Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pomózcie mi wybrac podróż poślubną!!!!!!!!!!

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Torinka
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 13.03.2007
Pomózcie mi wybrac podróż poślubną!!!!!!!!!!

Postnapisał(a) Torinka » 21.03.2007 21:28

Witam!!!

Wybieramy się z moim przyszłym mężem w podróż poślubną do Chorwacji, w wyborem państwa nie było problerm, gorzej z celem wycieczek. Jesteśmy raczej zwiedzaczami i wolimy podróżowac niż leżeć na plaży, dlatego mamy do wyboru 2 wycieczki objazdowe. Poniżej podam link i nazwy wycieczek, jeżeli znacie te miejsca, byliscie tam, napiszcie swoją opinię. Wiem,że część z nich jest opisana w innych tematach ale takie skakanie i szukanie nic mi nie pomogło.Jeżeli ktoś mógłby mi polecić którąś z nich będę wdzięczna, dzięki,pozdrawiam. Ps.Nie mam za duzo czasu z wyborem.

TraveliGo.pl
poprawione

1.Tam gdzie dojrzewa śliwowica
2.Z pamiętnika podróżnika
Torinka
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 13.03.2007

Postnapisał(a) Torinka » 21.03.2007 21:32

Z tym linkiem coś mi nie poszło bo się nie otwiera, buuuuuu.Wystarczy wpisac w tej stronie głównej 3 lipiec , Chorawacja, przepraszam. To mój pierwszy temat.pozdrawaim moderatorów, proszę nie krzyczeć.
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Postnapisał(a) mutiaq » 21.03.2007 23:10

link działa, tylko trzeba cały skopiować i wkleić.. :wink:
LRobert
Cromaniak
Posty: 4129
Dołączył(a): 09.02.2007

Postnapisał(a) LRobert » 21.03.2007 23:11

Glosuję na śliwowicę. Ja wolę ogladać przyrodę-parki narodowe. tego jest tam wiecej
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Postnapisał(a) Leszek Skupin » 21.03.2007 23:20

Tam gdzie dojrzewa śliwowica :!: z tych dwóch które podałaś zdecydowanie to :D

Szczególnie podobałyby mi się trzy dni :D 7, 8 i 10, ale tak naprawdę wszystko jest godne uwagi ;)
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Postnapisał(a) platon » 21.03.2007 23:26

te imprezy o fajnych tytułach to imprezy Itaki
http://www.itaka.pl/strony/2/i/1229.php
myslę ,że trzeba wybrać pośrodku bo po śliwowicy raczej podróży poślubnej się nie pamięta i trudno napisać pamiętnik
Torinka
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 13.03.2007

Postnapisał(a) Torinka » 22.03.2007 08:53

Dzięki za opinie. Dylemat niestety jest nadal, głównie z tego powodu, że praktycznie każda inna wycieczka prowadzi nad jeziora plitwickie i wodospady Krka, natomiast -w pamiętniku podróżnika- jest dużo ciekawych miejsc, jednak mniej przyrodniczych. Organizatorzy takich wycieczek wiedzą jak to dzielić cele poszczególnych ofert. Najchętniej coś wyciełabym w jednej i wkleiła do drugiej, ale tak się niestety nie da....... :(
Jak coś wymyślę dam znać,czekam na dalsze opinie, pozdrowionka, :D
mat1
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 01.02.2007

Postnapisał(a) mat1 » 22.03.2007 09:29

Ja na waszym miejscu, jeżeli chodzi o zwiedzanie to pomyślałbym o Grecji - samolotem (wcale nie tak drogo). W czasie, gdy ja byłem, to bylo dużo młodych par.
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 22.03.2007 13:59

WYBÓR RZECZYWIŚCIE TRUDNY...
Choć przynam, że ta pierwsza wycieczka (ze śliwowicą w tytule ) ma trochę nieadekwatny do trasy imprezy tytuł (Słowenia i śliwowica? co ma piernik do wiatraka???).
Tak czy siak i pierwsza kusi (Ljubljana jest przeurocza), i druga nęci (Bośnia...).
Ale drodzy nowożeńczy, czy jesteście absolutnie pewni, że objazdówka to jest dobry pomysł na podróż poślubną? Ja tez jestem zwolenniczką aktywnego wypoczynku, ale objazdówka to bieganina. Umordujecie się i nie będziecie mieli czasu dla siebie. Co innego, kiedy sami jesteście "kierownikami wycieczki", a co innego, kiedy ktoś Was non stop pogania, bo "program napięty".
Pozdrówki i najlepsze życzenia dla nowożeńców!
:D
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Postnapisał(a) woka » 22.03.2007 14:09

Również jestem zdania, że co jak co ale podróż poślubną to z całą pewnością nie wycieczka objazdowa. Dla nowożeńców tylko hotel w dobrym położeniu. Na wycieczki bedziecie jeszcze mieli czas. Ponadto w zasadzie w każdej wiekszej miejsowości są organizowane przeróżne wycieczki np. rejs statkiem.
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Postnapisał(a) Leszek Skupin » 22.03.2007 14:15

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):...nie będziecie mieli czasu dla siebie....

Eeee tam dla chcącego nic trudnego :lol: albo się "zgubią" w uliczkach jakiegoś miasteczka a potem "znajdą" przy autokarze, albo "zgubią" się schodząc ze szlaku w jakimś Parku Narodowym ;) cy cuś. A w hotelu :?: cóż... to już ich inwencja tfoorcza a za każdym razem inny hotel na dodatek ;)......................

Trochę fantazji :D dadzą radę :D

Pozdrav :papa:
Iwona Baśka
Cromaniak
Posty: 1096
Dołączył(a): 15.02.2007

Postnapisał(a) Iwona Baśka » 22.03.2007 14:35

Kasia i Woka mają rację.Wycieczka objazdowa dla nowożeńców to nie jest najlepszy pomysł.Jest wiele świetnych "wczasów stacjonarnych", gdzie można pogodzić beztroskie leniuchowanie z aktywnym wypoczynkiem tzn. zwiedzaniem. Przemyślcie to jeszcze raz.
Życzę wszystkiego najlepszego.
Pozdrav
Torinka
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 13.03.2007

Postnapisał(a) Torinka » 22.03.2007 15:01

Wielkie dzięki za odpowiedzi.
Zamiast zająć się czymś pożytecznym to sobie śmigam po forum, czytam i oglądam.... :D . Wprawdzie zgadzam się z Kasią i Woką, że wczasy stacjonarne są odpowiedniejsze, ale ze mnie i Narzeczonego to takie dwa wariaty, że na miejscu nie usiedzimy. Przeglądałam oferty i zazwyczaj jest np pobyt 7 dniowy w 1 hotelu i 1 wycieczka, góra dwie fakultatywne. Jakoś nie widzę leżenia 7 dni na plaży, bo ile można zwiedzac okolice hotelu...zreszta sama już nie wiem, liczyłam na pomoc w wyborze jednej z 2 opcji a zaraz się okaże, że mam ich jeszcze więcej :P Gdybyśmy mieli samochód sprawa wyglądałaby inaczej, bylibysmy niezależni, ale niestety..... :cry:
Może zróbmy głosowanie-

Z pamiętnika podróżnika czy Śliwowica
Pozdrowionka, a tak przy okazji polecam IRLANDIĘ, jak już zdecyduję co z Chorwacją, to postaram się pokazac Wam namiastkę krajobrazów mojej niedalekiej przyszłości (23 lipiec). Aha, strasznie lubię pisać, jak zacznę trudno mi skończyć, to mój pierwszy post, jak będziecie mieć dość krzyczcie, zmykam robic coś pożytecznegio!!!!!
:P
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Postnapisał(a) mutiaq » 22.03.2007 15:19

ja bym wybrała Śliwowice :P .. swoją drogą też patrzyłam na te wycieczki, biorąc pod uwagę wakacje w tym roku :)
Pozdrav!
Iwona Baśka
Cromaniak
Posty: 1096
Dołączył(a): 15.02.2007

Postnapisał(a) Iwona Baśka » 22.03.2007 15:20

No , jeżeli mam głosować to zdecydowanie "Śliwowica". :lol:
Następna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Pomózcie mi wybrac podróż poślubną!!!!!!!!!!
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone