Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

W Polsce już nie jeździmy, czyli narciarska relacja na 78%

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
jerzy26
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 270
Dołączył(a): 23.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) jerzy26 » 06.02.2011 11:00

Nie tylko tańsze ale jaka jakość usług i traktowanie turysty
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 06.02.2011 11:29

To jeszcze nie koniec ;)
Maslinka szusuje teraz na Słowacji razem z Cromaniakami, z dalszym ciągiem czekam na jej powrót :)
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 06.02.2011 12:07

jerzy26 napisał(a):Nie tylko tańsze ale jaka jakość usług i traktowanie turysty

Niekoniecznie...
Na temat olewania turystów w Soelden już pisałem... :wink:
Ale jest w sumie lepiej!
jaceek1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 149
Dołączył(a): 08.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaceek1 » 06.02.2011 15:11

FUX napisał(a):
jaceek1 napisał(a):Czy to już koniec, chyba nie bo ciekawie było. Ja wyjeżdżam w nasze góry bo na tamte jeszcze mnie nie stać :cry:

Gdybyś tak wszystko zsumował, to wychodzi na to, że tamte tańsze... :wink:

No własnie zsumowałem i wyszło na to że sam dojazd to około 1000 km, (tu ok 100) Noclegi dla 3 osób na 6 dni ok 400 euro (tu ok 600zł)
karnety po 200 euro (tu jakieś 420zł) + żarełko. Widoki zapewne bezcenne a za wszystko inne zapłacę kartą :lol:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 06.02.2011 15:19

We Włoszech mam miejscowkę za 420 juro w hotelu z wyzywieniem HB, basen, sauny oraz karnetem.
Dojazd, fakt, 1100km.
Cała reszta bez porównania.
Kiedyś zachcialo mi sie policzyc wypad do Zieleńca na jeden dzień dla 4 osób.
Wyszlo ca. 700pln... :wink:
Zieleniec z górkami wloskimi nieporównywalny! :roll:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 06.02.2011 18:46

FUX napisał(a):We Włoszech mam miejscowkę za 420 juro w hotelu z wyzywieniem HB, basen, sauny oraz karnetem.


Karnet na jeden ośrodek narciarski, czy na kilka?
Rok temu jak czytałam o cenach karnetów, to wychodziło po ok 220 euro za osobę na 6 dni, za możliwość jazdy w kilku ośrodkach narciarskich.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 06.02.2011 18:51

Jeden.
Od zielonych do czarnych.
Cisza, luzik. W soboty i niedziele tylko więcej ludzi.
www.promotur.org
Zoncolan.

Karnety w cenach hurtowych załatwia właściciel hotelu; poniżej 100 juro... :wink:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 06.02.2011 19:00

No właśnie jeden... dla mnie to mało. Pojeżdżę dzień, może dwa i trzeciego dnia mi się znudzi.
Dlatego wcześniej pisałam, że Włochy są jak narazie dla mnie za drogie :cry:
Wolę modlić się o pogodę i jeździć codziennie gdzie indziej, niż mieć pewną pogodę i codziennie jeździć po tych samych trasach.

Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się wyruszyć w Dolomity... ale to na pewno odległa przyszłość ;)

Ciekawe czy Cro-narciarze wrócili już ze Słowacji ;)
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 06.02.2011 19:05

Roxi napisał(a):No właśnie jeden... dla mnie to mało. Pojeżdżę dzień, może dwa i trzeciego dnia mi się znudzi.

Dlatego trzeicego lub czwartego jedziemy na wycieczke do Wenecji.
Nie po to jade na narty, aby sie katować... :wink:
Znam paru postrzelonych, co na stoku sa z chwila uruchomienia wyciągów, a zjeżdżaja za Karabinierami po 16-ej :roll:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 06.02.2011 19:10

FUX napisał(a): Znam paru postrzelonych, co na stoku sa z chwila uruchomienia wyciągów, a zjeżdżaja za Karabinierami po 16-ej :roll:


Wypisz, wymaluj ja :lol:
Dlaczego postrzelonych? Dla mnie to czysta radość umordować się na stoku ;)
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 06.02.2011 19:24

To mamy zdecydowanie różną interpretację definicji słowa wypoczynek...


:mrgreen:
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12745
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 06.02.2011 21:29

Roxi napisał(a):
Karnet na jeden ośrodek narciarski, czy na kilka?
Rok temu jak czytałam o cenach karnetów, to wychodziło po ok 220 euro za osobę na 6 dni, za możliwość jazdy w kilku ośrodkach narciarskich


maslinka napisał(a):Skipass kupiliśmy już wczoraj (199 euro za 6 dni) - Zillertal Superskipass, który obejmuje wszystkie ośrodki w dolinie Zillertal - w sumie około 640 km tras, około 170 kolejek linowych, gondoli, kanap i orczyków. Do tego darmowe skibusy (z których nie korzystaliśmy), parkingi (korzystaliśmy codziennie) i pociąg - Zillertalbahn. Prawie każdego dnia jeździliśmy w innym ośrodku


Karnet Dolomiti Superski obejmuje ponad 1200 km tras na terenie 12 ośrodków narciarskich. Nie sposób przejeździeć wszystkiego :wink: w ramach wykupionego 6-dniowego karnetu. Fakt, jest nieco drożej niż w Zillertal, ale chyba nie jest to różnica drastyczna :wink: . Zwłaszcza, że w Dolomitach ceny są różne w zależności od terminu. Faktycznie, w szczycie sezonu za 6 dni na wszystkie ośrodki trzeba wydać w tym roku aż 233 euro (ale tras :idea: jest dwa razy więcej), jednak na początku sezonu było sporo taniej , tzn. 186 euro za ten sam okres. W terminie, w którym Wy byliście, zamiast 199 euro wydalibyście po 210 euro, więc różnica już minimalna. Chyba, żeby do tego doliczyć parkingi, które :? nie wszędzie są bezpłatne... No, ale przecież codziennie nie trzeba używać auta :wink: , a i tak jeździ się każdego dnia po innych trasach 8) . Może za wyjątkiem tej, która jest najbliżej wynajętej chaty :wink: , bo ta nas nie minie.

Roxi napisał(a):Włochy są jak narazie dla mnie za drogie :(
Wolę modlić się o pogodę i jeździć codziennie gdzie indziej, niż mieć pewną pogodę i codziennie jeździć po tych samych trasach.


Czy więc narciarskie Dolomity :roll: są droższe zdecydowanie? Ceny noclegów i innych atrakcji :wink: raczej zbliżone. Nieco więcej trzeba wydać na paliwo, ale od Zillertal to też nie jest specjalnie dużo dalej, licząc kilometraż całej podróży od domu.

Oczywiście, nie piszę powyższego po to, żeby wykazywać wyższość Południowego Tyrolu nad Zillertal. Zwłaszcza, że sama na zjazdówkach nie śmigam :oops:. Widokowo oba rejony są dla mnie równie atrakcyjne 8) , chociaż inne.

Jest szansa, że wrótce zawitam w zimowe Dolomity, więc trochę już wiem na temat aktualnych kosztów.
Niezaleznie jednak od tego, czy wkrótce będę :) tam w realu, czy jednak :? nie, na pewno wirtualnie będą Wam towarzyszyć w szusowaniu ( i nie tlko :wink: ) po Zillertal.
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 07.02.2011 09:16

Znajomi w marcu śmigają do Włoch niby za 6 noclegów + karnet 1000zł/osobę.
Rok temu kolega męża był końcem sezonu we Fracji na nartach- wierzyć mi się nie chciało, ale kurcze na własne oczy zobaczyłam w necie i potem na zdjęciach - 250zł za 6 noclegów + karmet na wszystkiwe wyciągi (standard apartamentów powiedziałabym chorwacki + zmywartka) ;). Minus - 1600km w jedną stronę ;) W tym roku jak patrze na www podrożało o jakieś 150zł ;) ale to i tak taniej jak sam karnet w sezonie w Austrii jak widzę :)
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 07.02.2011 10:14

Czyli jednak się da ;)

Mam nadzieję, że dziś ruszymy dalej z relacją. Ekipa wyjeździła się na Słowacji, to teraz ruszymy pełni nowych sił ;)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14803
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 07.02.2011 10:35

Roxi napisał(a):Mam nadzieję, że dziś ruszymy dalej z relacją. Ekipa wyjeździła się na Słowacji, to teraz ruszymy pełni nowych sił ;)

Ruszymy, ruszymy, wieczorkiem :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
W Polsce już nie jeździmy, czyli narciarska relacja na 78% - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone