Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd na Półwysep Peljesac

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Gregory
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 127
Dołączył(a): 03.04.2007
Wyjazd na Półwysep Peljesac

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gregory » 04.04.2007 09:49

Witam serdecznie wszystkich cromaniaków,

Wybieramy sie w tym roku na Półwysep Peljesac.
Czy znacie jakieś ciekawe, małe i niezatłoczone miejscowości oraz namiary na kwatery?

Mój e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Grzesiek
Mariusz Gubernat
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 245
Dołączył(a): 05.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz Gubernat » 04.04.2007 10:10

Witam.
Ja też wybieram się z rodzinką na Płw.Peljesac, konkretnie do Trpanj.
Poszukaj na forum (jest kilka fajnych namiarów) lub na Google: Trpanj, Dingać, Trstenik, Żuljana, Mokalo, Viganj czy Orebić.
Posyłam Ci kilka adresów.
Pozdrawiam
Gregory
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 127
Dołączył(a): 03.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gregory » 04.04.2007 11:02

Dzięki Mariusz za namiary.
Poprzeglądam w necie, mam nadzieję,
że znajdę coś ciekawego dla siebie.

Pozdrawiam
Grzesiek
klopot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1621
Dołączył(a): 22.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) klopot » 04.04.2007 12:57

Podesłałem Ci propozycję na Twój adres, dotyczy ona miejscowości Zuljana.
Rafał
Gregory
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 127
Dołączył(a): 03.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gregory » 04.04.2007 14:14

Dzięki Rafał za e-maila.
Im większy wybór, tym większe prawdopodobieństo, że uda mi się znaleźć w miarę ciekawy i tani apartament..., tzn. najlepiej do 50 EUR za apartament A4.

Pozdrawiam
Grzesiek
Gregory
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 127
Dołączył(a): 03.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gregory » 04.04.2007 14:36

Poszukałem na forum odnośnie ciekawych małych miejscowości na Półwyspie Peljesac.

Zaciekawiła mnie m.in. miejscowość Borak. Mam pytanie do formułowiczów, którzy byli już w Boraku, jak tam wygląda sytuacja z plażą dla małych dzieci (6-letnich), w jakiej odległości od brzegu robi się głęboko?

Pozdrawiam
Grzesiek
klopot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1621
Dołączył(a): 22.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) klopot » 04.04.2007 14:50

No forum są specjaliści, którzy corocznie odwiedzają tą miejscowość.
Pooglądają tutaj:
forum/viewtopic.php?t=10039&postdays=0&postorder=asc&start=0
Rafał
ewutka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 141
Dołączył(a): 06.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewutka » 04.04.2007 18:08

Miałam przyjemność spędzać urlop na półwyspie Peljesac w miejscowości Trpanj. Bardzo piękny zakątek. Prawa strona tej miejscowości to urocza, spokojna plaża z wystajacymi z morza skałkami. Bardzo malowniczo to wygląda. Po lewej znajduje się tzw. centrum. Niewielka to miejscowość ale naprawdę godna uwagi. Okoliczne miejscowości również warte zobaczenia.
Polecam.
krzysio21
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysio21 » 04.04.2007 20:02

Gregory napisał(a):Poszukałem na forum odnośnie ciekawych małych miejscowości na Półwyspie Peljesac.

Zaciekawiła mnie m.in. miejscowość Borak. Mam pytanie do formułowiczów, którzy byli już w Boraku, jak tam wygląda sytuacja z plażą dla małych dzieci (6-letnich), w jakiej odległości od brzegu robi się głęboko?

Pozdrawiam
Grzesiek


Witam.Na drugiej plaży metr głębokości jest do około 10m.Trafiają sie też przypływy gdzie woda podnosi się o około 20-30cm.Generalnie plaża jest przjazdna dla dzieci.Pozdrawiam :wink:
Gregory
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 127
Dołączył(a): 03.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gregory » 04.04.2007 21:27

Dzięki Krzyś,

To dla mnie ważna informacja, bo mam małe dzieci.
Własnie takiej plaży szukam.

Masz, może namiary na jakąś fajną kwaterę w Boraku, poza tymi co można znaleźć w necie?

Pozdrawiam
Grzesiek
micho77
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 15.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) micho77 » 05.04.2007 00:22

Byłem w Boraku w zeszłym roku i w tym również tam się wybieram z rodzinką- co do plaży to naprawdę godna polecenia dla dzieci-gorąco polecam.

Szczegóły adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Jarek Magnuski
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 25.03.2004
wyjazd na półwysep plejesac

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jarek Magnuski » 05.04.2007 06:44

Uważałem,że nie pojadę do Chorwacji w to samo miejsce, a okazało się od pierwszego pobytu w TRPANJU w 2005 roku że jadę tam w lipcu trzeci raz.
Drugi raz jedziemy do najwyżej położonego ap. w Trpanju - widok na całą miejscowość i przeciwną stronę zatoki. Korzystamy tylko z plaży DUBA bo tam woda - kryształ , cicho i w miarę luźno.Trpanj - miejscowość z klimatem , godna polecenia.
krzysio21
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysio21 » 05.04.2007 13:38

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Ja jadę znowu tu a innych nie jestem w stanie podać gdyż mnie to nie interesowało.Ogólne to mała osada a wszystkich domów jest tam około 30.Pozdrawiam :papa: A może to :?: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Gregory
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 127
Dołączył(a): 03.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gregory » 05.04.2007 14:04

Dzięki Krzyś,


Mam małe pytanko, jeśli to jest malutka wioska to do kiedy trzeba się zdecydować żeby zarezerwować kwaterę.
Pewnie jak najszybciej...

Pozdrawiam
Grzesiek
Mariusz Gubernat
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 245
Dołączył(a): 05.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz Gubernat » 05.04.2007 14:17

Ja dokonywałem rezerwacji początkiem stycznia (jadę do miejscowości Trpanj w czerwcu), dwie fajne, wcześniej upatrzone kwaterki już były niestety zarezerwowane (Czesi, Słowacy), musiałem wybrać trochę dalej od morza.
Śpiesz się.
Pozdrawiam
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd na Półwysep Peljesac
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone