Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Slatine na Ciovo

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pavel22
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 15.03.2009
Slatine na Ciovo

Nieprzeczytany postnapisał(a) pavel22 » 15.03.2009 22:31

Witam
W tym roku wybieram się pierwszy raz wraz z rodziną na Chorwacje. Znalazłem apartament w Slatine; Ante Skrobica ; Zvonimirova Obala 6. Proszę Szanownych Forumowiczów o opinie o tym apartamencie.
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 15.03.2009 22:39

pavel22 napisał(a):Witam
W tym roku wybieram się pierwszy raz wraz z rodziną na Chorwacje.


Zapamiętaj :!: że jedzie się do Chorwacji, a nie na Chorwację :twisted:
Malin007
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 15.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malin007 » 16.03.2009 01:01

Byłem w Slatine w 2008 , kwatery tej nie znam , ale jeśli interesue Cię info o tej miejscowości to służę info . Podaj kiedy się wybierasz bo na Ciovo ma to ogromne znaczenie ( most ) .
kkk6969
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 36
Dołączył(a): 15.02.2009
Most

Nieprzeczytany postnapisał(a) kkk6969 » 19.03.2009 16:09

Wybieram się na Ciovo 23 czerwiec - a co z tym mostam słyszałem że jest tłoczno? - kto był niech napisze
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 19.03.2009 17:45

Malin007 napisał(a):Byłem w Slatine w 2008 , kwatery tej nie znam , ale jeśli interesue Cię info o tej miejscowości to służę info . Podaj kiedy się wybierasz bo na Ciovo ma to ogromne znaczenie ( most ) .



Ogromne powiadasz 8O 8O 8O
Jakie? Sama jestem ciekawa!!!
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 19.03.2009 17:45

pavel22 napisał(a):Witam
W tym roku wybieram się pierwszy raz wraz z rodziną na Chorwacje. Znalazłem apartament w Slatine; Ante Skrobica ; Zvonimirova Obala 6. Proszę Szanownych Forumowiczów o opinie o tym apartamencie.


Masz jakiś link do tej willi?
kopter
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 80
Dołączył(a): 06.03.2009
Re: Most

Nieprzeczytany postnapisał(a) kopter » 19.03.2009 18:50

kkk6969 napisał(a):Wybieram się na Ciovo 23 czerwiec - a co z tym mostam słyszałem że jest tłoczno? - kto był niech napisze


Słyszałem, że budują drugi. Być może nawet widziałem początek prac w zeszłym roku.
Jak będziesz miał szczęście, to przeprawisz się nowowybudowanym :wink:
Idzik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 196
Dołączył(a): 08.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idzik » 25.03.2009 00:15

Akurat tego gostka nieznam ... ja mieszkalem u jakiegos - chorwata z NIEMIECKO brzmiącym nazwiskiem.


A co do Mostu to ... [*] po 8-9 to jest masakra zeby moznabylo wyjechac (stan sierpien/wrzesien) ... jak w korku bylem 2km do mostu - kumpel za ten czas zdażyl pójsc do sklepu, poczty i wrócil. Ja w tym momencie poruszylem sie może na 200-300m tylko o pare samchodów.
agneess
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 161
Dołączył(a): 02.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) agneess » 25.03.2009 09:46

Napiszcie coś jaśniej o tym moście...
Najważniejsze dojechać na miejsce,więc przeżyję się tłok...podczas pobytu można korzystać z transportu wodnego,bo słyszałam,ze jest takowy z Slatine do Trogiru i Splitu.
Jak ktoś dobrze orientuje się w tym temacie(transport wodny) proszę o info. :D
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 25.03.2009 09:59

Jak ktoś dobrze orientuje się w tym temacie(transport wodny) proszę o info.


bardzo sympatyczna wycieczka z "portu" w Slatine do Trogiru (przed mostem się wysiada, w sumie to jeszcze Ciovo ...)
- trwa to to ok 40 minut
- kosztuje ok. 35 kun w jedna stronę na 1 dorosłego (2007)

- dla mnie to był rejs o walorze krajoznaczo-atrakcyjnym, a nie alternatywa dla auta - szybciej dojechałbym do tego miejsca (gdzie się wysiada ze statku) samochodem, a za ewentualny parking zapłaciłbym tyle samo (albo i mniej) co za bilety na statek

- w dodatku do portu w Slatine musiałem podjechać autem, bo to było dość daleko od app. i nie chciało mi się dymać z dwojgiem dzieci asfaltem, bez chodników, w upale

- tak więc w jedną stronę był statek, z powrotem autobus (też atrakcja :@))

pozdrowienia, Krystof

K.
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 25.03.2009 10:03

a w temacie zakorkowanego mostu - ja bym nie demonizował :evil:

korki przyjemne nie są, jasne, ale bez przesady - codziennie stoję w korku do pracy (40-50 minut) i z powrotem (tyle samo) i żyję, mimo, że ze świadomością tracenia 1,5 godziny dziennie na stanie (w zeszłym roku nauczyłem się w korkach hiszpańskiego :wink: )

codziennie się przecież po tym moście nie jeździ? a stojąc można kontemplować starówkę od strony portu ... K.
Idzik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 196
Dołączył(a): 08.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idzik » 29.03.2009 09:33

Nooo nie porównuj korków jak jedziesz do pracy 8) :lol: :lol: troche czlowieka denerwuje stanie w korku w upalny dzien - stoisz 1,5h w korku ( o weekendzie nie wspomne- dlatego raniutko robilismy ewakuacje z wyspy i powrot po-obiedzie)

Inaczej sie czlowiek czuje jak sie spóznia pare minut do "szarej codzienności" a inaczej na urlopie ...pomyślec sobie że te 2h w korku w taki upal czlowiek męczy się w korku MÓGLBY SIĘ OPALAĆ NA PLAŻY lub Zwiedzać Trogir.

Ale tragedii nie ma ;) pasażerowie spokojnie mogą pójść piechotą ...na poczte po drodze, do sklepu, porobić zdjęcia , zajść na targ w trogirze ... i spokojnie te osoby na nas poczekają :)

MAM NADZIEJE ŻE W TYM ROKU coś zrobią z tym mostem :lol: :twisted:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.03.2009 10:18

W drodze do Chorwacji unikam jazdy w piątek, sobotę i niedzielę. Staram się trzymać tej zasady od paru lat. Metoda odnosi sukces w 95%. Pozdrawiam.Obrazek
agneess
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 161
Dołączył(a): 02.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) agneess » 30.03.2009 13:18

A co z taksówkami wodnymi?
Czy są takie w Slatine i ile kosztuje taka dogodność?
Pinia_Pinia
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 119
Dołączył(a): 14.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pinia_Pinia » 04.04.2009 15:05

Czy ktoś wie coś na temat tego apartamentu w Slatine ?

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


W ogóle to jaka jest plaża - czy nadaje się dla rocznego szkraba ? I co możecie napisać o samym Slatine ? Bardzo spokojna miejscowość ? Czy są sklepy, market, godne uwagi knajpki ?
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone