Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd na początku czerwca? Co o tym myślicie?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
weSoLuTka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 93
Dołączył(a): 22.01.2007
Wyjazd na początku czerwca? Co o tym myślicie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) weSoLuTka » 22.01.2007 20:05

[i]Witam Wszystkich Serdecznie :) To mój pierwszy post :)
Co sądzicie o wyjeżdzie na początku czerwca? (1-15) Planujemy wyjazd PIERWSZY RAZ Do Chorwacji, i właściwie tylko ten termin wchodzi u nas w grę. Czy to dobry pomysł jechać w tym terminie? Ja uwielbiam się smażyć na słonku :)
Czekam na Wasze odpowiedzi
Pozdrawiam
P.S. Już nie mogę się doczekać :))))
slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 22.01.2007 20:19

witamy nowa krakuske !!!
wszystko ci powiemy osobiscie :D
zagladnij 2 lutego kolo 19 do pubu drewutnia na lokietka 43
assia i norbert
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 271
Dołączył(a): 22.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) assia i norbert » 22.01.2007 20:44

weSoLuTka napisał(a):[i]Witam Wszystkich Serdecznie :) To mój pierwszy post :)
Co sądzicie o wyjeżdzie na początku czerwca? (1-15) Planujemy wyjazd PIERWSZY RAZ Do Chorwacji, i właściwie tylko ten termin wchodzi u nas w grę. Czy to dobry pomysł jechać w tym terminie? Ja uwielbiam się smażyć na słonku :)
Czekam na Wasze odpowiedzi
Pozdrawiam
P.S. Już nie mogę się doczekać :))))


Cześć weSoLuTka, witamy na forum :-)
Pytasz co sądzimy o wyjeździe w czerwcu, to ja Ci napiszę tak.
Był taki fajny post:
forum/viewtopic.php?t=13954&postdays=0&postorder=asc&highlight=czerwiec%20wrzesie&start=0
w którym forumowicze m.in. wypowiadali się na temat czy wolą jechać w czerwcu czy we wrześniu.
Wiele osób opowiadało się za wrześniem wiele za czerwcem. Ja wtedy wypowiedziała się za wrześniem z kilku względów(ale nie będę ich teraz przytaczać). Jest wiele plusów i wiele minusów i za czerwcem jak i za wrześniem czy za innymi miesiącami, ale przytoczę Ci cytat anety i jacka, który dał mi wile do myślenia, a wam ze względu na to że wybraliście na wyjazd czerwiec może się spodobać. A ja powiem, że mnie w pewnych kwestiach przekonał do tego miesiąca.
Cytuję: aneta_jacek
"wybiorę czerwiec, a właściwie drugi tydzień czerwca. Wrzesień ma już coś w sobie z końca sezonu, przekwitnięte kwiaty, ludzie jakby "zmęczeni" sezonem, atmosfera którą się wyczuwa. Bardziej wole czerwcową świeżość, zieleń i zdecydowanie dłuższy dzień co przy zwiedzaniu jest niesamowicie ważne !!!!"
Pozdrawiamy asia i norbert :papa:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 22.01.2007 21:17

blismy pod sam koniec czerwca i z 10 dni lipca - rewelacja

przelom lipca/sierpnia - rewe;acja

nastepnym razem pojedziemy pod koniec sierpnia/poczatek wszesnia i pwenie tez bedzie rewelacja :0
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 22.01.2007 21:21

weSoLuTka napisał(a):[i]Witam Wszystkich Serdecznie :) To mój pierwszy post :)
Co sądzicie o wyjeżdzie na początku czerwca? (1-15) Planujemy wyjazd PIERWSZY RAZ Do Chorwacji, i właściwie tylko ten termin wchodzi u nas w grę. Czy to dobry pomysł jechać w tym terminie? Ja uwielbiam się smażyć na słonku :)
Czekam na Wasze odpowiedzi
Pozdrawiam
P.S. Już nie mogę się doczekać :))))


nie wiem z kim jedziesz ale pamiętaj - w zimnej słonej wodzie się kurczy :wink:
Lider16
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 609
Dołączył(a): 29.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lider16 » 22.01.2007 22:42

W ubiegłym roku planowaliśmy wyjazd ok 8 czerwca ale ... nie było pogody. Ani w Polsce ani w Chorwacji. A że jechaliśmy w ciemno więc bezproblemowo przesunęliśmy wyjazd o 2 tygodnie i na przełomie czerwca/lipca smażyliśmy sie w Podgorze :-)
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 22.01.2007 22:50

rich72 napisał(a):
weSoLuTka napisał(a):[i]Witam Wszystkich Serdecznie :) To mój pierwszy post :)
Co sądzicie o wyjeżdzie na początku czerwca? (1-15) Planujemy wyjazd PIERWSZY RAZ Do Chorwacji, i właściwie tylko ten termin wchodzi u nas w grę. Czy to dobry pomysł jechać w tym terminie? Ja uwielbiam się smażyć na słonku :)
Czekam na Wasze odpowiedzi
Pozdrawiam
P.S. Już nie mogę się doczekać :))))


nie wiem z kim jedziesz ale pamiętaj - w zimnej słonej wodzie się kurczy :wink:


popieram, smażyć to się nawet można, ale o kąpieli nie ma mowy; chyba, że zadowala Was 20 - 22 stopnie...brrr
weSoLuTka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 93
Dołączył(a): 22.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) weSoLuTka » 22.01.2007 23:06

Dzięki za miłe przyjęcie :)
Wybieramy sie w 7 albo 9 osob (na dzien dzisiejszy 7 osób na 100%), i trudno jest wszystkim zgrać się z urlopem, dlatego na początku czerwca dałoby radę :wink: Tylko obawiam się troszkę o pogodę... :(

Sławek a czy to jakaś "zorganizowana akcja" z tym klubem :)) Kończę o 20 pracę, więc jak to spotkanie forumowiczów z krakowa to podjadę :)

Asia i Norbert: Dzięki za wiadomość! Nie zdążyłam jeszcze przejrzeć wszystkich tematów, własciwie to dopiero zaczynam :wink: Znalazłam to forum przez przypadek, kiedy szukałam wiadmości o promach na wyspę Hvar (pierwszy plan był aby jechać z biura podróży), ale teraz już jesteśmy pewnie że pojedziemy w ciemno, albo poszukamy mieszkanka na forum :)
Cytat napawa mnie optymizmem, poza tym to już tylko za troszke ponad 4 miesiące :))

Rich: Hahaha cenna uwaga :))))

Lider: no własnie wszystko zależy od pogody... chociaż nawet jak nie będzie upałów to i tak się odpocznie od codziennosci :)

Pozdrawiam wszystkich!
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 22.01.2007 23:27

jezeli chcesz sprawdzic pogode poczatkem czerwca statistike mozesz obejzec na tej stronie po lewej sa lata i miesiance
http://www.izor.hr/hr/ior.html
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 22.01.2007 23:47

weSoLuTka napisał(a):
Sławek a czy to jakaś "zorganizowana akcja" z tym klubem :)) Kończę o 20 pracę, więc jak to spotkanie forumowiczów z krakowa to podjadę :)

Witaj, ja nie Sławek ale tu forum/viewtopic.php?p=179934#179934 poczytaj. :)
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 23.01.2007 00:23

Lider16 napisał(a):W ubiegłym roku planowaliśmy wyjazd ok 8 czerwca ale ... nie było pogody. Ani w Polsce ani w Chorwacji.
My z Polski wyjechaliśmy 8 czerwca rano, w Jabłonce ( blisko przejścia granicznego w Chyżnym) o godzinie 6.00 było +2 stopnie celsjusza ale w Chorwacji na następny dzień była ładna pogoda i ciepłko - co widać po naszych strojach.
:D Obrazek
Tak było przez cały czerwiec między innymi w Czarnogórze.
Pozdrawiam :)
Lider16
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 609
Dołączył(a): 29.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lider16 » 23.01.2007 00:33

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):
rich72 napisał(a):
weSoLuTka napisał(a):[i]Witam Wszystkich Serdecznie :) To mój pierwszy post :)
Co sądzicie o wyjeżdzie na początku czerwca? (1-15) Planujemy wyjazd PIERWSZY RAZ Do Chorwacji, i właściwie tylko ten termin wchodzi u nas w grę. Czy to dobry pomysł jechać w tym terminie? Ja uwielbiam się smażyć na słonku :)
Czekam na Wasze odpowiedzi
Pozdrawiam
P.S. Już nie mogę się doczekać :))))


nie wiem z kim jedziesz ale pamiętaj - w zimnej słonej wodzie się kurczy :wink:


popieram, smażyć to się nawet można, ale o kąpieli nie ma mowy; chyba, że zadowala Was 20 - 22 stopnie...brrr


Kasiu, Dla ludzi zahartowanych w 15sto stopniowym Bałtyku te 22 stopnie Jadranu to prawie ukrop ;-)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.01.2007 00:43

weSoLuTka napisał(a):Dzięki za miłe przyjęcie :)
Wybieramy sie w 7 albo 9 osob (na dzien dzisiejszy 7 osób na 100%), i trudno jest wszystkim zgrać się z urlopem, dlatego na początku czerwca dałoby radę :wink: Tylko obawiam się troszkę o pogodę...


Pogoda jest zawsze :wink: a jak będzie Was tyle osób, to będziecie mieć "weSoLuTko" :wink:
Na pewno początkiem czerwca im bardziej na południe Chorwacji, tym cieplej a nie piszesz weSoLuTka gdzie chcesz spędzić ten pierwszy raz w Chorwacji :wink: :?:
Lider16
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 609
Dołączył(a): 29.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lider16 » 23.01.2007 00:45

krakuscity napisał(a):
Lider16 napisał(a):W ubiegłym roku planowaliśmy wyjazd ok 8 czerwca ale ... nie było pogody. Ani w Polsce ani w Chorwacji.
My z Polski wyjechaliśmy 8 czerwca rano, w Jabłonce ( blisko przejścia granicznego w Chyżnym) o godzinie 6.00 było +2 stopnie celsjusza ale w Chorwacji na następny dzień była ładna pogoda i ciepłko - co widać po naszych strojach.
:D Obrazek
Tak było przez cały czerwiec między innymi w Czarnogórze.
Pozdrawiam :)


KrakusieCity, przypomnij sobie dyskusję

forum/viewtopic.php?t=9338

Wcale nie było tak różowo z pogoda w Cro, widac Wam w CG udało się, po prostu :)
Pozdrawiam
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 23.01.2007 00:57

Lider16 to zdjęcie zrobiłem w Zivogośce Blato (HR) 9 czerwca i w tym dniu nastąpił przełom w pogodzie - zrobiło sie ciepło i nie padało. Mieliśmy szczęście, to prawda bo wcześniej w Czarnogórze była Dusia i cały tydzień jej padało.
Lider16 wpadnij 2 lutego do Drewutni. Będzie nas spora grupa.:wink: Tak sądzę.
:)
Następna strona

Powrót do Pogoda i klimat


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wyjazd na początku czerwca? Co o tym myślicie?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone