Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Adriatica.net

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kaka32
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 10.03.2007
Adriatica.net

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kaka32 » 11.03.2007 15:37

Czy ktoś załatwiał juz kwatery przez ten portal zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Czy są wiarygodni.Dzięki
Użytkownik usunięty
re

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.03.2007 19:42

Z usług f-my Adriatica.net korzystałem już 4 razy,są w pełni wiarygodni.Polecam.
Janek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 15.06.2002
www.adriatica.net

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janek » 12.10.2008 20:52

Skorzystałem z tej firmy pierwszy raz w tym roku w sierpniu, rezerwując apartament w Pagu. Niestety, zawiodłem się srodze. Spartańsko urządzony apartament, wyjątkowo nieuprzejmy, podejrzliwy "gospodarz", do plaży kilometr zamiast 500 m.
Był to mój szósty pobyt w Chorwacji, mam więc skalę porównawczą.
Zdecydowanie odradzam adriatica.net :cry:

Janek
Doctor Wu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 246
Dołączył(a): 20.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Doctor Wu » 12.10.2008 21:14

Bez uwag, bez problemów z adriatica.
Janek, masz może kod tego apartamentu? Z ciekawości obejrzę co teraz pisze o nim na ich stronie.
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 13.10.2008 10:48

Ja też byłabym sceptyczna w temacie tak dużych sieci pośredniczych...
Moim zdaniem w przypadku korzystania z usług tego typu agencji to zawsze "na dwoje babka wróżyła"
forum/viewtopic.php?t=15464&highlight=adriatica+net
forum/viewtopic.php?t=15966&highlight=adriatica+net

Pozdrawiam serdecznie
beata118
Odkrywca
Posty: 97
Dołączył(a): 08.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) beata118 » 05.11.2008 13:50

My korzystaliśmy z usług tej agencji dukrotnie (Raz Brać raz Ciovo) byliśmy zadowoleni. Wszystko sie zgadzało zerówno widok z tarasu, odległość do plaży czy wyposażenie.
W tym roku byliśmy na Hvarze z zupełnie innej agencji. Niestety oprócz fatalnej przygody z przebiciem opon w 5 samochodach, apartament nie był dobrze posprzątany na nasze przybycie, brakowało pralki (a miała być). A więc można różnie trafić.

Mam jeszcze pytanie do p.Kasi. Jak szukać apartamentów prywatnie?
Według mnie jest to dosyć trudne jeśli chcemy duży apartament np 6-9 osobowy. Zawsze szukamy już w lutym za pomocą netu. Zawsze znajdujemy strony właścicieli i zawsze są oni związani z taką czy inną agencją. Nigdy nie szukamy na wakacjach namiarów na przyszły rok, więc jak szukać? :) Pozdr.
asikx&rafikx
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 265
Dołączył(a): 07.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) asikx&rafikx » 05.11.2008 14:25

Nie wiem czy są wiarygodni, ale jak na każdym pośredniku trochę się przepłaca.
Przykład:
Zavala, Hvar, Deveron, 4+1 - przy 4 osobach
przez Adriatica:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
4 x 30 = 120 EUR za dobę
bezpośrednio:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
100 EUR za dobę.
różnica 20 EUR x 14 dni = 280 EUR

A do beaty118:
Zawsze załatwiam bezpośrednio. Kiedyś jeżdżąc w ciemno, od momentu zaposiadania dziecka przez net.
Znajduję na mapie rejon lub miejscowość, która mnie interesuje i wbijam w googla "apartmani xxx" potem przeglądanie - na tym etapie odrzucam agencje, potem wysyłam maile z zapytaniami do właścicieli. Dokonuję wstępnego wyboru, wymieniam jeszcze kilka maili i podejmuję decyzję.

Nawet jeśli właściciele są związani z agencją to jeżeli wynajmują bezpośrednio to przecież nie obciążą cię kosztami agencji.

Pozdrawiam,
Aśka
beata118
Odkrywca
Posty: 97
Dołączył(a): 08.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) beata118 » 05.11.2008 15:11

Ja równiez robię tak jak ty i wpisuję apartmani xxx i w większości są to oferty agencji. Nie mam nic przeciwko agencjom, ale myślę że większość kwater w taki sposób się ogłasza.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.11.2008 15:22

Z tym określeniem, że większość ofert w necie to agencje to bym polemizował ;-)
Poszukaj na zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link bo tam agencje są w zdecydowanej mniejszości a większość danych kontaktowych jest do właściciela a nie do agencji ;-)
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 05.11.2008 20:23

Najlepiej szukać tak : wpisujesz miejse ( to może być miejscowość , zatoka , wyspa , itd. ) i dodajesz do nazwy apartmani :D
mireks
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1853
Dołączył(a): 18.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mireks » 05.11.2008 21:00

Najkorzystniej się wychodzi jadąc w ciemno,w tym roku byliśmy i się opłaciło,dużo kasy zostało w kieszeni,jeśli do Chorwacji zawsze będę tak robił jadąc do Chorwacji,nawet rezerwując kwaterkę przez internet z biura podróży a wynajmując ją z tego samego biura na miejscu jest taniej,nawet na miejscu można się targować,przez net nie,cena ustalona,sprawdzone w tym roku.
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 05.11.2008 21:13

A ja się na swojej agencji nie zawiodłem i dostaję od nich nawet życzenia świąteczne.
U nas wyszło na głowę po 42zł/doba, a gdybym wziął bezpośrednio u właścicieli, to zapłaciłbym 35zł.
Różnica nie wielka, a kontakt znakomity (nawet 1stycznia mi odpisali, choć nie chciałem tak szybko).
Dodatkowo gospodarze ni huhu angielskiego i brak inter u nich, to nijak się dogadać by było.
Kasę - zaliczkę 25% - wpłacałem bezpośrednio właścicielom.
Mogłem np. w czasie pobytu wpłacić i zarezerwować już na następny rok, ale kto wie co będzie za rok i co się spodoba innego???? Tu rada. Szukajcie na miejscu jak okolica wam się podoba i bierzcie namiary na przyszłość.

Aha... Ja dostałem inny apartament niż zarezerwowałem, ale był podobny, z tym samym widokiem, więc nie robiłem problemów na dzień dobry.
Z podawanymi metrami na plażę jest różnie. Agencje nie piszą np. o ilości schodów czy dojazdach do domu, więc dokładnie pytać jak wygląda sprawa z parkowaniem, a jak to możliwe niech zdjęcia parkingu pod domem wam przyślą.

Pozdrav :wink:
mireks
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1853
Dołączył(a): 18.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mireks » 05.11.2008 23:13

Za życzenia świąteczne już zapłaciłeś wcześniej,w sezonie letnim.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.11.2008 22:18

Popiel napisał(a):U nas wyszło na głowę po 42zł/doba, a gdybym wziął bezpośrednio u właścicieli, to zapłaciłbym 35zł. Różnica nie wielka(...)


Jeśli "niewielka różnica " wynosi 20% jak w tym wypadku to ja wróżę sporą karierę w marketingu :wink:

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone