozdrawiam i liczę na odpowiedż. Ewa
fryta1981
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 04.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) fryta1981 » 01.04.2008 17:33

Hej! Niestety niewiele o nich wiem w dalszym ciągu. Wysłałam do nich jednego maila (po angielsku - żeby nie było wątpliwości) z zapytaniem o to w jakiej dzielnicy znajduje się upatrzona kwaterka i do tej pory nie doczekałam się odpowiedzi (2 miesiące). Przyznam, iż szczególnie mocno ich nie molestowałam, gdyż niezastąpieni cromaniacy pomogli mi odnaleźć dom, który sobie upatrzyłam i mam kontakt do właścicielki. Dogadałam się bezpośrednio z nią i mam w niższej cenie pokój o wiele wyższym standardzie, a kwaterka okazała się sprawdzona przez forumowiczów. Tak więc niewiele mogę pomóc w sprawie tego biura, gdyż żadnych innych informacji nie zebrałam :-(
przemo4
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 24.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemo4 » 22.06.2008 11:02

witam czy posiadacie już może jakieś info o adriagate? proszę o info :?:
fryta1981
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 04.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) fryta1981 » 23.06.2008 03:31

Ja nic więcej nie wiem, bo i nie szukałam :wink:

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Adriagate travel agency czy ktos wie co to za agencja??
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone