Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

RWPG - Relacja Wiosłem Pisana Gdzieniegdzie :D

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mwxx
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 13.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mwxx » 27.08.2010 20:27

Witam Wszystkich :D
własnie zaczynam się wkręcać w Twą relację maslinka :arrow:
i własnie za oknem deszcz i pierwsze oznaki zbliżającej się jesieni, a z Twych literek bije mocne wspomnienie słońca i upalnego udanego również dla mnie lata..... fajnie się czyta
...... Pozdrawiam :D
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14779
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 28.08.2010 17:37

Witajcie:D
Pisze wlasnie z budapesztanskiego labiryntu. Super atrakcja! A juz sala z winem plynacym prosto z kranu mnie rozwalila :D Domyslacie sie pewnie, ze spedzilam tam najwiecej czasu :D

Budapeszt piekny jest! Wczoraj caly dzien moczylismy sie w basenach na wyspie sw. Malgorzaty. Dzisiaj zwiedzanie starowki i zamku. No i ten labirynt - trudno opisac, co oni tu powymyslali...

Tutaj strona tej atrakcji :D

Pozdrawiam serdecznie i zmykam odkrywac dalej Budapeszt.

:papa:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 28.08.2010 17:53

Po powrocie czekamy na relację, a w szczególności ja czekam ;)
Jestem ciekawa jak tam camping? I w ogóle co i jak... piszę trochę nieskładnie, bo właśnie jestem po spożyciu zacnego kufla grzanego wina :twisted:
Baw się dobrze :)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 29.08.2010 13:08

maslinka napisał(a):Witajcie:D
Pisze wlasnie z budapesztanskiego labiryntu. Super atrakcja! A juz sala z winem plynacym prosto z kranu mnie rozwalila :D Domyslacie sie pewnie, ze spedzilam tam najwiecej czasu :D

Budapeszt piekny jest! Wczoraj caly dzien moczylismy sie w basenach na wyspie sw. Malgorzaty. Dzisiaj zwiedzanie starowki i zamku. No i ten labirynt - trudno opisac, co oni tu powymyslali...

Tutaj strona tej atrakcji :D

Pozdrawiam serdecznie i zmykam odkrywac dalej Budapeszt.

:papa:


Oczywiście - tu
Labyrinth of Love
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 30.08.2010 12:16

maslinka napisał(a):Jeszcze nigdy w Cro nic (nikt ) nie zeżarł nam śniadania A ja rano muszę zjeść pomidora. No tak po prostu mam Dzisiaj będę się musiała zadowolić keczupem

Ja dokładnie tak samo mam, dzień bez pomidora jest dla mnie dniem straconym!!!
Po dłuuugiej, bo prawie 6. tygodniowej przerwie bez internetu, w końcu powróciłam i od razu na taką relację... ehhh...
W tym roku nie było nam dane jechać nigdzie na wakacje :(
(nie liczę woodstocku, bo tam sie nie da odpocząć ;) )
To chociaż sobie pooglądam te widoki, kolory morza ahhh ohhh....
Muszę chyba zacząć planować przyszłoroczne wakacje.
Wiem tylko tyle, że będzie to napewno Chorwacja za Makarską, no i jest możliwość, że nie na tydzień, jak zawsze, tylko na 10 dni... :)
Już się doczekać nie mogę!
No i czekam na cd...
(RWPG przeczytałam na 2 rzuty, wczoraj zaczęłam, właśnie teraz dotarłam do tego miejsca).
Pozdrawiam pomidorowo...
Obrazek



:mrgreen: :papa:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 30.08.2010 14:07

Nadrobiłem zaległości po powrocie z kolejnego wypadu. Jak zwykle - z prawdziwą przyjemnością. :)

A im bardziej Was poznaję, tym bardziej lubię Twojego męża. 8) Ma anielską cierpliwość. :P

Pozdrawiam Was oboje,
Wojtek
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14779
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 30.08.2010 21:36

mwxx napisał(a):Witam Wszystkich :D
własnie zaczynam się wkręcać w Twą relację maslinka :arrow:
i własnie za oknem deszcz i pierwsze oznaki zbliżającej się jesieni, a z Twych literek bije mocne wspomnienie słońca i upalnego udanego również dla mnie lata..... fajnie się czyta
...... Pozdrawiam :D

Witaj, Mwxx!
Cieszę się, że Ci się podoba :D

Mutiaq, strasznie długo Cię nie było. Pomidory to niby dodatek, ale jaki ważny! Nigdy mi się nie znudzą. (Najlepsze są te węgierskie :wink:)

Franz napisał(a):A im bardziej Was poznaję, tym bardziej lubię Twojego męża. 8) Ma anielską cierpliwość. :P

Przekazałam mężowi :D Śmiał się :D To fakt, ciężkie ma ze mną życie :wink: :lol:

Roxi, relacja będzie, ale trudno powiedzieć, kiedy...
Sporo zaległości mi się nazbierało, nie tylko cro.plowych :wink:
Tak jak pisałam, lepiej się spotkajmy na oglądanie zdjęć :D Zdzwonimy się :D


P.S. Od jutra wracam do pisania :D

:papa:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 31.08.2010 08:22

maslinka napisał(a):Tak jak pisałam, lepiej się spotkajmy na oglądanie zdjęć :D Zdzwonimy się :D


Trzymam za słowo ;) Tym razem u nas, bo już znudziła mi się rola kierowcy :lol:

:papa:
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12170
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 31.08.2010 10:36

Roxi napisał(a):
maslinka napisał(a):Tak jak pisałam, lepiej się spotkajmy na oglądanie zdjęć :D Zdzwonimy się :D


Trzymam za słowo ;) Tym razem u nas, bo już znudziła mi się rola kierowcy :lol:

:papa:


Aż żal, że Gliwice tak daleko :cry: :wink:
paszczak
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 106
Dołączył(a): 17.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) paszczak » 31.08.2010 10:39

longtom napisał(a):Aż żal, że Gliwice tak daleko :cry: :wink:

Bez przesady... :mrgreen:
ziomek
Croentuzjasta
Posty: 428
Dołączył(a): 15.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziomek » 31.08.2010 11:18

czekałam na twoją relację i się nie zawiodłam :lol:
czytam je wszystkie bo masz dziewczyno talent :lol:
dlatego fajnie by było poczytać relecję napisaną przez ciebie z innego pięknego kraju :?
A te rury do Adriatyku to nie łudź się to niestety fekalia brrr :twisted:
przekonaliśmy się o tym naocznie bawiąc się w detektywów :cry:
przykro mi że to nie fiołki :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.08.2010 11:44

Cześć Agnieszko.

Muszę Ci się przyznać, że na dwa dni przed wyjadem kupiłem jednak pływadełko :) .

Zbyt dużo wiosłem po Adriatyku nie popisaliśmy :wink: . Odbyliśmy dwie rodzinne, pięciogodzinne wycieczki wzdłuż wybrzeża (2+2 - było co ciągnąć rękami. :) ) oraz trochę krótszych rejsów w zasięgu wioski.

Plany były ciut ambitniejsze, jednak wyjątkowo szwankował w tym roku samochód, a nie stać mnie (jeszcze) na przepłynięcie kajakiem spod Makarskiej do ujścia rzeki Cetiny :wink: .

Fajna sprawa. Dzięki za inspirację.
Pozdrawiam.
Mariusz
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 31.08.2010 12:35

Wow dotarłem tu wreszcie :cool: Mam smaka na Mlijet :cool: Będę musiał oblookać mapę co i jak, ale to pewno dopiero za dwa lata jak dobrze pójdzie :cry:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14779
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 31.08.2010 13:39

Roxi napisał(a):Trzymam za słowo ;) Tym razem u nas, bo już znudziła mi się rola kierowcy :lol:

W takich chwilach cieszę się, że nie mam prawa jazdy :wink: :lol:

ziomek napisał(a):czekałam na twoją relację i się nie zawiodłam :lol:
czytam je wszystkie bo masz dziewczyno talent :lol:

Dzięki :oops: :D

ziomek napisał(a):
dlatego fajnie by było poczytać relecję napisaną przez ciebie z innego pięknego kraju :?

Póki co, mogę tylko zaproponować Słowację (Wielką Fatrę) i Budapeszt... Coś tam skrobnę z tych miejsc, jak skończę RWPG :D

Co do innych pięknych krajów, to w tym roku miały być Włochy - Gargano i Sycylia... Ale zawsze wygrywa Cro :wink: Nie będę ściemniać - chodziło o fundusze...

ziomek napisał(a):A te rury do Adriatyku to nie łudź się to niestety fekalia brrr :twisted:
przekonaliśmy się o tym naocznie bawiąc się w detektywów :cry:
przykro mi że to nie fiołki :wink:

Ja już czasem wolę się łudzić i udawać naiwną...
Miałam nadzieję, że to jakiś rodzaj pompy był. Dalej tak sobie będę myśleć :wink: A co :wink:

Interseal napisał(a):Cześć Agnieszko.
Muszę Ci się przyznać, że na dwa dni przed wyjadem kupiłem jednak pływadełko :) .

Hehe, super! Cieszę się :D Ale to musiał być chyba ponton, żeby Wasza czwórka spokojnie się zmieściła (?)

Interseal napisał(a):Fajna sprawa. Dzięki za inspirację.

Nie ma sprawy. Teraz należy się rewanż w postaci Twojej pięknej relacji :wink: :lol: Czekam :D

Leszek Skupin napisał(a):Wow dotarłem tu wreszcie :cool: Mam smaka na Mlijet :cool:

:D
Mljet super smakuje :D :D :D
ziomek
Croentuzjasta
Posty: 428
Dołączył(a): 15.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziomek » 31.08.2010 14:42

Sycylia super też się tam wybieram ,wybieram i wybrać się nie mogę
cóż finanse :oops:
Może będziesz pierwsza czego tobie i sobie życzę :lol:
pozdrawiam :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
RWPG - Relacja Wiosłem Pisana Gdzieniegdzie :D - strona 35
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone