Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Które miejsce na Istrii najlepsze na wyjazd z dzieckiem?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lothian
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 16.05.2007
Które miejsce na Istrii najlepsze na wyjazd z dzieckiem?

Nieprzeczytany postnapisał(a) lothian » 18.05.2007 12:09

Jedziemy do Chorwacji po raz pierwszy. Zdecydowaliśmy się na Istrię ze względu na odległość od Polski. Moje pytanie dotyczy plaży, chcielibyśmy jak najmniej kamienistą. Dziecko ma 18 miesięcy. Co możecie mi polecić? Czy w Rovinj są plaże żwirkowe lub (marzenie) piaszczyste? A może jakieś okoliczne miasteczko jest lepsze od Rovinj, dla rodziny nie pragnącej knajp i rozrywek :oops: a szukającej spokoju i wypoczynku na plaży :)
A może wyspa Pag lub Rab ma takie plaże. Poradźcie proszę.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.05.2007 12:17

lothian napisał(a):Jedziemy do Chorwacji po raz pierwszy. Zdecydowaliśmy się na Istrię ze względu na odległość od Polski. Moje pytanie dotyczy plaży, chcielibyśmy jak najmniej kamienistą. Dziecko ma 18 miesięcy. Co możecie mi polecić? Czy w Rovinj są plaże żwirkowe lub (marzenie) piaszczyste? A może jakieś okoliczne miasteczko jest lepsze od Rovinj, dla rodziny nie pragnącej knajp i rozrywek :oops: a szukającej spokoju i wypoczynku na plaży :)
A może wyspa Pag lub Rab ma takie plaże. Poradźcie proszę.

Na Istrii króluje beton i kamienie (jeżeli chodzi o plaże) Plaż piaszczystych takich jak nad naszym Bałtykiem w HR NIE MA !!!
Jeżeli chcesz jechać z dzieckiem i zalezy Ci na łagodnej plaży to w najbliższej okolicy polecam Lopar na Rab lub Soline-Ciźici na Krk
Gosia Begovic
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 28.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gosia Begovic » 18.05.2007 13:44

kVARNER -okolice Crikvenicy duzo plaz z drobnym kamyszkiem.[url] adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl [/url]
velo_12
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 626
Dołączył(a): 16.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) velo_12 » 18.05.2007 17:59

Dużo osób poleca Medulin - mała rodzinna miejscowość położona kilkanaście km od Puli z plażami żwirkowymi i podobno piaszczystą. Osobiście nie byłem, ale z opowieści i zdjęć brzmi i wygląda bardzo zachęcająco :D Więcej info znajdziesz w szukaczu :hut:
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 18.05.2007 18:49

Premantura - cicha, spokojna miejscowość na samym czubeczku Istrii.Na kampingu Munte jest(przynajmniej kilka lat temu była :D ) sztuczna niewielka piaszczysta plaża, jak znalazł dla małego plażowicza.
Poza tym świetne miejsce wypadowe do Puli,Wenecji....
Pozdrav.
dagarts
Croentuzjasta
Posty: 248
Dołączył(a): 17.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) dagarts » 18.05.2007 19:14

Wojan, czy możesz powiedzieć coś więcej na temat tego campingu?
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 18.05.2007 19:53

dagarts napisał(a):Wojan, czy możesz powiedzieć coś więcej na temat tego campingu?


Niestety za dużo o tym kampingu nie wiem,bo do "kampingowiczów" nie należę, a chodziłem tam tylko z dziećmi na plażę.Ekspertem od Premantury jest Maciek1956 i mam nadzieję,że tu zaglądnie i wniesie coś wiecej ode mnie :D
Pozdrav
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 18.05.2007 20:20

Odnalazłem w przepastnym brzuchu forum :D swoje posty z zamierzchłych czasów,więc je tu wklejam coby Wam oszczędzić szukania :D

Jak obiecałem wstawiam kilka zdjęć z Premantury-jakość taka sobie bo ze skanera.
Na początek rzut oka na miasteczko z lotu ptaka,potem dom Majdy Stok - z balkonem i kilka ujęć z plaży.
Pozdrawiam.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Byłem w Premanturze w 2003 r.Mieszkałem u sympatycznej Słowenki za 45 euro- oto namiary mam nadzieję, że aktualne adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
telefon w Mariborze +386(0)26132263
adres w Premanturze-nazwisko Majda Stok(s pisane z ptaszkiem na górze czyli czyta się Sztok)ul.Munte 84 tel.+385(0)52575498.
Majda dobrze mówi po angielsku,polski też rozumie.
Pozdrawiam.


I jeszcze linki

forum/viewtopic.php?t=9709&highlight=premantura+munte
forum/viewtopic.php?t=9708&highlight=premantura+munte

Pozdrav.
lothian
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 16.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) lothian » 19.05.2007 09:30

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, biegnę czytać o wymienionych miejscowościach :)

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Które miejsce na Istrii najlepsze na wyjazd z dzieckiem?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone