Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pierwszy raz do Chorwacji !!!

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107738
Dołączył(a): 10.09.2004

Postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.03.2009 23:48

JKR napisał(a):Skoro się czepiamy, to nie polskie litery a polskie znaki diakrytyczne.


Nie czepiamy się JKR, tylko przypominamy regulamin, a co oznacza potocznie "polskie literki" , wszyscy wiedzą. :lol:
Dodatkowo przypominam, że jest taka akcja BYKOM-STOP
robertoalex
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 19.03.2009

Postnapisał(a) robertoalex » 20.03.2009 01:55

Naprawde mam niemiecka klawiature no i na dodatek urodzilem sie w Wiedniu ,to ze wmiare umie Polski to tylko dzieki rodzicom :-) i jestem z tego dumny jeszcze raz dzieki i pozdrawiam.
Robert
ps: Fajna ta stronka "Bykom-Stop"
spoko.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107738
Dołączył(a): 10.09.2004

Postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.03.2009 02:12

Regulamin pkt.4
Pisząc przestrzegaj zasad ortografii i gramatyki oraz wyrażaj się jasno i zrozumiale. Używaj polskich znaków (chyba, że piszesz z zagranicy i masz zagraniczną klawiaturę)

OK Robercie, wyjaśnienie przyjęte :lol:

Natomiast jest coś takiego jak polszczyzna
przy odrobinie chęci jej zastosowania - można mieć "polskie literki" w poście :lol:

Pozdrav
jomarijo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 123
Dołączył(a): 10.03.2009

Postnapisał(a) jomarijo » 20.03.2009 09:11

Czy chodzi o tego rodzaju buty plażowe?Czy polecacie cos innego?
http://www.allegro.pl/item585886667_swi ... zm_43.html
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Postnapisał(a) jorgus111 » 20.03.2009 09:22

piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5199
Dołączył(a): 17.06.2004

Postnapisał(a) piotrulex » 28.03.2009 17:59

robertoalex napisał(a):Naprawde mam niemiecka klawiature no i na dodatek urodzilem sie w Wiedniu ...


wiec juz wiem skad alesexclusiv :wink:

iŚ szpresien dojcz niśt gut ale jakos sobie radze :D na zasadzie Kali chciec woda :wink: i troche tam fersztejen

Z racji ze kolega spedza urlop bez gatek zaprasz do nowego dzialu Naturystyczna Chorwacja lecz rowniez jestem zdania ze z wypasionym hotelam na "naturystycznym terenie" latwo nie bedzie :cry:

jest kilka campow z gornej polki z bungalowami, domkami lecz tam na rezerwacje miejsc moze juz byc za pozno ...
robertoalex
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 19.03.2009

Postnapisał(a) robertoalex » 29.03.2009 02:28

Nie rozumiem jednego na tym forum ,otrzymałem już odpowiedź na pytanie jakie mnie interesowało , ale nagle nie wiadomo z kąd po długiej przerwie pojawia się albo zerwał się z choinki nagle jakiś "rulex" i się obudził z ręką w nocniku..... o rany ktoś nie umie pisać" po polskiemu ich wisen nix " najwyraźniej strasznie nudzi ci się koleś.... daj sobie na wstrzymanie albo Idź się pobawić w piaskownicy i wybieraj sobie kamyczki będzie ci przyjemniej:-) !!! Du bist wirklich so echte "rulex" oder vileich eine "lolulex" ?????, du kannst mir viel erzählen aber nicht zu viele blöde sache ,ob du intilgent bist, stimmt oder??????(trottel)
mfg.
R
Ostatnio edytowano 29.03.2009 23:04 przez robertoalex, łącznie edytowano 1 raz
sesa
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 03.03.2009

Postnapisał(a) sesa » 29.03.2009 16:53

robertoalex napisał(a): ić się pobawić




klawiatura , klawiaturą ale takie błędy? :twisted: :lol:
simon29de
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 31.03.2009
Pierwszy raz _ Istria - Porec i okolice

Postnapisał(a) simon29de » 31.03.2009 12:43

Witamy! Jesteśmy z Rybnika i okolic. W roku 2009 planujemy wyjazd do Chorwacji w okolice Porec.

Przyznam ze jeszcze nie bylismy w Chorwacji. Mamy juz pewne doswiadczenia naturystyczne gdyz rok temu bylismy w Hajduszoboszlo na Wegrzech i jak pewnie wiecie jest tam ogromny aquapark a na jego terenie ejst wysepka dla naturystów na ktorej mozna robic rozne rzeczy :)
Bardzo chetnie poznamy osoby ktore wybieraja sie takze do Chorwacji w roku 2009. Planujey wyjazd okolo 12 lipca - termiin jest do ustalenia. Milo by bylo wybrac sie w wiekszej grupie.

Jestesmy osbami otwartymi i bezposrednimi i bardzo chetnie poznamy osoby o podobnych upodobamiach :)
Pozdrawiamy
Nasze gg 3026747
Adres email adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Anna i Szymek
Jessica
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 27.04.2009

Postnapisał(a) Jessica » 29.04.2009 00:08

Też jadę pierwszy raz do Chorwacji (nie "na" tylko "do" :wink: ) Planowany wyjazd na początku sierpnia i jedziemy do Tucepi. Jestem zauroczona widokami! :o Te góry są niesamowite!
Początkowo miał być Hvar, jednak po dłuższym analizie, zdecydowaliśmy na Tucepi i planujemy wycieczkę na Hvar, Korculę i Split.

Także chcemy z chłopakiem odwiedzić plażę dla naturystów. Już czuję to słońce :)
kopaj
Croentuzjasta
Posty: 127
Dołączył(a): 28.07.2004

Postnapisał(a) kopaj » 30.04.2009 09:37

Jessika - czy jesteś siostrą piotrulexa? Macie takie same emblematy :?: :lol: :P :D
Jessica
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 27.04.2009

Postnapisał(a) Jessica » 30.04.2009 10:12

kopaj napisał(a):Jessika - czy jesteś siostrą piotrulexa? Macie takie same emblematy :?: :lol: :P :D


E tam, juz brat :wink: Poprostu It's a small world Taki mały zbieg okoliczności.

Jak wrócę z cro to postaram się wrzucić inne zdjęcie :) ale do sierpnia jeszcze troche czasu... :?
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5199
Dołączył(a): 17.06.2004

Postnapisał(a) piotrulex » 04.05.2009 08:49

Jessica napisał(a):
kopaj napisał(a):Jessika - czy jesteś siostrą piotrulexa? Macie takie same emblematy :?: :lol: :P :D


E tam, juz brat :wink: Poprostu It's a small world Taki mały zbieg okoliczności.

Jak wrócę z cro to postaram się wrzucić inne zdjęcie :) ale do sierpnia jeszcze troche czasu... :?


:D

nic swojego nie potrafie wpakowac a na tym piekne, bose stopki, blekitne niebo - taki milusi avatarek :wink:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Postnapisał(a) Vjetar » 04.05.2009 09:16

piotrulex napisał(a):nic swojego nie potrafie wpakowac...

A Jacunio tak się napracował żeby Ci pomóc :)
atolek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 360
Dołączył(a): 12.05.2003

Postnapisał(a) atolek » 04.05.2009 20:41

robertoalex napisał(a):Naprawde mam niemiecka klawiature no i na dodatek urodzilem sie w Wiedniu ,to ze wmiare umie Polski to tylko dzieki rodzicom :-) i jestem z tego dumny jeszcze raz dzieki i pozdrawiam.
Robert
ps: Fajna ta stronka "Bykom-Stop"
spoko.


to ić do sklepó i se kóp polskom... :evil:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
Pierwszy raz do Chorwacji !!! - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone