Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

krk

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rafcik
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 18.04.2009
krk

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafcik » 18.04.2009 23:31

Czy ktos może mi doradzić jak najlepiej dojechać na wyspę krk chodzi mi głównie czy kombinować drogą bezpłatną czy przez ljublanę jechać i zapłacić im te 30 euro oraz czy możecie mi polecić jakieś ciekawe plaże restauracje itd na wyspie krk dokładnie będę mieszkał w miejscowości Vrbnik pozdrawiam :wink:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 19.04.2009 08:13

Dla porządku - na forum nie pisze się tego samego postu w kilku miejscach - widzę, że jest późno ale może najpierw trzeba troszkę poczytać :?:
Pozdrawiam
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 19.04.2009 08:17

rafcik napisał(a):Czy ktos może mi doradzić jak najlepiej dojechać na wyspę krk


Poczytaj FAQ - tam znajdziesz wszystkie informacje dotyczące dróg dojazdowych do Chorwacji :wink: , a jak będziesz miał wątpliwości to dopytaj w którymś z istniejących wątków.

Przypominam o pkt.1 regulaminu
Zanim wyślesz zapytanie sprawdź, czy ktoś już nie pytał o to samo - być może odpowiedź jest znana. Forum nie jest hot-line, gdzie otrzymasz odpowiedź na pytanie zadane 100 razy w tym samym tygodniu. Sporo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz w dziale FAQ

Z przyczyn porządkowych temat zamykam

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone