Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kamera

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Darmar
Croentuzjasta
Posty: 344
Dołączył(a): 18.07.2002
Kamera

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darmar » 18.10.2002 21:58

Czy ktoś mógłby mi doradzić(noszę sie z zamiarem kupna kamery na przyszły zezon)Jaką kamere kupić.Interesuje mnie cyfrowa Panasonic NV-DS30EG,JVC GR-DVL167,Sony DCR-TRV16.Lub coś w formacie MiniDV.Dotychczas CHR. zapisywałem na 8-mce ale przyszedł na nią kres. Czy ktoś kręci na tym?Proszę o opinie.
stary admin
Cromaniak
Posty: 2963
Dołączył(a): 26.01.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) stary admin » 19.10.2002 03:03

Z pytaniem zapraszam na www.wideokamera.info :coool: .
Admin SwiatObrazu.pl

Nieprzeczytany postnapisał(a) Admin SwiatObrazu.pl » 19.10.2002 10:41

Jak już admin słusznie zauważył. Zapraszam do lektury artykułów na
http://wideokamera.info/
oraz na forum
http://wideoforum.swiatobrazu.pl/
M.
Croentuzjasta
Posty: 491
Dołączył(a): 19.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) M. » 19.10.2002 23:22

Ponieważ samochody kupuję włoskie,a elektronikę Panasonic(doświadczenie życiowe) dwa dni przed wyjazdem do Chorwacji (koniec czerwca :D ) kupiłem cyfrową kamerę NV-DS 29 za niecałe 2500 zł.Akurat w ubiegłą niedzielę oglądałem sobie Rovinj,Trogir,Split,NP Krka,Zagrzeb :D .Maszynka fajna polecam.Okazało się tylko,że powinienem chętniej kasować wiatr,bo tego roku trochę wiało,a kamera to jeszcze bardziej wyłapuje.Gdyby nie to.że kamerę lepiej jest kupić przed urlopem niż po to byłbym teraz wściekły,bo akurat jest w Selgrosie na promocji GS 1 za 3000 zł.Nie dość,że umie tyle co moja,to jeszcze zamyka się w dłoni.Cudo!Jak wtedy oglądałem kamery,to między DS 29 a 30 różnicę stanowiła jedna nieistotna funkcja,a cena 30 była o kilkaset złotych większa.Te kamery tanieją prawie tak szybko jak komputry.
Pinia_Pinia
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 119
Dołączył(a): 14.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pinia_Pinia » 12.07.2005 10:40

Czy stosowaliście kiedyś wodoszczelne obudowy na kamery ? Chodzi o takie, które przetrwają może niekoniecznie nurkowanie ale na przykład rafting...
Ryszard_K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 615
Dołączył(a): 27.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ryszard_K » 12.07.2005 10:51

pomysl o NV GS 140 (3CCD) za 3.029,- PLN
Pinia_Pinia
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 119
Dołączył(a): 14.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pinia_Pinia » 12.07.2005 10:59

:lol: Jasne.... nie na studencka kieszeń . Poza tym kamerę ( nie wodoszczelną ) już zakupiłam i tak się zastanawim tylko czy ktoś może korzystał z czegoś umożliwiającego robienie zdjęć "na mokro" :)

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone