Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cena LPG w Cro??

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Anusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 163
Dołączył(a): 10.08.2005
Cena LPG w Cro??

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anusia » 01.06.2006 20:22

Witam wszystkich, weszłam dziś na stronkę www.pzmtravel.com.pl i dowiedziałam się tam, że cena gazu w Chorwacji to 4,9 kn. Czy to prawda, bo przecież czytałam juz na tym forum że gaz tam jest tańszy?? może był ktoś w tym roku i wie??
mpapu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 06.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mpapu » 01.06.2006 20:39

Co prawda mnie jeszcze w cro nie było a na forum ci co byli to potwierdzali cene 3,05 kuny niezmiennie od któregos roku.
Przemolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 18.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Przemolo » 01.06.2006 22:12

Anusia napisał(a):Witam wszystkich, weszłam dziś na stronkę www.pzmtravel.com.pl i dowiedziałam się tam, że cena gazu w Chorwacji to 4,9 kn. Czy to prawda, bo przecież czytałam juz na tym forum że gaz tam jest tańszy?? może był ktoś w tym roku i wie??


W 2005 i 2004 nie widziałem innej ceny niż 3,05kn
lepicky
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 01.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) lepicky » 01.06.2006 22:16

pzm to popeerelowski moloch w ktorym siedza smierdzace stare baby i dziadaki (tzw eksperci) ktorych zal zwolnic bo zostalo im kilka lat do emerytury. pozostalosc poprzedniej epoki ktora trwa....
Przemolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 18.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Przemolo » 01.06.2006 22:23

lepicky napisał(a):pzm to popeerelowski moloch w ktorym siedza smierdzace stare baby i dziadaki (tzw eksperci) ktorych zal zwolnic bo zostalo im kilka lat do emerytury. pozostalosc poprzedniej epoki ktora trwa....


Apropos - wiecie kto to jest ekspert?
Ekspert nie myśli, ekspert wie...
lub: osoba, która wie coraz więcej o coraz mniejszej liczbie rzeczy :)
Andrzej G
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 29.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej G » 01.06.2006 22:31

nie kieruj się ceną podaną w PZM Trawel w ubiegłym roku też podawali zawyżoną mocno.
tu podają prawidłową

http://www.gas-tankstellen.info/menu.php?language=en_US wpisz cro ,show i masz wykaz stacji i aktualne ceny
pozdr
Anusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 163
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anusia » 02.06.2006 08:24

Dzieki wszystkim za info :)

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone