Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie do Chorwacji????

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Marcin78
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 28.05.2006
Gdzie do Chorwacji????

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin78 » 28.05.2006 13:43

Witam Wszystkich bardzo serdecznie.....
Czy możeci mi poradzić gdzie warto pojechać do Chorwacji?? Wybieram się 1 lipca na dwa tygodnie swoim autem....
Jedziemy w 15 osób.
Czy jest jakiś problem ze znalezieniem miejsca noclegowego dla takiej ilości osób?
Dziękuję za podpowiedź
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 28.05.2006 14:24

a może by tak??
1. Pole namiotowe czy kwaterki :?:
2. Co cię interesuje zwiedzanie, byczenie na plaży, dyskoteki .... :?:

Do Chorwacji wszędzie warto pojechać :lol: Najbardziej popularna i chyba najładniejsza jest Dalmacja choć są ludzie którzy mają odmienne zdanie.
Ps. Jeśli chcesz szukać apartamentów w 1 miejscu dla 15 osób to trochę późno się za to zabierasz :wink: Ważne równiez czy jadą z Wami dzieciaki czy jedziecie jako grupa młodzieżowa .. :?:
Marcin78
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 28.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin78 » 28.05.2006 14:59

Witam,
jedziemy jako grupka młodzieżowa. Interesuje nas głównie byczenie picie i dyskoteki. Mamy parę fajnych lasek..... :)
Zartuję......
Nie mamy zamiaru zajmować czasu zwiedzaniem. Plaża i piwko.......
Co znaczy że z rezerwacją zapóźno na 15 osób? Podobno można na miejscu znaleźć łatwo jakieś fajne lokum....
Masz może więcej szczegółów na temat Dalmacji albo coś polecasz konkretnego tam?
Interesują nas kwaterki........pole namiotowe tylko w sytuacji bez wyjścia...
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 28.05.2006 15:24

rich 72 ma rację...
Grupie 15 osobowej będzie z trudnością gorzej coś znalesc na miejscu niż 4 osobowej- no chyba ze bedziecie rozrzuceni w promieniu 10 km i bedziecie codziennie dojeżdzać do siebie, ale to sie niestety nie sprawdza-wiem z własnego doświadczenia- w zeszłym roku mieszkałam z przyjaciółmi w dwóch odległych miejscach na ciovo-jakies 6 km od siebie, jeśli chcecie piwkować to nie warto wracać na gazie do odległego apartamentu...
W tym przypadku juz chyba ostatni dzwonek by poszukac jakieś kwatery- ja rezerwowałam w marcu żeby mieszkać 4 pary obok siebie :D
Dobrze radzę-na miejscu może byc problem.
pozdrawiam
Marcin78
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 28.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin78 » 28.05.2006 16:08

Madzia 1981,
Dziękuję za radę...... nie wiem czy teraz faktycznie możemy znaleźć coś w necie do zarezerwowania........chyba jednak pójdziemy na tzw. żywioł :)))
Pytanie gdzie pojechać?
Czytam teraz forum i bardzo często pojawiają się dwie opcje: Makarska i Brać.....
Chyba tam się udamy......
Oczywiście jak masz jakieś inne miejsca do polecenia to czekam na radę..........fajna plaża itp.......
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 28.05.2006 16:41

polecam riwiere makarska;)))np.Baska voda, Brela , Tucepi, Podgora..super plaze i widoki:))z tym znalezieniem tylu lozek w jednym miejscu to moze byc problem ale moze poszperaj w necie;)po drugie jesli by komus sie zwalila taka duza grupa do apartamentwo to na pewno by byl ucieszony:)tyle osob za jednym zamachem i kaska leci:)pozdrawiam
Marcin78
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 28.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin78 » 28.05.2006 16:52

Dzięki Ines.......
Widziałem Twoje fotki na forum........ całkiem całkiem widoczki....
JachuG
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 142
Dołączył(a): 05.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) JachuG » 28.05.2006 16:56

Ja polecam miejsce Poreć na Istrii - dla młodych ludzi super miejsce z tego względu iż jest sporo knajp miejsc gdzie można sie zabawic itp Na kwatere polecam camping Laterna http://www.eurocamp.pl/index2.php?box=c ... oid=66.php posiada bardzo bogata oferte turystyczna bus do centrum wyjezdza z campingu liczne łazienki sporo miejsca mozliwosc wykupienia gotowych duzych namiotow mobilhomow dodatkowo basen kilka restauracji i barow na obszarze campingu. Do miejsc namiotowych prowadza asfaltowe drogi infrastrukturą przypomina małe miasteczko.
POZD
Marcin78
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 28.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin78 » 28.05.2006 17:02

Dzięki JachuG.......
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 28.05.2006 17:35

jeśli grupa młodzieżowa i planujecie poimprezować to Makarska jest nie do przebicia - to poprostu duży kurort z knajpami, dyskotekami itp. Plaża jest fajna i zaplecze noclegowe ogromne :wink:
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 28.05.2006 17:36

dokladnie bylam na istrii, nad zat.kvaner ale nic nie przebije makarskiej riwiery:)))
milo ze podobaly sie fotki:)pozdrawiam
Marcin78
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 28.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin78 » 28.05.2006 20:12

A orientujecie jakie tam są ceny??? Podejrzewam ,że jak tam takie fajne miejsce to pewnie i słono sobie liczą.......że o ilości ludzi to nie wspomnę :)) na plaży to jak sardynki koło siebie.......
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 28.05.2006 20:58

Zależy jak widzicie wasze zakwaterowanie-chyba najlepszym wyjsciem byłoby zarezerwowanie w waszym przypadku całego domu jakiegos dużego ale to się liczy z ceną około 120 euro za dobe napewno...
My jedziemy w tym roku w 8 osób - 4 pary wzieliśmy 4 apartamenty obok siebie w dwoch domach. Miejsce-wyspa Ciovo, apartamenty z klimą, satelitą i tarasem odległość do morza 100 metrów za około 15 euro za osobę- im więcej osób tym cena spada na osobę...

zmieniłam cenę z 12 na 120 euro-zjadłam zero na końcu :D
Marcin78
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 28.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin78 » 28.05.2006 21:10

Gdyby jeszcze taka cena domku się trafiła to nawet nieźle by było.....
Ciekawe tylko czy dla takiej ferajny ktoś się zgodzi aby razem nas pomieścić :-))
A ja ceny się kształtują jedzenia i alkoholu , bo ja całkowicie jestem zielony....... może trzeba spore zakupy robić w Polsce :-)))
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 29.05.2006 01:22

widzisz co do cen to nie bylo drozej niz w innych rejonach tego kraju:)
np. my placilismy wlasnie w Tucepi na riwierze za apartament dobrze wysposazony(na 6osob mieszkalsimy we 2) do morza z 30-50m 9E od osoby(koniec sierpnia)
a juz w Primosten gdzie zatrzymalismy sie na 3dni (dla mnie riwiera o wiele ladniejsza) to tam juz 13E za osobe za maly pokoj z lazienka...bylam zszkokowana roznica cen...wiec wyszlo ze riwiera tansza;))przynajmniej nam sie tak trafilo:)co do cen to bylo sporo na forum o tym:)))
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone