Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Novi Vinodolski

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anacapa
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 21.08.2006
Novi Vinodolski

Nieprzeczytany postnapisał(a) anacapa » 21.08.2006 09:43

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś wie coś o Novi Resort w miejscowośći Novi Vinodolski. Chciałbym tam się wybrać 01.09.2006. Jednak nie mam pewności czy mogę liczyć na dobre warunki.
Pozdawiam i dziękuję za odpowiedzi
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 21.08.2006 14:13

wystarczylo zrobic "szukaj":)
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=123 ... ovi+resort
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=131 ... vinodolski
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=101 ... ovi+resort

nie bylam w tym kompleksie bo mieszkalam 2lata temu w hotelu Lisanji we wrzesniu , ale przejezdzalam i lezy on dobre kilkanascie minut od centrum, na obrzezach miasteczka...
ogolnie jesli w tamte rejony(zat.kvaner) to tylko na wyspe krk..novi vinodolski niczym nie zachwyca- o tej porze pogoda jest tam dosc zmienna ,wieje bora..polecam riwere makarska-ladniej i o wiele cieplej;))
anacapa
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 21.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) anacapa » 21.08.2006 14:22

Super dzieki za odpowiedz :)
Tak właśnie zrobiłem jednak niewiele znalazlem na temat tego jakie warunki
panuja w tym ośrodku.
W necie na zdjeciach wyglada ok, jednak boje sie ze przyjade i na miejscu zastane jakies slamsy.
Wlasnie najbardziej obwaiam sie pogody, jednak chce zaliczyc wypad do wenecji i dlatego wybralem novi.
Myslisz ze to jest regula, ze na poczatku września jest brzydka pogoda??

Pozdr
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 21.08.2006 14:56

miejsca zakwaterowanie w cro sie ciagle ulepszaja i takie duze osrodki sie modernizuja wiec na miejscu na pewno nie bedzie zle...:)
pogoda jest na poczatku wrzesnia rozna , akurat na poludniu to zazwyczaj jest sliczne slonce i 30st ale wlasnie na polnocy zdarzaja sie zalamania..nam sie takie zdarzylo 2lata temu wlasnie we wrzesniuw novi:(i 3dni ciagle padalo i wialo:(potem bylo niebo za chmurami i tylko 3dni bylo naparwde pieknego slonca..dlatego na poludniu masz wieksza pewnosc pieknej pogody, choc wiadomo ze roznie bywa..
no jesli ci tak zalezy na wenecji to moze i to dobry wybor:)ale zamiast wenecji wybralabym jednak RIWERE MAKARSKA:)
zawsze mozesz podzielic wyjazd na 2czesci (ja zawsze tak robie)
i np kilka dni spedzic na riwerze a pozniej pojechac na polnoc kraju i zobaczyc wenecje;)
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
pozdrawiam
anacapa
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 21.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) anacapa » 21.08.2006 15:15

Faktycznie ladnie tam na poludniu, chetnie bym sie skusil na wyprawe w tamte rejony...
jednak mam tylko tydzien urlopu i jade ze szczecina, takze nie wiem czy dam rade zaliczyc te wszystkie miejsca...musze przymyslec to uwaznie...
pogoda zapewne na poludnio bedzie lepsza.
tak na marginesie ladne zdjecia ;)
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 21.08.2006 15:59

no tydz to troche malo:(ale zycze udanego wypoczynku:)
ja moge polecic hotel lisanji z biura adriatyk..
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
rozwaz jeszcze wyspe krk bo tam pogoda jest zazwyczaj lepsza niz na ladzie,
dobry dojazd bo wyspe laczy most i sa tam tez bardzo ladne widoki:)
a tu fotki wlasnie z novi:)pozdrawiam
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
leszekbluesfan
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 09.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) leszekbluesfan » 24.08.2006 22:04

[quote="anacapa"]Witam.

Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś wie coś o Novi Resort w miejscowośći Novi Vinodolski. Chciałbym tam się wybrać 01.09.2006. Jednak nie mam pewności czy mogę liczyć na dobre waru witam bylem novi vinod.duzo ludzi .jesli chceszodpoczac jedz na krk do pinezici mam konkretne namiary pozdrawiam
anacapa
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 21.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) anacapa » 27.08.2006 11:23

WItam.

Chetnie skorzystam, moge prosic o namiary?

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone