Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Z jakim biurem na wycieczkę do Cro?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
moscatel
Croentuzjasta
Posty: 231
Dołączył(a): 24.02.2008
Z jakim biurem na wycieczkę do Cro?

Nieprzeczytany postnapisał(a) moscatel » 16.02.2009 19:41

Tak, wiem, najlepiej biura omijać z daleka.
Tak, wiem, najlepiej załatwić wszystko we własnym zakresie.
Tak, wiem, najlepiej własnym samochodem.

Ale nic z tych rzeczy nie wchodzi w rachubę, zatem potrzebuję rady, jakie biuro organizuje solidnie wycieczki-objazdówki do Cro. Tak, żeby i autokar był ok, i zakwaterowanie na miejscu przyzwoite a nie w domu w trakcie budowy i kumaty pilot jeszcze.
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia tego typu?
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 16.02.2009 19:50

Objazdówka to bardzo specyficzna oferta.

Zawsze możesz trafić na jakiś mankament w trakcie - więc to zależy, jakie masz widełki tolerancji :)

8 turnusów będzie ok, a Ty pojedziesz w 9 i spier... się pompa paliwowa w autokarze :( Kicha. Albo pilot, który jest debeściak i zawsze prowadzi te wycieczki akurat na Twój turnus zachoruje...
moscatel
Croentuzjasta
Posty: 231
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) moscatel » 16.02.2009 19:58

Eee, to jasne, że może się tak zdarzyć. Ale jeśli na ogół oferta biura jest zadowalająca i klient wraca ukontentowany, to można zaryzykować, no nie.

Osoba, którą chcę wysłać na taką wycieczkę sporo jeździła i zdaje sobie sprawę, że i piloci różni są, i autokary, choć z tolerancją u niej średnio :), więc tym bardziej zależy mi na tym, żeby zebrać jakieś opinie i wyciągnąć wnioski.
ZAJEC
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5420
Dołączył(a): 11.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZAJEC » 16.02.2009 20:19

moscatel ,a jaki termin Cię interesuje?
moscatel
Croentuzjasta
Posty: 231
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) moscatel » 16.02.2009 20:29

Pewnie maj, może początek czerwca, na razie chcę się zorientować w ofertach. O ile jestem w stanie ocenić atrakcyjność trasy, o tyle z opisu wycieczki nie wynika niestety standard usług.
ZAJEC
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5420
Dołączył(a): 11.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZAJEC » 16.02.2009 20:49

Ze wzgledu na zakaz reklamy odezwij sie na:sapertg@interia.pl
Sara76
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 25.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sara76 » 18.03.2009 22:21

Ja byłam na objazdówce z Itaką w 2006r. nie mam zastrzeżeń: pilotka bardzo fajna babka w średnim wieku z poczuciem humoru, hotele naprawdę porządne z wyżywieniem w formie szwedzkiego stołu (jedzenia od koloru do wyboru), wystarczyło przejść przez ulicę żeby znaleźć się na plaży (mimo, że było dużo zwiedzania wieczorem można było spokojnie iść się wykąpać) i kierowcy też bardzo sympatyczni.
W 2007r. też byłam na objazdówce w Chorwacji z biurem Rainbow Tours, hotele trochę gorsze, ale przyzwoite, jedzenie w zależności od hotelu, albo szwedzki stół, albo serwowane. Pilotka Karolina Brusic polecam, mieliśmy to szczęście, że rok później znowu na nią trafiliśmy tym razem zwiedzaliśmy Bałkany.

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Z jakim biurem na wycieczkę do Cro?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone