Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Max 60 euro za 3 osoby

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
olo11
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 02.06.2009
Max 60 euro za 3 osoby

Nieprzeczytany postnapisał(a) olo11 » 24.06.2011 08:31

Jak w temacie, rozglądam się za noclegami w Chorwacji od dłuższego czasu. Na necie ceny raczej mnie powalają co zdecydowało o jeździe w ciemno.

Wyjazd planuję 7.07 do Baśki Vody w 2+1 max chciałbym przeznaczyć 60 euro za nocleg.

Do zorientowanych - czy za taka kwotę wynakjmę a jeśli tak to co mogę za to mieć?

Ze swojej strony powiem, ze zależy mi na balkonie i bliskiej odległości od morza a apartament może być położony nawet przy ruchliwej ulicy.
joasiasok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 249
Dołączył(a): 27.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) joasiasok » 24.06.2011 08:35

radzę jechac w ciemno i na miejscu szukać appt aby miescił sie w budzecie. A w przyszłym roku zacząć poszukiwania w ok. stycznia, kiedy dostepnośc jest duża.
olo11
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 02.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) olo11 » 24.06.2011 08:39

No ok tylko teraz to już za późno.

Więc uważasz, ze taka kwota jest za mała?
joasiasok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 249
Dołączył(a): 27.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) joasiasok » 24.06.2011 11:31

Mysle ze nie bedziecie mieli problemu ze znalezieniem na miejscu aptt za tą kwotę, moze nie bedzie to 5* , ale wszędzie tak jest ze to co najatrakcyjniejsze i w sensownych cenach rozchodzi sie juz na początku roku.
Co nie znaczy że na miejscu nie traficie na cos fajnego za rozsądne pieniądze. Ja poprostu lubie wiedzieć gdzie jadę :D
Karol099
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 628
Dołączył(a): 25.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karol099 » 24.06.2011 14:16

Taka kwota spokojnie wystarczy czy Ci na znalezienie czegoś, jedź w ciemno i się nie przejmuj ... podejrzewam ,że znajdziesz coś za 40-50 euro dla 3 osób :) jakieś studio z jedną sypialnią.
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 24.06.2011 22:33

Joasiasok mądrze prawi 8)
Leszek W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 552
Dołączył(a): 14.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek W » 25.06.2011 08:02

Jedź w ciemno - z pewnością znajdziesz coś ciekawego - może niekoniecznie w samej Basce!
Gosia38
Odkrywca
Posty: 117
Dołączył(a): 14.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gosia38 » 26.06.2011 12:35

Dzisiaj wróciłam z Baski Vody. Pojechaliśmy w dwójkę i udało nam się wynająć apartament 2+2 za 26 EURO/dzień. Apartament składał się z sypialni,salonu z aneksem kuchennym z dodatkową wersalką, łazienką i zadaszonym balkonem z widokiem na góry i częściowo na morze. Niestety,jak dla mnie było to przy ruchliwej ulicy,o czym przekonałam się dopiero później, ale jakieś 3 minutki od głównej plaży, na którą z resztą nie chodziliśmy, bo było zbyt tłoczno. Nie wiem jakie ceny obowiązują w lipcu, ale zawsze można zadzwonić.Dla chetnych moge podać adres i tel. na miala.
olo11
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 02.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) olo11 » 26.06.2011 13:27

Gosia38 napisał(a):Dzisiaj wróciłam z Baski Vody. Pojechaliśmy w dwójkę i udało nam się wynająć apartament 2+2 za 26 EURO/dzień. Apartament składał się z sypialni,salonu z aneksem kuchennym z dodatkową wersalką, łazienką i zadaszonym balkonem z widokiem na góry i częściowo na morze. Niestety,jak dla mnie było to przy ruchliwej ulicy,o czym przekonałam się dopiero później, ale jakieś 3 minutki od głównej plaży, na którą z resztą nie chodziliśmy, bo było zbyt tłoczno. Nie wiem jakie ceny obowiązują w lipcu, ale zawsze można zadzwonić.Dla chetnych moge podać adres i tel. na miala.


Jeśli możesz to podaj namiary na ten apartament. A może masz jakieś fotki z niego??
Gosia38
Odkrywca
Posty: 117
Dołączył(a): 14.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gosia38 » 26.06.2011 19:13

Niestety nie mają strony internetowej.

FRANJO COVO
STJEPANA RADICA 30
21320 BASKA VODA (nad S v)
TEL :00385(0)21-620-799

Dysponuję tylko takimi fotkami (przepraszam za bałagan)

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link




zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link



zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link



zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link



zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link



ULICA RADIĆA

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
kiriii
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 25.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kiriii » 26.06.2011 20:19

Gosia oto mój mail, adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl proszę napisz do mnie. Mam kilka pytań w sprawie lokum opisywanego powyżej.
olo11
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 02.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) olo11 » 27.06.2011 07:26

Dzięki za info. Jak dla mnie super i cena również. Czy dzwoniąc do właścicieli dogadam się po polsku??
Mario99
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 42
Dołączył(a): 26.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mario99 » 27.06.2011 09:33

Jedź w ciemno. Jestem pewien, że poszukasz czegoś dla siebie w tej cenie.
Gosia38
Odkrywca
Posty: 117
Dołączył(a): 14.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gosia38 » 27.06.2011 21:39

olo11 napisał(a):Dzięki za info. Jak dla mnie super i cena również. Czy dzwoniąc do właścicieli dogadam się po polsku??


na miejscu rozmawialiśmy po polsku,tzn my po polsku a własciciel po chorwacku :D ,ale nawzajem sie rozumieliśmy :wink: Nie powinno być problemu z rozmową przez telefon, choć gestami sobie nie pomożesz :D

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Max 60 euro za 3 osoby
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone