Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kemping okolice Trogir, Sibenik - który??? ROZAC ???

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
waldemar1973
Croentuzjasta
Posty: 130
Dołączył(a): 07.07.2005
Kemping okolice Trogir, Sibenik - który??? ROZAC ???

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldemar1973 » 15.04.2009 18:18

Witam!!!
Proszę o pomoc w wyborze kempingu w okolicach Sibenika, Trogiru - w jakimś spokojnym miejscu, z dala od trasy, czyste sanitariaty, ładnie ulokowany nad morzem .... - jest taki??? 8O przejrzałem forum ale nie znalazłem :oops: , może ktoś ma jakieś "świeże" informacje o takim kempie??? Jadę na przełomie lipca i sierpnia tego roku pod namiot z żonką i córką na jakieś dwa tygodnie, przejazdem przez Hallstatt w Austrii (polecam!!!) . Kiedy zaplanować wyjazd, żeby nie utknąć w koreczkach ??? Pozdrav! :wink:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 16.04.2009 08:08

Trogir zwiedzaliśmy będąc tu a Sibenik w drodze na Pag. Kemping z dala od trasy to może być problem. Czyste sanitariaty to raczej standard - jak mi coś nie pasowało na pierwszy rzut oka to jechałem kawałek dalej - do wyboru do koloru. Dużo jest tego.
Tu link z namiarami na okolice Sibenika. Wszystkie te miejscowości są ciekawe.
Przez Hallstatt chyba nigdy nie jechałem. Na przełomie lipca i sierpnia powiadasz - powiem tak - nie bez kozery lipiec i sierpień to szczyt sezonu...
petr
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 370
Dołączył(a): 07.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) petr » 16.04.2009 08:51

Jeżeli chcesz uniknąć stania w korkach to rozsądnie jest jechać np. w poniedziałek dojeżdzasz na miejsce rano we wtorek. Korków wtedy nie ma żadnych ale atrakcyjne miejsca na campie najczęściej są już zajęte chociaż nie jest to regułą. Campingów na odcinku między Sibenikiem na Trogirem jest sporo zależy jakiego campu szukasz czy małęgo przydomowego czy dużego to praktycznie wioska wakacyjna. My preferujemy te większe dlatego kolejny raz jedziemy do Solarisa koło Sibenika. Camp jest nad samym morzem z dala od trasy, na miejscu knajpki ,bary, baseny ,zjeżdzalnie , wypożyczalnie rowerów wodnych. Urlop mamy od 27 VII wiec pewnie w tych dniach bedziemy tam jechac na 2 tygodnie z dwojgiem dzieci.
Mosqito
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 845
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mosqito » 18.04.2009 10:06

Waldku, ja bym Ci polecał camping Jasenovo (www.jasenovo.hr) kilkanaście kilometrów na południe od Sibenika w kierunku na Primosten, Trogir. Cichy, ekstremalnie czyściutki, nad piękną spokojną zatoczką. Idealne miejsce na wypady na Wodospady Krka, do Sibenika, Trogiru, a na wieczorną kolację do Primosten. Za 2 osoby + auto + namiot + prąd + taxy płaciłem 15 EUR/noc.
waldemar1973
Croentuzjasta
Posty: 130
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldemar1973 » 18.04.2009 23:42

Dzięki za odpowiedzi, przejrzałem ofertę campu Jasenovo i wygląda obiecująco :wink: faktycznie tańszy od Rozaca i wygląda na zadbany - jak jest z dostępem do morza - leży nad samym jego brzegiem??? czy trzeba przejść przez ulicę itp??? jak jest z dostępem do prądu??? wyczytałem, że niby każde stanowisko jest wyposażone w gniazdko, ale nie ma nic o opłacie za dostęp w cenniku,- czyżby w cenie??? w tym okresie wyliczyłem, ze cena na przełomie lipca i sierpnia za dobę to ok.22 euro za rodzinkę dwa +jeden (córa ma 12 lat) . pozdrowionka !!!!!!!!!!!!
Mosqito
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 845
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mosqito » 19.04.2009 00:13

Jest nad samym morzem. Prosto z campu wychodzi sie na plażę należącą do gości campingu. Z prądem nie ma żadnego problemu, co parę metrów są skrzynki. Kosztuje wg cennika 2,20 - 3,00 EUR. Te 15 EUR, o których pisałem to był taki pakiet specjalny na początku września. Nie ma go w cenniku. Pytaj na miejscu.
waldemar1973
Croentuzjasta
Posty: 130
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldemar1973 » 19.04.2009 19:13

fakt - przeoczyłem w cenniku tę pozycję - "power suply line" - tak dziwacznie nazwane, może dlatego :wink: tak czy inaczej faktycznie cenowo kemping bardzo atrakcyjny, z fotek galerii na ich stronie też widać, że jest ok.... tak więc z góry dzięki !!!!1
m_cowboy
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 116
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) m_cowboy » 25.04.2009 23:25

I jak Waldku, zapadłą już decyzja co do kempingu Jasenowo? Wybieram się tam w podobnym terminie.
bjk
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 02.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bjk » 26.04.2009 00:42

Polecam ten camping:
http://www.labadusa.com/
Dwa razy spędzałam wakacje w Okrugu Donji i w ubiegłe lato plażowaliśmy kilkakrotnie na plaży przy campingu - moim zdaniem fajne miejsce. Z dala od trasy, zakupy robisz w Okrugu Gornji lub w Trogirze. Sanitariaty czyste i nowoczesne - myslę, że wart. Po drodze z Trogiru na Ciovo widziałam jeszcze dwa campy, ale molochy. Ten jest ustronny , kameralny , a widoki superowe. Plaża czysta, jedyny minu, to zejscie nie dla dzieci - od razu głęboko, ale mojej dwuletniej córce wcale to nie przeszkadzało. Mam fotki - mogę posła na priva.
waldemar1973
Croentuzjasta
Posty: 130
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldemar1973 » 26.04.2009 07:41

m_cowboy - decyzji jeszcze nie ma, zastanawiamy się jeszcze :wink:
bjk - mogę prosić te fotki na maila? : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl - kemping fajny, przynajmniej na fotkach z ich strony jw. - z tego co zdążyłem zauważyć nie leży nad samym morzem a jest schowany ciut w głębi lądu, nad małą zatoczką - tak? Dziwny trochę cennik - wychodzi na to, że ceny podają w zależności od ilości osób i zawiera ona m.in. opłatę za camp, auto, za poszczególne osoby - za 3 osóbki 26 euro ... to tyle samo co na kempie Jasenovo - ten leży nad samym morzem,- ale może tam sa silniejsze wiatry??? :roll: :lol: bo taki nieosłonięty ??? Czy nie ma tam problemów z dostępem do prądu ??? - bierzemy ze sobą lodówę itp :lol: Pozdrav!
kleeberg
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8036
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kleeberg » 26.04.2009 12:08

A może Seget Vranjica - 4 km od Trogiru?
www.vranjica-belvedere.hr
Pozdrawiam
dagarts
Croentuzjasta
Posty: 248
Dołączył(a): 17.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) dagarts » 28.04.2009 07:50

Ja również polecam camping Jasenovo, na pewno jest ładniejszy i lepiej położony od Rozaca.

Powrót do Kempingi



cron
Kemping okolice Trogir, Sibenik - który??? ROZAC ???
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone