Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Topless

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 13.02.2009 21:28

nikka napisał(a):"gdzie bywacie w pl i cro?"

W Cro zauważyłam, że ludzie nie zwracają uwagi na to czy plaża jest dla naturystów czy nie. Na każdej plaży panie opalają się topless. I to mi sie podoba, a nie jak w Polsce zaraz przed sąd 8O

Sąd obie Panie uniewinnił.
A relacji jak nie było tak nie ma... :wink:
nikka
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 27.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nikka » 13.02.2009 22:05

No uniewinnił..ale po co w ogóle sprawa tam trafiła? :-P
A relacja jest taka mini :wink: w tym roku będzię większa :)
avensis
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 21.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) avensis » 13.02.2009 22:27

JacYamaha napisał(a):
nikka napisał(a):"gdzie bywacie w pl i cro?"

W Cro zauważyłam, że ludzie nie zwracają uwagi na to czy plaża jest dla naturystów czy nie. Na każdej plaży panie opalają się topless. I to mi sie podoba, a nie jak w Polsce zaraz przed sąd 8O

Sąd obie Panie uniewinnił.
A relacji jak nie było tak nie ma... :wink:

Ciekawe co by zrobili Nasi Stróże Prawa jakby zajechali na chorwackie plaze? :D
Highlander
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 16.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Highlander » 23.02.2009 23:59

Nie ma co "co by gdyby". W ogóle nie ma co porównywać - inny kraj, inne warunki, inny "klimat obyczajowy" na szczęście... Nawet Polacy (tudzież Polki) w większości "inni" niż w Polsce :P Po kiego jeździć nad Bałtyk??
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5199
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 24.02.2009 09:31

Highlander napisał(a):Nie ma co "co by gdyby". W ogóle nie ma co porównywać - inny kraj, inne warunki, inny "klimat obyczajowy" na szczęście... Nawet Polacy (tudzież Polki) w większości "inni" niż w Polsce :P Po kiego jeździć nad Bałtyk??


Ty masz nad Baltyk z 600km, nie 1/3 tego odcinka. Chcemy nieco swobodniej na plazy sie poopalac bierzemy piatek wolny, rano jedziemy do miejscowosci Piaski na Mierzei Wislanej i o 10-11 juz lezymy na plazy. przed obiadkiem rozbijamy sie na polu namiotowym i do niedzielnego popoludnia opalamy swoje posladki na plazy przy zejsciu numer 10 8)

do cro to juz gruba wyprawa 1 raz do roku. Baltyk z Torunia to weekendowo traktujemy :D

W tym roku w planie:
1. Plitvice
2. Krk-Baska-Bunculuka
3. Istria-Porec-Ulika

byc moze zanim osiadziemy na dluzej w punkcie numer 3 wyskoczymy na 1-2 dni do Wloch aby znajomym pokazac Wenecje i moze Werone - Garde
Kevlar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2125
Dołączył(a): 30.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kevlar » 24.02.2009 18:32

Jaki ten świat (nawet wirtualny) mały. Piotrulex ostatnio czytałem Twój post na Autokąciku po czym wchodzę na cro.pl i znów widzę Piotrulexa. Fajnie tak bywać na tych samych ścieżkach. :D
toplessfan
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 20.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) toplessfan » 20.03.2009 11:48

Mariusz_M napisał(a):
tboy napisał(a):też szukałem, mojej tam nie ma ;)

P.S. niech mi rodak objaśni w czym jest????


Avatar - to ten obrazek obok Twojego nicka/ U Ciebie jest S. Tym, a u mnie ja i żoneczka.

A tu kawałek znalezionej definicji:

awatar (...) to niewielkie (np. 100 na 100 pikseli) grafiki rastrowe (bitmapowe) pojawiające się przy komunikatach wysyłanych na fora dyskusyjne i służące łatwemu rozpoznawaniu ich zarejestrowanych uczestników.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5199
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 20.03.2009 15:15

Kevlar napisał(a):Jaki ten świat (nawet wirtualny) mały. Piotrulex ostatnio czytałem Twój post na Autokąciku po czym wchodzę na cro.pl i znów widzę Piotrulexa. Fajnie tak bywać na tych samych ścieżkach. :D


maly, maly

na AK malo co juz pisze ale jak widac mozna znalezc :)

Pozdrawiam

Piotr
simon29de
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 31.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) simon29de » 31.03.2009 12:48

Witamy! Jesteśmy z Rybnika i okolic. W roku 2009 planujemy wyjazd do Chorwacji w okolice Porec.

Przyznam ze jeszcze nie bylismy w Chorwacji. Mamy juz pewne doswiadczenia naturystyczne gdyz rok temu bylismy w Hajduszoboszlo na Wegrzech i jak pewnie wiecie jest tam ogromny aquapark a na jego terenie ejst wysepka dla naturystów na ktorej mozna robic rozne rzeczy :)
Bardzo chetnie poznamy osoby ktore wybieraja sie takze do Chorwacji w roku 2009. Planujey wyjazd okolo 12 lipca - termiin jest do ustalenia. Milo by bylo wybrac sie w wiekszej grupie.

Jestesmy osbami otwartymi i bezposrednimi i bardzo chetnie poznamy osoby o podobnych upodobamiach :)
Pozdrawiamy
Nasze gg 3026747
Adres email adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Anna i Szymek
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 31.03.2009 12:57

Jak jesteś otwarty i bezpośredni to pewnie otwarcie i bezpośrednio przyjmiesz krytykę :D
Bardzo proszę nie spamuj forum we wszystkich możliwych tematach - wystarczy raz napisać w jednym temacie, a na razie już się doliczyłem 5 takich samych wpisów. Z góry dzięki :)
pzdr i witamy na forum
Kamil
(okazjonalnie też morski nagus - to żeby było na temat :lol: )
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 31.03.2009 13:02

simon29de napisał(a):Witamy! Jesteśmy z Rybnika i okolic. W roku 2009 planujemy wyjazd do Chorwacji w okolice Porec.


Nigdy nie zakładaj wielu identycznych wątków w różnych działach forum. Dublujące się tematy będą usuwane, nawet jeśli już ktoś odpowiedział :!: :!: :!:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 31.03.2009 13:04

A już miałem nadzieję, że pojawiło się coś ciekawego.... :wink: :D a tu Kamil sprząta...
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5199
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 31.03.2009 13:12

JacYamaha napisał(a):A już miałem nadzieję, że pojawiło się coś ciekawego.... :wink: :D a tu Kamil sprząta...


co bys chcial nowego?

:D
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 31.03.2009 13:18

No coś o filtrach i kremach na przykład....
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 31.03.2009 14:36

A czemu wątek "Topless" trafił do naturyzmu?
Przecież opalanie topless ma miejsce właśnie na plażach tekstylnych i nie ma w zasadzie związku z naturyzmem. No, może poza gołymi cyckami.

PozdraV
J.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja

cron
Topless - strona 18
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone