Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament Kolo Durownika

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
aska39
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 13.03.2006
Apartament Kolo Durownika

Postnapisał(a) aska39 » 13.03.2006 15:32

WYBIERAMY SIE 8 OSOBOWA GRUPA W OKOLICE DUBROWNIKA.SZUKAM APARTAMENTU(BEZPOSREDNIO OD CHORWATA).MOZE KTOS MA JAKIES NAMIARY ?A MOZE JECHAC W CIEMNO? :roll: :roll:
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Postnapisał(a) wojan » 13.03.2006 21:39

Jedź w ciemno.Ok.8 km za Dubrovnikiem jest tzw.Zupa Dubrovacka.Byłem tam w zeszłym roku.Apartamentów do wyboru do koloru,okolica piękna,do Dubrovnika można dojechać autobusem-odpadają problemy z parkowaniem i jazdą po kielichu :lol: Polecam.
aska39
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 13.03.2006

Postnapisał(a) aska39 » 13.03.2006 23:43

DZIEKI.PO PRZEGLADNIECIU FORUM UTWIERDZAM SIE W PRZEKONANIU ZE TO NAJLEPSZY POMYSL.PAMIETASZ JAKIE SA CENY APARTAMENTOW 4 LUB 8 OS?BYLABYM WDZIECZNA ZA POMOC.JAKIE WRAZENIA PO WIEDZENIU DUBROWNIKA?
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Postnapisał(a) wojan » 14.03.2006 00:42

Kilka cen i zdjęć apartamentów znajdziesz tutaj
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
A Dubrovnik jest piękny,wrażenia są niezapomniane.Sama zresztą zobaczysz.
Pozdrawiam.
mama_Kapiszonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2042
Dołączył(a): 30.05.2005

Postnapisał(a) mama_Kapiszonka » 14.03.2006 10:18

Tak sie składa, że drugi tydzień urlopu mamy zamiar spędzić w tej samej okolicy. No i wertujemy wszelkie możliwe oferty. Rzeczywiście Cavtat wpadł nam w oko. Podobnie z Zatonem, ale tu raczej nie ma ofert z łagodnym zejściem do morza, a w przypadku naszego brzdąca taki jest konieczny :-D

Fajne oferty są w portalu zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Postnapisał(a) wojan » 14.03.2006 16:55

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
To jest link do kilku moich zdjęć z Dubrovnika i Zupy Dubrovackiej.Macie ochotę to pooglądajcie.A mamie_kapiszonka gwarantuję, że Kapiś będzie zadowolony z plaży w Mlini-Srebreno.
Pozdrawiam.
mama_Kapiszonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2042
Dołączył(a): 30.05.2005

Postnapisał(a) mama_Kapiszonka » 15.03.2006 10:55

Wojan, fajne fotki.
Ojjj, jak ja sie cieszę na myśl o zwiedzaniu Dubrownika!

A na pobyt wybraliśmy wieś obok Zatonu - Stikovca. Apartament tani jak na tamte regiony ;-), Lustracja fotek wykazała nowe wyposażenie i co najważniejsze czystą i zadbaną łazienkę. Położony bezpośrednio nad plażą: szeroka, płaska, łagodne zejście do wody. Żyć nie umierać!
jevick
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 29.10.2005

Postnapisał(a) jevick » 17.03.2006 13:55

mamo kapiszonka, a mozesz podac namiary na te wies? bo krzys mały i tez potrzebujemy łagodnie:)
mama_Kapiszonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2042
Dołączył(a): 30.05.2005

Postnapisał(a) mama_Kapiszonka » 17.03.2006 16:34

Braliśmy pod uwagę: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
z domku ściągnę pozostałe linki to podrzucę dalsze, oK?


O! ale przed chwilką znalazłam całą skarbnice linków :-D
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
mojekp1
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 01.03.2006
strona

Postnapisał(a) mojekp1 » 18.03.2006 08:53

Wojan stronka super a zdjątka extra jak je ogladam to już chciałbym tam być. Jak sadzę do Cro wyjeżdzsz z Przemyśla i jaka trasą masz jakąs optymalną
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Postnapisał(a) wojan » 18.03.2006 19:14

Cześć mojekp1(fajny nick :lol:)
Jeżdżę zawsze ta samą trasą - Barwinek-Koszyce-Miskolc-Budapest(brrr..)-Letenye i potem w Chorwacji w zależności w jaką okolicę,albo tzw.stara trasa,albo autostrady.Z powrotem ta sama trasa.
Wracałem dwa razy przez Słowenię i Austrię ale było to wtedy gdy byłem na północy Cro-na Krku i Istrii.
Pozdrawiam.
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Postnapisał(a) krakuscity » 18.03.2006 19:48

wojan napisał(a):Jedź w ciemno.Ok.8 km za Dubrovnikiem jest tzw.Zupa Dubrovacka.Byłem tam w zeszłym roku.Apartamentów do wyboru do koloru,okolica piękna,do Dubrovnika można dojechać autobusem-odpadają problemy z parkowaniem i jazdą po kielichu :lol: Polecam.

A czy słychać tam bardzo lądujące samoloty? Ponoć lotnisko jest tam w pobliżu. :wink:
mab
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 443
Dołączył(a): 27.09.2004

Postnapisał(a) mab » 18.03.2006 20:20

Niestety sluchac...samoloty laduja na urwisku nad samym miastem . To byl niecodzienny widok obserwowac jak nadlatuja znad morza jakby mialy zaraz sie rozbic o skaly.
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Postnapisał(a) wojan » 18.03.2006 20:54

krakuscity napisał(a):
wojan napisał(a):Jedź w ciemno.Ok.8 km za Dubrovnikiem jest tzw.Zupa Dubrovacka.Byłem tam w zeszłym roku.Apartamentów do wyboru do koloru,okolica piękna,do Dubrovnika można dojechać autobusem-odpadają problemy z parkowaniem i jazdą po kielichu :lol: Polecam.

A czy słychać tam bardzo lądujące samoloty? Ponoć lotnisko jest tam w pobliżu. :wink:

Samoloty lądują na lotnisku pod Cavtatem,który jest kilkanaście kilometrów od Zupy,więc przelatują nad morzem,a nie nad lądem.Według mnie hałas nie jest wcale uciążliwy.Dużo bardziej samoloty hałasują na przykład nad Ciovo.
Pozdrawiam
j.aro
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 31.03.2006
kwatery k. Dubrownika

Postnapisał(a) j.aro » 03.04.2006 09:48

Witam!
Jestem na tym forum nowy. Poszukuję kwatery na 7 dni (przełom sierpnia i września) dla dwóch osób k. Dubrownika. Możesz pomóc?
Mogę zrewanżować się adresami z Istrii, wyspy Pag, Trogiru i Ciovo.
Teraz przyszłą pora na Dubrownik i okolice (może Czarnogóra).
pozdr
j.aro
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartament Kolo Durownika
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone