Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Koko, koko, Hvar jest spoko. Snoorkowania sezon III

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 13.05.2011 21:39

Ale fajny kajak! :lol: Oryginalny!
Tomek, no i po co go wymieniałeś? 8)

Czytam jeszcze raz Twoją relację, baaardzo dokładnie :twisted: Mam zamiar "ukraść" kilka pomysłów, podążyć Twoimi śladami, ma się rozumieć. Ale nic jeszcze nie mówię na pewno, bo wszystko okaże się w ostatniej chwili... Tfu, tfu! 8)
Muliness
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2653
Dołączył(a): 12.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Muliness » 13.05.2011 22:37

longtom napisał(a):
Muliness napisał(a):Rewelka !!!
Zapisuję się do czyttelni bardzo jestem ciekawa Waszych przygód Pozdrawiam:)

Cieszę się, że mimo kłopotów w czasie powrotu z wakacji, znalazłaś czas aby tu zajrzeć.
Samych niezawodnych samochodów w przyszłości :!: :wink:
pzdr


Super!
Uwielbiam poczucie humoru w relacjach, uwielbiam dużą ilosć zdjęć Będę tu do Ciebie zaglądać :D :D :D
Rewelacyjne zdjęcia pod wodą widać na pierwszy rzut oka , że Ci się podobało Nie przejmuj się hyhy ja też nie znam nazw roślin ,rybek i innych zwirząt grunt , że wyglądają efektownie a fotografowanie ich to takie humanitarne polowanie;)
Popieram Cię w całej rozciągłosci jeśli chodzi o przewody zwisające w najdziwniejszych miejscach;)
Fajnie , że wybraliscie wakacje pod namiotem :)Na pewno niesamowita odmiana a jak popsuje sie auto to o nocleg nie trzeba dbać kolejny plus;)
Pozdrawiam cieplutko na prawde prawdziwa przyjemnosć być z Wami na wakacjach;)
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12168
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 14.05.2011 10:47

Muliness napisał(a): Pozdrawiam cieplutko na prawde prawdziwa przyjemnosć być z Wami na wakacjach;)


To jesteśmy umówieni. Rezerwuj czas na lipiec, tym razem jedziemy troszkę dalej na południe. :wink:
pzdr :D
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12168
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 14.05.2011 10:49

maslinka napisał(a): Mam zamiar "ukraść" kilka pomysłów, podążyć Twoimi śladami, ma się rozumieć. Ale nic jeszcze nie mówię na pewno, bo wszystko okaże się w ostatniej chwili... Tfu, tfu! 8)


Aż żałuję, że my swoimi śladami nie będziemy w tym roku podążać :!: :(

pozdrowienia :wink:
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12168
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 17.05.2011 10:19

Podejście nr 2 wygląda na bardziej udane.

Obrazek

Będziemy go testować już niedługo. Pierwsza połowa lipca Pag.

pzdr :wink:
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 17.05.2011 10:32

longtom napisał(a):Podejście nr 2 wygląda na bardziej udane.


No ten ...to prawdziwy okręt ! :roll:

Elegancko wygląda ... i niech się tak spisuje ! :)

Pozdrawiam.
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12168
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 18.05.2011 08:59

mariusz-w napisał(a):Elegancko wygląda ... i niech się tak spisuje ! :)

Pięć komór powietrznych, niezatapialny...










jak Titanic. :wink:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 28.05.2011 13:37

Tomek, mam pytanie, czy ten camping koło Osoru, na którym byliście, to Bijar?
Rozważamy właśnie tę miejscówkę :)
A jeśli nie Bijar, to na jakim campie byliście? Możesz napisać mi o nim kilka słów? (jak daleko do Osoru, jakie ceny, plaża, warunki sanitarne, ciepła woda, zacienienie).

Z góry dzięki :)
Pozdrawiam :papa:
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12168
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 30.05.2011 16:18

maslinka napisał(a):Tomek, mam pytanie, czy ten camping koło Osoru, na którym byliście, to Bijar?
Pozdrawiam :papa:

My spaliśmy na Baldarinie. Camp na końcu świata, podzielony na część tekstylną i beztekstylną. Około 20 km od Osoru wąską, krętą ale asfaltową drogą. Na miejscu dobrze zaopatrzony sklep, właściwie cały camp w cieniu. Plaże zdecydowanie skaliste, kajak będzie nieoceniony. Nam się podobało. :wink:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 30.05.2011 16:45

Tomek, dzięki za odpowiedź :) My chyba jednak wolimy bliżej Osoru, żeby pójść wieczorkiem do miasteczka. Ale gdzie w końcu wylądujemy, okaże się na miejscu :wink:

Pozdrawiam :papa:
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12168
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 30.05.2011 17:11

maslinka napisał(a):Tomek, dzięki za odpowiedź :) My chyba jednak wolimy bliżej Osoru, żeby pójść wieczorkiem do miasteczka. Ale gdzie w końcu wylądujemy, okaże się na miejscu :wink:

Pozdrawiam :papa:


Zaraz przy osorskim moście, już na Losinju też jest camp. Na leśnym zboczu z widokiem na Osor . Ale ten Bijar też nieźle wygląda i jest trochę dalej od szosy. My w zeszłym roku bardzo dużo widzieliśmy, jedne miejsca zapamiętałem lepiej inne gorzej. Ale Osor ma w mojej pamięci miejsce szczególne. Mały, cichy prawie pusty. :wink:
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12168
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 06.06.2011 15:47

Lato blisko, mój domowy oleander właśnie zakwitł. Jeszcze 4 tygodnie i sprawdzę czy chorwackie też kwitną. :wink:

Obrazek
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12168
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 29.07.2011 10:40

Sezon II

Czemu baranie
nie mieszkasz na Pašmanie?
Czyli snoorkowania i wędrowania sezon drugi.


Dlaczego sezon drugi a nie kolejna, nowa opowieść? Ano dlatego, że jest to prawdziwy ciąg dalszy zeszłorocznych wakacji. Istria, Cres, Krk, Rab już były. A z północnego przylądka Pagu widać Rab. A Pasman tylko troszkę dalej na południe.
A więc:

Od czego by tu zacząć?
Chyba od tego, że w tym roku znów byliśmy w Chorwacji i zwiedziliśmy kilka kolejnych chorwackich wysp. A i na chorwackim lądzie zobaczyliśmy to i owo. I do tego była piękna pogoda, co w tym roku nie jest, nawet w Chorwacji, takie oczywiste.
Decyzja o tym dokąd, w tym roku, pojedziemy zapadła właściwie już rok temu. W czasie poprzednich chorwackich wakacji, Czesi, sąsiedzi na campingu bardzo nam zachwalali Pag 8O :D
Oryginale prawda :?: :!: :lol:
No cóż.
Za to drugi tydzień byliśmy na Pašmanie. Tam polską mowę było słychać zdecydowanie rzadziej.
Ostatnio edytowano 06.04.2012 09:39 przez longtom, łącznie edytowano 2 razy
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 58951
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 29.07.2011 11:03

longtom napisał(a):wędrowania sezon drugi.

Świetnie! :)

Pozdrawiam,
Wojtek
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 29.07.2011 11:09

Super, że zaczynasz pisać!
Jestem ciekawa Waszych tegorocznych przygód, nie tylko snurkowania :D

O Pasmanie to chyba jeszcze nie było relacji, więc ciekawość rośnie :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Koko, koko, Hvar jest spoko. Snoorkowania sezon III - strona 33
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone