Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camping Punta Sveti Petar

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.03.2008 20:15

Zibuś dzięki za reklamę relacji :lol:

Marcinie - w Sveti Petar jest klika małych kempingów, ale kuchni na nich nie ma - trzeba sobie zorganizować we własnym zakresie - szczegóły w relacji. :wink:

Ale o ile pamiętam, to na jednym kempingu przy apartamencie było coś w rodzaju stołówki, żywili się tam goście z apartamentów, nie wiem czy inni z okolicznych kempingów mogą tam wykupić jedzenie.

Jest też hotel Mare Nostrum a w nim restauracja , ale cen nie znam.

Ja w Sveti Petar byłem raz, może Zibuś jako stały bywalec :lol: wie coś więcej w temacie "kuchni" :?:

Ps.1
Zibuś - liczę na Ciebie, że coś wiesz o możliwości wykupienia obiadów w Sveti Petar , bo mam znajomych, którzy nie byli w Chorwacji, wreszcie chcą jechać, ale muszą mieć zapewnione wyżywienie w stołówce.

Ps.2 :lol:
Pogrzebałem w swojej relacji i znalazłem ten apartament ze stołówką,
Nazywa się Pansion Danilo - tylko nie wiem czy wszyscy mogą tam wykupić kolacje , ale chyba raczej nie (no i dość drogie te kolacje -30 euro)
A nocleg ze śniadaniem to 25 euro, czyli podobnie jak w hotelu na Istrii - doba w pokoju 2 osobowym 53 euro od osoby (ze śniadaniem i kolacją)
Zibuś
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 02.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zibuś » 19.03.2008 12:07

Ja w Sveti Petar byłem raz, może Zibuś jako stały bywalec icon_lol.gif wie coś więcej w temacie "kuchni" icon_question.gif

Ps.1
Zibuś - liczę na Ciebie, że coś wiesz o możliwości wykupienia obiadów w Sveti Petar , bo mam znajomych, którzy nie byli w Chorwacji, wreszcie chcą jechać, ale muszą mieć zapewnione wyżywienie w stołówce.


Zibuś i owszem jest stałym bywalcem Sv. Petara ale niestety nie jest bywalcem restauracji :cry:
My mamy własna kuchnię, podłączoną do dwukilogramowej butli z gazem :wink: . Ale z tego co wiem to w Danilo nie ma problemu z zamówieniem posiłku czy to obiadu czy kolacji. Jest jeszcze jedna knajpka przy Jadrance w kierunku Biogradu mniej więcej na tej samej wysokości co Danilo nie pamiętam niestety jak się nazywa. Tam też serwują fajne jedzonko choć trochę drogo bo za ok 25 - 30 Euro kolacja na trzy - cztery osoby.

Pozdrawiam !
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.03.2008 13:44

Jeslli faktycznie w Danilo można zamówić obiado-kolację, to dla moich znajomych było by fajnie, bo to lokal przy samym morzu.

Tylko ze strony wynika, ze tam posiłek to 30 euro na osobę.
Czy możesz to Zibus potwierdzić, bo coś to strasznie dużo wynosi.

A może masz jakiś kontakt z właścicielem kampu Punta , aby upewnić się co do ceny posiłku od osoby :?:

Ja też mam własną "kuchnię" na wakacjach - mając gotowe produkty, nie ma gotowania , jest tylko podgrzewanie smacznego obiadku. :P :lol: :papa:
Ostatnio edytowano 10.04.2008 08:03 przez Janusz Bajcer, łącznie edytowano 1 raz
Zibuś
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 02.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zibuś » 19.03.2008 14:12

Niestety Janusz nigdy nie stołowałem sie w Danilo więc nie mogę potwierdzić cen obiado - kolacji. Wiem tylko ile kosztuje Karlowaćko :wink:

Moi znajomi zapłacili 25 Euro/ trzy osoby za obfitą obiado-kolację w tej knajpce przy Jadrance.W Danilo myślę, że jest podobnie.
Oczywiście mam kontakt z Mitre ale czy on będzie znał cennik posiłków :roll: tego nie wiem. A może znajomi zadzwonią bezpośrednio do Danilo i spytają o możliwość stołowania się u nich i za jakie pieniądze. Będzie to informacja najbardziej wiarygodna.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.03.2008 15:32

Dzięki Zibuś.

Skorzystam w takim razie z rady, ale nie dzwoniąc , tylko dam zapytanie na forum z prośbą o jego przetłumaczenie na chorwacki i wyślę do Danilo maila.

Jeśli zabiorę znajomych do Chorwacji to będzie to w sierpniu.
Jest w planie Istria i hotel Funtana dla znajomych, ja na kwaterę lub na kemping, ale będę znajomym proponował zmianę Sveti Petar, bo taniej i spokojniej.

Pozdrawiam.
Zibuś
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 02.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zibuś » 19.03.2008 16:04

Przykro mi, że na niewiele sie przydałem ale nie chcę podawać informacji, których sam nie sprawdziłem.
Najlepiej zabierz znajomych na kilka dni na Istrię a później do Dalmacji sami się przekonają jaka jest różnica w cenach, że o spokoju nie wspomnę :wink:

P.S.
Jeśli otrzymasz odpowiedź z Danilo to zamieść jeśli możesz cennik na forum sam jestem ciekaw. Moja siostra też wybiera się w tym roku do Sv. Petara i zapowiedziała, że gotować nie będzie :)

Pozdrawiam Zibuś ! :papa:
gochna7507
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 13.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) gochna7507 » 09.04.2008 10:41

witaj Zibuś, mam pytanie czy 12-letni facet będzie maiał co robic na tym kampie? śledzę ten wątek od poczatku i chyba wybierzemy sie z mężem i synem do Sv.Petera, przełom czerwca/lipca. Jak jest z miejscami, czy może trzeba wczesniej rezerwowac miejsce?
Zibuś
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 02.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zibuś » 09.04.2008 22:36

gochna7507 napisał(a):witaj Zibuś, mam pytanie czy 12-letni facet będzie maiał co robic na tym kampie? śledzę ten wątek od poczatku i chyba wybierzemy sie z mężem i synem do Sv.Petera, przełom czerwca/lipca. Jak jest z miejscami, czy może trzeba wczesniej rezerwowac miejsce?

Witaj !
Przede wszystkim należy zaznaczyć, że jest to kameralny, spokojny, przydomowy camping. Nie ma tam żadnych dyskotek, placów zabaw itp podobnych atrakcji ale myślę, że 12-letni facecik znajdzie sobie zajęcie w Svetim Petarze.
Ja z kolei mam 13-to i 15-to -letnie dziewczyny więc...:wink: A tak na poważnie to my też wybieramy sie na przełomie czerwca i lipca. Razem z nami jadą nasi przyjaciele także z córkami w podobnym wieku jak moje więc myślę, że ich rówieśnik nie będzie stał z boku i wspólnie coś wymyślą. Nudzić sie na pewno nie będą.
W tym terminie nie trzeba rezerwować miejsc. Na pewno znajdziecie trochę cienia dla siebie w gaju oliwnym Mitre.
Więcej informacji i ewentualnie jakieś zdjątka mogę Ci posłać mailem.

Pozdrav Zibuś :papa: :sm:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.04.2008 23:36

gochna7507 napisał(a):witaj Zibuś, mam pytanie czy 12-letni facet będzie maiał co robic na tym kampie? śledzę ten wątek od poczatku i chyba wybierzemy sie z mężem i synem do Sv.Petera, przełom czerwca/lipca. Jak jest z miejscami, czy może trzeba wczesniej rezerwowac miejsce?


Zibuś jako stały bywalec kampu już odpowiedział , ja od siebie dodam, że w Sveti Petar jest kilka małych kempingów przyległych do siebie, więc miejsce na pewno znajdziesz.
gochna7507
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 13.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) gochna7507 » 10.04.2008 07:41

Wiedziałam panowie, że na kogo jak na kogo, ale na was zawsze można liczyc. Serdecznie dziękuję i może do zobaczenia w wakacje. :)
gochna7507
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 13.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) gochna7507 » 10.04.2008 07:44

Zibuś co do przesłania mi fotek, podaję namiary do mnie: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl, oczywiście z góry dziękuję
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.04.2008 08:05

gochna7507 napisał(a):Zibuś co do przesłania mi fotek, podaję namiary do mnie: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl, oczywiście z góry dziękuję


Troszkę zdjęć masz w mojej relacji (link do niej podany przez Zibusia jest na str.5 :wink: )
Ostatnio edytowano 11.04.2008 08:07 przez Janusz Bajcer, łącznie edytowano 1 raz
gochna7507
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 13.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) gochna7507 » 10.04.2008 21:41

Janusz jesteś nieoceniony, twoje relacje nie mają sobie równych, juz zagłębiam się w lekturze i wielkie dzięki za podpowiedż. Że też sama na to nie wpadłam :oops:
Zibuś
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 02.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zibuś » 10.04.2008 22:11

gochna 7507 zdjątka wysłane :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.04.2008 22:21

http://www.pansion-danilo.com/index2.php?jezik=hr

Poniżej odpowiedź od Danilo na zapytanie o możliwość wykupu posiłków w pensjonacie , przetłumaczone przez Kasię z Hvaru.

"Tak, można wykupić posiłki (śniadania i obiado-kolacje) nawet, jeśli nie jest się gościem naszego pensjonatu; zależy też dla ilu osób i na ile dni. Cena śniadania to ok 6 e a kolacji ok 7 e, jeżeli je się to, co przygotowane dla gości pensjonatu, ale można tez zamówić kolację i śniadanie z menu"

To dla tych co nie chcą podgrzewać swoich gotowych obiadków ze słoików
:P

:papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Camping Punta Sveti Petar - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone