Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Privlaka

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
szymcu
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 12.07.2006
Privlaka

Nieprzeczytany postnapisał(a) szymcu » 19.07.2006 18:49

Witam
Czy ktoś może mi powiedzieć czego można się spodziewać po tej miejscowości tzn. jaka plaża, morze, sklepy itd. Dzięki za posty.
Graf
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 25.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Graf » 19.07.2006 21:27

Też jestem ciekaw.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.07.2006 22:53

na stronie jednego z apartamentów w Privlace macie opis i zdjęcia
http://www.dalmacija.net/maricic/HRVATS ... age-hr.htm
ankas
Odkrywca
Posty: 62
Dołączył(a): 01.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ankas » 20.07.2006 09:36

Byliśmy w tamtym roku kilka dni na campie "Maritim" w Privlace. Ogólnie - będąc wcześniej w okolicach Primostenu, Privlaka nie zrobiła na nas wrażenia. Jest to powiedzmy dość długa miejscowość ciągnąca się wzdłuż drogi - w okolicach jest mnóstwo kwater, więc na pewno nie będzie problemu ze znalezieniem czegoś odpowiedniego. Myślę, że dla lubiących spokój i ciszę będzie o.k. Mi osobiście nie podobały się plaże (albo inaczej: podobały sie mniej niż te w okolicach Primostenju), ale nie byliśmy wszędzie, więc może są bardziej zróżnicowane. Ta przy campie to taka płytka zatoczka, plaża i dno drobne kamyczki, odgrodzona małym murowanym murkiem i chyba ze 100 metrów od brzegu woda po pas. I kolor morza jakiś taki mniej poruszający. Zajrzeliśmy także do Nin - tam przy campie była plaza jeszcze gorsza - wyglądało to jak Balaton a nie Adriatyk. Ale - jeśli jedzie się z dziećmi - to może to być in plus. Poza tym sama miejscowość dość sympatyczna - problemem może być to "rozciągnięcie" wzdłuż drogi - może sie okazać, że kwaterę macie dość spory kawałek od jakiejkolwiek cywilizacji. Jakoś tak trochę brak chorwackiego klimatu-ale to tylko moje bardzo subiektywne odczucia.
W sumie najważniejsze jest słońce, morze, dobry humor i dobre towarzystwo!

pozdrawiam - ankas

Poniżej masz dwa linki:
http://www.privlaka-zadar.8m.com/
http://www.dalmacija.net/privlaka.htm
farenhajt
Odkrywca
Posty: 99
Dołączył(a): 20.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) farenhajt » 21.07.2006 07:02

Mieszkałam w ubiegłym roku w Privlace,jest rzeczywiście mała i spokojna i raczej mało ciekawa.Plaża beznadziejna.Jeździliśmy najczęściej do Sabunike (koło NIn-blisko) i do Zatonu -tam jest duża "cywilizowana plaża" z rozbudowaną infrastrukturą.Warto odwiedzić Nin-przepiękne miasteczko,jest co oglądać i zrobić wycieczkę do Zadaru.
Agatulek
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 10.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agatulek » 21.07.2006 14:38

farenhajt napisał(a):Mieszkałam w ubiegłym roku w Privlace,jest rzeczywiście mała i spokojna i raczej mało ciekawa.Plaża beznadziejna.Jeździliśmy najczęściej do Sabunike (koło NIn-blisko) i do Zatonu -tam jest duża "cywilizowana plaża" z rozbudowaną infrastrukturą.Warto odwiedzić Nin-przepiękne miasteczko,jest co oglądać i zrobić wycieczkę do Zadaru.

Jadę w tym roku ( lip - sier ) do Sabunike. Napisz coś więcej o tej miejscowości.
Pozdro
farenhajt
Odkrywca
Posty: 99
Dołączył(a): 20.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) farenhajt » 21.07.2006 22:24

Sabunike-bardzo małe,sielskie, spokojne,bywałam głównie na plaży-też spokojna,częściowo piaszczysta, są prysznice.W sumie idealne miejsce na wypoczynek jak ktoś lubi spokój.Blisko uroczy Nin.

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone