Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dwa trójkąty w aucie??

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7937
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 17.07.2009 07:56

BOLETUS napisał(a):
MorskiPas napisał(a):
who napisał(a):
Temcza napisał(a):A ja, to mam nawet 4 trójkąty i mała ekierkę......:-))))) Strasznie mnie ten wątek ubawił:-)) Pozdrawiam wszystkich

- a kątomierz??!! Co z kątomierzem??!!


Kontomierz kolego, kontomierz.

To taki przyrząd do mierzenia debetu na koncie
:lol:


Ja bym proponował zabrać zwijaną miarkę długości minimum 50 m, aby odmierzyć dokładnie i znaleźć miejsce ustawienia trójkąta przed uszkodzoną blaszanką. Chorwaci maja laserowe dalmierze i może być z tym problem na drodze.


Chłopie nie pisz tu takich rzeczy!!
Najpóźniej jutro masz tu co najmniej 5 wątków pt. "jaka ma być ta miarka?", " czy wystarczy 30m?" itp. :D
SVIBANJ
Croentuzjasta
Posty: 374
Dołączył(a): 31.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SVIBANJ » 17.07.2009 10:43

dids76 napisał(a):
BOLETUS napisał(a):
MorskiPas napisał(a):
who napisał(a):
Temcza napisał(a):A ja, to mam nawet 4 trójkąty i mała ekierkę......:-))))) Strasznie mnie ten wątek ubawił:-)) Pozdrawiam wszystkich

- a kątomierz??!! Co z kątomierzem??!!


Kontomierz kolego, kontomierz.

To taki przyrząd do mierzenia debetu na koncie
:lol:


Ja bym proponował zabrać zwijaną miarkę długości minimum 50 m, aby odmierzyć dokładnie i znaleźć miejsce ustawienia trójkąta przed uszkodzoną blaszanką. Chorwaci maja laserowe dalmierze i może być z tym problem na drodze.


Chłopie nie pisz tu takich rzeczy!!
Najpóźniej jutro masz tu co najmniej 5 wątków pt. "jaka ma być ta miarka?", " czy wystarczy 30m?" itp. :D


Ważne aby miała atest a co do długości to chyba lepiej wziąć dwie po 25 m :D :D :D
plavac_mali
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 18.08.2008
kontomierz.pl

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac_mali » 17.07.2009 12:34

O właśnie - kontomierz.pl ktoś używa?
Jeżowiec
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 34
Dołączył(a): 01.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jeżowiec » 17.07.2009 14:00

Nie wiem jak to się ma do Chorwacji, ale wyczytałam dziś na www.gazeta.pl i cytuję:
"...w sprawie wyposażenia samochodu decydują wytyczne wiedeńskiej konwencji o ruchu drogowym. A według jej zapisów "policja drogowa nie ma prawa nakładania mandatu na kierowców samochodów zagranicznych, wyposażonych zgodnie z wykazem wynikającym z rodzimego prawa o ruchu drogowym, ale niewystarczająco z punktu widzenia kraju, przez który przejeżdżają (...) warto powoływać się na konwencję wiedeńską. Powinno pomóc, choć gwarancji nie ma.

a tak w ogóle to polecam cały artykuł:
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,6819238,Mandat_za_granica__Plac_albo_do_sadu.html
who
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 419
Dołączył(a): 23.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) who » 17.07.2009 20:31

MorskiPas napisał(a):
who napisał(a):
Temcza napisał(a):A ja, to mam nawet 4 trójkąty i mała ekierkę......:-))))) Strasznie mnie ten wątek ubawił:-)) Pozdrawiam wszystkich

- a kątomierz??!! Co z kątomierzem??!!


Kontomierz kolego, kontomierz.

To taki przyrząd do mierzenia debetu na koncie
:lol:

- no właśnie o tym piszę! Też mam kąto w banku! A cooo!

:arrow: Marshall:"kurwimetr i krzywomierz też się przydadzą...... do kreślenia po mapie"
- i koniecznie pluwimetr, planimetr i teleturboautofotodynaskop. Że o starej, poczciwej różdżce nie wspomnę...
Ostatnio edytowano 17.07.2009 21:45 przez who, łącznie edytowano 1 raz
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 17.07.2009 21:40

O syfmiarce jeszcze zapomnieliście.
who
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 419
Dołączył(a): 23.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) who » 17.07.2009 21:44

zawodowiec napisał(a):O syfmiarce jeszcze zapomnieliście.

- koniecznie wyskalowanej w kiłometrach.
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Dwa trójkąty w aucie?? - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone