Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mlini, Srebreno, Plat, Cavtat

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Aneta_O
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 25.04.2006
Mlini, Srebreno, Plat, Cavtat

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta_O » 25.04.2006 18:00

Jeśli ktokolwiek był w tych okolicach to bardzo proszę o jakieś namiary. Poszukujemy apartamentu dla 5 osób: 2 pary i jedna singielka (dodatkowe łóżko w living roomie)! No chyba, że w ciemno :!: tyle że samolot ląduje nam o 20.50 :roll:
adresik: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Aneta_O
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 25.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta_O » 25.04.2006 18:24

Wojan :) Jakbyś trafił do tego wątku, to skrobnij coś bardzo proszę. Znalazłam info, że byłeś w Mlini, to na pewno wiesz więcej niż ja :oops:
Póki co namierzyłam:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
ale obawiam się, że dodatkowe łóżko jest w którejś z sypialni a nie w living roomie :(
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 25.04.2006 19:47

Aneta_O napisał(a):Wojan :) Jakbyś trafił do tego wątku, to skrobnij coś bardzo proszę. Znalazłam info, że byłeś w Mlini, to na pewno wiesz więcej niż ja :oops:
Póki co namierzyłam:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
ale obawiam się, że dodatkowe łóżko jest w którejś z sypialni a nie w living roomie :(

Cześć!Faktycznie- byłem w zeszłym roku w Mlini,pobyt wspominam bardzo miło.Mieszkałem u sympatycznego Chorwatoczecha(jego dziadek pochodził z Czech)To jest do niego telefon spisany z wizytówki 020-486212- Vlaho Brcić .Apartamenty może nie są szczytem luksusu,ale jak ktoś nie ma za dużych wymagań typu klimatyzacja,sat TV to mieszka się tam całkiem znośnie.Blisko do sklepu,parking pod domem,na plażę wolnym kroczkiem(z górki)ok.10min.Jak będziesz miała inne pytania pisz-odpowiem na pewno.
A tutaj masz kilka innych namiarów na apartamenty w Zupie Dubrovackiej.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Pozdrawiam.
anne
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 04.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) anne » 04.05.2006 13:42

Witaj Aneta!
Trafiłam w necie na te same apartamenty :D i rozważam wyjazd do Mlini - również samolotem z Krakowa :wink: ale też wolałabym przylecieć nad ranem, bo to prawie cały dzień stracony... w jakim terminie lecicie? my planujemy 19-29 sierpień. Ja waham się z powodu plaży - z tego co widac na zdjęciach jest bardzo wąska i mała :( Jakbyś miała jakieś info (pozytywne lub też nie) na temat tych kwater to daj znać
rosiczka1977
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 15.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rosiczka1977 » 16.06.2006 13:49

Anne, masz moze juz cos zaklepanego? ja lece z krakowa 22 sierpnia i wracam tym samym lotem co ty:)
- daj znac jak postepy w szukaniu obiektów.. :)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

moze na miejscu napijemy sie wspolnie miejscowego specjalu:P

ineska

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Mlini, Srebreno, Plat, Cavtat
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone