napisał(a) binkowskig » 06.07.2010 16:33
gralec napisał(a):Gdzie najlepiej w Igrane chodzić na plaże?
Witam. W zasadzie można korzystać z plaży miejskiej, którą będziesz miał przed domem. Plaża jest żwirowo piaszczysta, z lekko opadającym dnem, obok są prysznice ze słodką wodą. ... jest czysta i dla mnie ok.
Patrząc na fotografię, to po przeciwnej stronie od Twojego apartamentu, tuż za hotelem, znajduje się również bardzo ładna plaża częsciowo ocieniona . Można również korzystać z hotelowego basenu , który znajduje się tuż przy plaży. Z kolei za hotelem idąc drogą gruntową do Draśnice ( droga zaznaczona na żółto na zdjęciu, ok 10 minut od hotelu są zejścia w dół do plaży ), znajdują się dzikie plaże , kamieniste , trochę tam naturystów. Ta plaża ma swój urok ze względu na dzikość, liczne agawy, figi, które można jeść z krzaka.
Plaża miejska.
Basen.
Dzika plaża .
Igrane to świetny punkt wypadowy do odwiedzenie miejscowości znajdujących się na Rivierze Makarskiej, Mostaru - Medjugorie i wodospadów Kravica w Bośni...w sumie ok 70 km, Dubrovnika ok 130 km, a także Korculi za pomocą promu z Dvernika ( 10 km od Igrane ) czy też okolicznych wysp . Z Igrane lub Makarskiej organizowane są wycieczki tzw. fish picnic na okoliczne wyspy.
Jak masz jakieś pytania to pisz. Pozdrawiam Grzegorz