Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kamping Vranjica Belvedere k. Trogiru

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mariusz81
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 12.07.2005
Kamping Vranjica Belvedere k. Trogiru

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz81 » 24.07.2005 20:17

Witam,
znalazłem troszkę info o kampie vranjica belvedere na forum, ale jeszcze mam kilka pytań. Na fotkach ciekawie wyglada i chyba jest rzeczywiscie fajnie polozony. Jade autokarem, który ma postój przy hotelu Medena, więc na kamp jest blisko-daleko iść nie musiałbym. Ale jak daleko jest do Trogiru, do centrum ? Czy mozna dojsc do niego na piechotę, czy jest jakas normalna drozka dla pieszych?:-) Gdzie można się zaopatrywać w artykuły spożywcze? Czy w poblizu jest jakis markecik czy trzeba iśc do Trogiru ? I jak jest z plaża, miejscówkami na przełomie lipca-sierpnia oraz czystościa wody-bo na ten temat są różne wypowiedzi, a chciałbym troszke ponurkować.
mariusz81
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz81 » 24.07.2005 20:21

I jeszcze zapomniałbym:-) Na stronce piszą że są jakies miejscowki A,B,C,D . Czy to są jakieś zroznocowane miejsca w zaleznosci od odleglosci od morza? Czy sa duze szanse na rozbicie namiotu z widoczkiem na morze na przelomie lipca-sierpnia?
Alek70
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 438
Dołączył(a): 18.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alek70 » 25.07.2005 20:23

Cześć,
My byliśmy na tym kampie w zeszlym roku w sierpniu (pierwsze dwa tygodnie). Kamp jest rzeczywiście bardzo ładnie położony, duży, ale miejsce spokojne. Do Trogiru chyba da się dojść piechotą, choć my zawsze podjeżdżaliśmy samochochodem (do skraju miasta to około 4 km, ale do starego to już będzie więcej). Sam kamp bardzo nam odpowiadał, z większych wad mogę wymienić 2: bardzo twarde podłoże (bez młotka nie ma szansy wbić śledzia) no i sanitariaty. Nie chodzi tu o czystość, bo panie sprzątały średnio co 2 godziny, ale mieli jakiś problem z rurami i woda w brodziku nie spływała. Nam to akurat nie przeszkadzało, można było sobie poradzić i ogólnie byliśmy bardzo zadowoleni. Z zaopatrzeniem nie było problemu, na terenie kampu jest markecik (ceny przystępne) i fajna restauracja. Plaża kamienista (trochę kamiennych bloków skalnych, a troche betonowej wylewki). Woda czysta. choć mogła być cieplejsza. Jakiegoś ogromnego tłoku nie było, zawsze mieliśmy wygodne miejsce. Co do miejscowek, to nic mi na ten temat nie wiadomo. Mozna było robić ciekawe spacery w stronę Trogiu albo do Vranicy (w obie strony wygodny szlak spacerowy). Powodzenia.
mariusz81
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz81 » 25.07.2005 20:36

Dziękuje za rady. Ale jeszcze mam pytanko. Czy z kampu mozna dotrzec jakimś busem czy czyms podobnym do Trogiru ? Czy trzeba zdac się wyłącznie na własne nogi ?:-) i czy w miescie jest jakis wiekszy markecic typu Jolly czy Konzum ? Piszesz ze woda mogłaby byc cieplejsza-tylko w tych okolicach odniosłes wrazenie że jest chlodna? W zeszlym roku bylem na Murterze i tam generalnie zawsze jest woda chłodniejsza niz w innych regionach. Tu przypadek podobny ?
Alek70
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 438
Dołączył(a): 18.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alek70 » 25.07.2005 20:49

Tak jak wcześniej pisałem, my jeździliśmy własnym samochodem i nie interesowaliśmy się komunikacją miejską, więc nie mam żadnych informacji na ten temat. Co do marketu, jakiś widzieliśmy w Trogirze, ale większość jedzenia przywieźliśmy ze sobą i dlatego targ w Trogirze i sklep na kampie w zupełności nam wystarczały.
mariusz81
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz81 » 28.07.2005 19:08

Jeszcze jedno pytanko odnośnie tego kampu-juz chyba ostatnie :-)
1. Czy sa na nim wyznaczone jakies strefy, za ktore placi sie wiecej w zaleznosci od polozenia, np. odleglosci od morza?
Alek70
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 438
Dołączył(a): 18.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alek70 » 28.07.2005 19:20

mariusz81 napisał(a):Jeszcze jedno pytanko odnośnie tego kampu-juz chyba ostatnie :-)
1. Czy sa na nim wyznaczone jakies strefy, za ktore placi sie wiecej w zaleznosci od polozenia, np. odleglosci od morza?

Nic nam o tym nie wiadomo, nikt nie pytał gdzie się się "rozbiliśmy" ani tego nie sprawdzał, acha... jedna uwaga, nie mieliśmy lodówki owszem pytaliśmy ale podobno nie działały(przynajmniej tak zrozumieliśmy, zresztą ani razu nie widzieliśmy aby ktoś tam coś wkładał lub wyjmował)
mariusz81
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz81 » 25.08.2005 18:17

Własnie po długim rozmyslaniu, zdecydowałem sie na kamp Belvedere. Wrociłem, wiec opisze swoje wrazenia, moze komus sie przyda. Naprawde dobry kamping, ceny rozsadne, ladnie polozony, plaze typowo chorwackie, czesc wybetonowana-czesc głazy, ale naprawde fajnie. Dodatkowa zaleta to mozna sobie lezec na plazy majac zarowno slonce, jak i cien, kto co woli. plaza z lewej strony kampu patrzac na morze, 10 m, potem 10-15 m lasek i cien, a za nim 10 m promenadki. Prawa czes kampu, jest troche cienia, ale wiekszosc w słoncu. Woda na kampie non stop ciepla, nawet w nocu. Sklep na kampie, nawet dobre ceny, nie sa wygorowane a co najwazniejsze wszystko w nim jest.Kamp podzielony na poziomy, jest ich 8, A,B,C,D-kazdego po 2 pietra.Ceny na kazdym takie same.Rożnia sie poziomem nad morzem, no i odlegloscia.Na piechotke do Trogiru z kampu 1 godzinka,ale warto.Woda generalnie w tamtych regionach gorsza , ale moze to zauwazyc jedynie ten ktory był w innych regionach Chorwacji. Po prostu jest troszke zmacona,ale z ABC ponurkowac mozna.
luppiola
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 18.02.2008
ośrodek apartamentowy vranjica belvedere

Nieprzeczytany postnapisał(a) luppiola » 18.02.2008 10:48

Witam. Mineło juz kilka Lat od kiedy kolega Mariusz 81 miał podzielić się swoimi wrażeniami o kampie Belvedere.
Ja mam problem czy warto udac się na osrodek apartamentowy vranjica belvedere. Mam ofertę na tym kompleksie ale nie wiem czy warto tam się udać.
Szukam miejsca spokojnego takze dla dzieci.
Interesuje mnie odległosc od plaży i jaka jest ta plaża - kamienista, żwirowa, beton?
Czy apartamenty są zadbane.
Poradźcie coś ,
Dzieki
mariusz81
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz81 » 18.02.2008 14:18

No i napisalem swoje wrazenia :-) Masz to nad swoim postem:-)Nie wiem czy masz na mysli te domki na tym kempingi. Sa one na samej gozre kampingu,nie bylem w nich wiec nie wiem jak w nich jest,z zewnatrz wygladaly ok,wiecej nie pomoge.
binkowskig
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 315
Dołączył(a): 16.06.2005
Re: ośrodek apartamentowy vranjica belvedere

Nieprzeczytany postnapisał(a) binkowskig » 18.02.2008 16:17

luppiola napisał(a):Witam. Mineło juz kilka Lat od kiedy kolega Mariusz 81 miał podzielić się swoimi wrażeniami o kampie Belvedere.
Ja mam problem czy warto udac się na osrodek apartamentowy vranjica belvedere. Mam ofertę na tym kompleksie ale nie wiem czy warto tam się udać.
Szukam miejsca spokojnego takze dla dzieci.
Interesuje mnie odległosc od plaży i jaka jest ta plaża - kamienista, żwirowa, beton?
Czy apartamenty są zadbane.
Poradźcie coś ,
Dzieki

Witam. Byłem w tym osrodku dwa razy w części apartamentowej. Pierwszy raz pojechałem tam bo skusiła mnie cena, a drugi bo to dobry ośrodek. Apartamenty są dobrze wyposażone , mają telewizję satelitarną, wewnętrzny telefon ( może trochę mała lodówka w 5+1). Apartamenty 5+1 są na pierwszym piętrze , mają balkonik i dodatkowo WC, zaś 3+1 są na parterze i mają taras. Plaże są żwirowe plus kamienne podesty, powyżej plaż trawiaste podłoże, obok natryski. Woda czysta szczególnie rano jak nikt nie pływa. Obok domków dobrze zaopatrzony sklep. Na terenie ośrodka znajdują się korty, miejsca do mini golfa, małe place zabaw dla dzieci z huśtawkami. za pierwszym razem moje dziecko miało 2 lata i nie było żadnych problemów. Do Trogiru piechota około godziny troche wzdłuż brzegu pózniej trzeba wejść na lokalna drogę . Kursują rónież z ośrodka stateczki do Trogiru- we wrzesniu 10 Kun. Nie mam nic przeciwko temu aby tam pojechać jeszcze raz. Pozdrawiam i życzę zadowolenia z pobytu.
luppiola
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) luppiola » 19.02.2008 00:09

Dzięki za obszerną informację. Coraz bardziej się przekonuję że to może być dobry wybór.

Do Mariusz 81. Najmocniej przepraszam ale nie wiem jak to sie stało ze nie widziałem lub nie czytałem twojej wypowiedzi na temat kampu. W rzeczy samej podzieliłes się swoimi wrażeniami a ja nie wiedząc czemu ich nie zauważyłem. Jeszcze raz sorry.
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 19.02.2008 10:01

Ja myślę, że warto dogłębnie przesledzić forum z funkcją "szukaj" ponieważ opienie na temat tego kempingu są różne. A tylko tą drogą będziesz w stanie wyrobić sobie własna opinię.
Po wstępnym szukaniu znalazłam takie wypowiedzi:
forum/viewtopic.php?t=12507&highlight=belvedere
forum/viewtopic.php?t=8393&highlight=belvedere

Osobiście byłam tam dawno temu ale ... zmieniliśmy ten kemping na Adriatic w Primosten po jednym dniu... przede wszystkim z uwagi na kiepsą plażę i adriatyk, który niestety nie przypomniał tego który widzieliśmyw innych rejonach HR...

Gusta są różne dlatego warto przeszukać forum :D Pozdrawiam.
binkowskig
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 315
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) binkowskig » 19.02.2008 12:27

Zgadzam się z przdmówcą. To co mnie odpowiada nie musi odpowiadać komus innemu. Byłem na Korculi, na Istrii i na Makrskiej w Igrane w sumie siedem razy na wybrzezu Chorwackim tak wiec jakies porównanie mam. Oczywiscie woda jest lepsza w innych regionach np.w Breli czy na Korculi ale ponurkowac mozna i tu co czyniłem ze stosownym zestawem. Ważne jest również to co chce się zobaczyc a Trogir, Primosten, pobliski Split czy Krka to miejsca godne odwiedzenia. Pozdrawiam

Gusta są różne dlatego warto przeszukać forum :D Pozdrawiam.[/quote]
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 19.02.2008 22:46

:D zawsze trzeba poczytać.
Osobiście na ten rejon bardziej polecam Primosten i kemping Adriatik - > bezpośrednia bliskośc przepięknego Primosten, niedaleko Krka i Kornati plus Sibenik, Split i Trogit :D

Ale jak to woli. Pozdrawiam :D
Następna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kamping Vranjica Belvedere k. Trogiru
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone