Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Novi Vinodolski

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dlugi41
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 2
Dołączył(a): 22.12.2005
Novi Vinodolski

Postnapisał(a) dlugi41 » 30.03.2006 19:50

słuchajcie będę wyjeżdżał w tym roku do Cro do Novi Vinodolski. Poprzednio byłem tam we dwie osoby ale teraz jedziemy w 8 osób!!! Czy ma ktoś może jakiś namiar na fajny i niedrogi apartament w Novi Vinodolski?? Minimum 4 pokoje, 3 łóżka podwójne lub z możliwością połączenia i dwa pojedyncze. wiem że to dziwnie brzmi ale.... dziwny jest ten świat!! :)
gb
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 10.03.2004

Postnapisał(a) gb » 01.04.2006 20:33

Witam.
W zeszłym roku byłem w tym apartamencie
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Bajka - ładny widok na morze. Apartamenty są dużo większe niż sie wydaje ja miałem ten mniejszy (bo z 3 dzieci) ale spokojnie można było zalogować 7 osób
Drugi apartament - jak powiedział gospodarz Ivan - jas na 10 osób i ma kapitalne balkony na morze !!!
Do miasteczka jest jakieś 15 min drogi - a apartamentach cisza i spokój, do plaży przy Novi Resort około 300 m.
Pozdro i Ciepłych wakacji.
dlugi41
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 2
Dołączył(a): 22.12.2005
Novi Vinodolski

Postnapisał(a) dlugi41 » 04.04.2006 17:48

gb dzięki za odp. tak sie akurat złozyło że tą stronę znalazłem moment wcześniej niż Ty mi napisałeś o niej. cokolwiek wybrałem tam inne obiekty ale dzięki!!
jeny_o
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 18.01.2006

Postnapisał(a) jeny_o » 06.06.2006 10:52

Ja w tamtym roku byłam w Novym, nocowaliśmy u fajnej rodzinki. Fajne oferty są na stronie ljeto.com
gospodarz nazywa się Stracewic, :D
Tuptuś
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 04.06.2006

Postnapisał(a) Tuptuś » 07.06.2006 10:32

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Polecam sprawdzone :D tylko nie wiem czy pokoje Ci beda pasować

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone