Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

proszę o pomoc wyborze miejscowości na Istrze

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lewy
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 30.03.2007
proszę o pomoc wyborze miejscowości na Istrze

Nieprzeczytany postnapisał(a) lewy » 31.03.2007 20:29

Witam
Pierwszy raz chcemy się wybrać do Cro w 2 pary z dziećmi (1 i 4 lata). Proszę o pomoc w wyborze miejscowości na Istrze w miarę spokojnej oraz z fajnymi plażami dla dzieci (piszczyste) - mile widziane jakieś namiary na fajne apartamenty.
Chcemy jechać w lipcu na 14 dni. (może pierwsz połowa - nie zagorąco?) Wierzę, że ktoś mi pomoże bo z tego co przejrzałem na forum to żadne tam biura podróży nie wchodzą w rachubę. Ludzie z forum to prawdziwa skarbnica wiedzy na temat Cro.
Jedziemy z Gorzowa Wlkp autostradami przez Niemcy, jeżeli ktoś jechał tą trasą byłbym wdzięczny za jakieś cenne uwagi.

Dziękuję :D
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
AndrewP
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrewP » 15.04.2007 20:28

Polecam miejscowość Rovini. Byłem tam dwa razy i zawsze w ciemno, nigdy nie miałem kłopotów ze znalezieniem apartamentów. Miasteczko b. ładne z piękną starówką. Z plaży korzystaliśmy w ośrodku Villa Rubin, gdzie znajdują się również baseny (dla dzieci raj). Wstęp na teren ośrodka bezproblemowy. Dojazd nie powinien sprawić kłopotów. Ja jeździłem przez Austrię i Słowenię. Na początku lipca nie ma jeszcze bardzo dużego tłoku. Ale ceny kwater już mogą się zaczynać od 15 E od osoby. Pozdrawiam
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.04.2007 20:37

lewy napisał(a):Witam
Pierwszy raz chcemy się wybrać do Cro w 2 pary z dziećmi (1 i 4 lata). Proszę o pomoc w wyborze miejscowości na Istrze w miarę spokojnej oraz z fajnymi plażami dla dzieci (piszczyste).........

z tymi piaszczystymi plażami to trochę będzie problem - to nie ten rejon HR. Na Istrii to albo beton albo skałki albo kamienie. Ale nie martwiłbym sie na Twoim miejscu brakiem piasku (mam na myśli dzieciaki) Kamyczki bywają czasami bardziej atrakcyjne dla dzieciaków (przynajmniej dla moich) Piasek mamy nad Bałtykim pokażcie im trochę inne rodzaje plaż. A jeżeli już upierasz sie przy piasku (oczywiście w HR nie spotkasz nigdzie takiego piasku jak np. nad Bałtykiem) to musisz zmienic rejon. Najbliższe w miarę piaskowe plaże są na Krk, Rab czy okolicy Crikvenicy. Pozdrav
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 15.04.2007 20:48

my jedynie campy fkk wiec do konca nie pomozemy. piasku nie ma lecz dzieki temu jest bardzo czysta nie zmacona woda. rovinj, vrsar, porec to bardzo podobne urodziwe i klimatyczne miasteczka. pula jest wieksza i ma wiecej zabytkow - koloseum mi sie bardziej podobalo od tego w rzymie. istria nam odpowiada bo jest tam bardzo naturalnie a wrecz fantastycznie naturystycznie ...
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 15.04.2007 20:55

Najlepszy jest Rabac. :lol:
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 15.04.2007 21:06

lewy napisał(a):Witam
Pierwszy raz chcemy się wybrać do Cro w 2 pary z dziećmi (1 i 4 lata). Proszę o pomoc w wyborze miejscowości na Istrze w miarę spokojnej oraz z fajnymi plażami dla dzieci (piszczyste) - mile widziane jakieś namiary na fajne apartamenty.
Chcemy jechać w lipcu na 14 dni. (może pierwsz połowa - nie zagorąco?) Wierzę, że ktoś mi pomoże bo z tego co przejrzałem na forum to żadne tam biura podróży nie wchodzą w rachubę. Ludzie z forum to prawdziwa skarbnica wiedzy na temat Cro.
Jedziemy z Gorzowa Wlkp autostradami przez Niemcy, jeżeli ktoś jechał tą trasą byłbym wdzięczny za jakieś cenne uwagi.

Dziękuję :D
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl



Z takimi pociechami to szukajcie czegoś w Medulin.
POLECAM !
Bolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 265
Dołączył(a): 23.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bolo » 30.04.2007 17:31

Mogę polecic Rovinj, to faktycznie cudowne miasteczko, szczególnie starówka.Poza tym na Istrii jest wiele ciekawych miejsc do zwiedzenia. Pula ze wspaniałym amfiteatrem i starym miastem jest tam zabytkowa mozaika odkryta wpodwórzu jednej z kamienic. Porec urocze miasteczko portowe. Park Narodowy wyspy Brijuni, limski kanal a w centralnej części Istrii mało znane miejsca jak Motovun stare miasto na wziesieniuotoczony murami gdzie na ulicy częstują truflami(miejsce słynie z tych grzybków) oraz najmniejsze miasto na świecie HUM liczy 20 mieszkańców i posiada prawa miejskie naprawdę godne zobaczenia chociaż trudno tam trafic, droga wiedzie przez podwórka. Także miejsc wiele ale najlepszą bazę pobytową stanowi w/g mnie Rovinj.
atolek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 360
Dołączył(a): 12.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) atolek » 30.04.2007 23:22

PISZCZYSTYCH ani piaszczystych plaż na Istrze NIE MA !!!
wojak999
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 66
Dołączył(a): 20.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojak999 » 01.05.2007 14:37

Piaszczysta plaża na Istrze jest tylko jedna w Rabac-u, główna plaża miejska. Nie jest to typowa plaża paszczysta bo bardziej zwirowa, ale w tym rejonie bywalcy nazywaja ją piaszczystą.
Coper
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 07.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Coper » 03.05.2007 14:57

Czesc ja też pierwszy raz wybieram się do Chorwacji Ja żona i 5 letni synek i mam w związku z tym pytanie mam możliwośc przez biuro pośrednictwa zarezerwować pokój z tego co mi oferują 30m2 z aneksem kuchennym oraz łazienką w terminie od 25 Sierpnia do 8 wrzesnia z opłata klimatyzacyjna cena 490 euro proszę stałych bywalców o pomoc czy cena ta jest atrakcyjna
Miejsowość na Istri Rovnj Pozdrawiam
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 04.05.2007 20:00

Coper napisał(a):Czesc ja też pierwszy raz wybieram się do Chorwacji Ja żona i 5 letni synek i mam w związku z tym pytanie mam możliwośc przez biuro pośrednictwa zarezerwować pokój z tego co mi oferują 30m2 z aneksem kuchennym oraz łazienką w terminie od 25 Sierpnia do 8 wrzesnia z opłata klimatyzacyjna cena 490 euro proszę stałych bywalców o pomoc czy cena ta jest atrakcyjna
Miejsowość na Istri Rovnj Pozdrawiam


To jest w sumie najdroższy okres. Pewnie na miejscu by się coś taniej zanalazło, ale jeśli ktoś nie lubi jechać w ciemno... To za tydzień ?
Coper
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 07.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Coper » 04.05.2007 21:00

Czesć Bahama nie to za 2 tygodnie a jeżeli chodzi o termin to myslałem że pod koniec sierpnia to już sezon się kończy dzięki za rady pozdrawiam
wodnik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 288
Dołączył(a): 28.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) wodnik » 06.05.2007 14:04

Rabac lub Porec ( Zielona Laguna ) polecam
Royal
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Royal » 06.05.2007 16:46

Witam,tez wybieram sie z rodzinka na Istre w lipcu(ok.14-15)czy jest realne znalezienie w tym terminie kwater w cenie ok.10euro?Jade pierwszy raz i troche mam obaw,jesli ktos ma jakies namiary to bede wdzieczny.Może jakis wspolny wyjazd,na pierwszy raz zawsze to adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Kir
Cromaniak
Posty: 1012
Dołączył(a): 06.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kir » 06.05.2007 19:17

JAk czytam "Istrze" to mnie zęby bolą. Isti
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
proszę o pomoc wyborze miejscowości na Istrze
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone