Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brac - doradźcie!

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
majeczka1984
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 12.08.2008
Brac - doradźcie!

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka1984 » 12.08.2008 12:36

Witajcie! W połowie września wybieramy się samochodem w 4 osoby na Bol (docelowo) na ok 2 tygodnie. Mam wobec tego kilka pytań:
1. czy w samym Bolu są jakieś campingi (jesli tak to jakie i za ile)
2. co zwiedzać w Bolu i w okolicach jak juz plażowanie sie znudzi?
3. czy z Bolu bądź innej miejscowości na Brac płynie jakis prom np na Hvar ?
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 12.08.2008 13:09

Cześć, przejrzyj proszę te tematy:
forum/viewtopic.php?t=19139&highlight=pustinja+blace
forum/viewtopic.php?t=19084&highlight=pustinja+blace
forum/viewtopic.php?t=18468&highlight=vila+polonia+bol+brac
i wrzuć w wyszukiwarkę forumową hasło bol i brač ( lub brac). Jestem pewna, że sporo znajdziesz
tu strona www o Bolu
http://www.bol.hr/hr/pages/o-bolu

tu o kampach w Bolu
http://www.bol.hr/hr/pages/kampovi

o tym, co zobaczyć na wyspie w w/w przeze mnie tematach forumowych

Z Bolu na Hvar dostac się możesz katamaranem po południu i nie ma możliwości powrotu tego samego dnia (katamaran relacji Jelsa -Bol - Split połączenien Jadrolinji). Trzeba popytać o jakieś taxi boat. Wiem, że małe prywatne przedsiębiorstwa świadczą takie usługi (kojarzę gościa z małym "gliserem" pływającego na zasadzie taxi boat na trasie Jelsa - Bol; być może trasę i godziny można umówić dowolnie, nie wiem, ale to prawdopodobne).
Pozdrawiam
majeczka1984
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 12.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka1984 » 13.08.2008 11:26

Dzięki, poczytałam już conieco o samej miejscowości i okolicach. Przyznam że inne regiony bardziej mnie zachwycają, ale Złoty Róg to raj dla wielbicieli windsurfingu, a o to głównie chodzi naszej ekipie. Chyba, że jesteście w stanie polecić inne atrakcyjne pod tym kątem miejsca...
I jeszcze jedno - czy połowa wzreśnia to już ewidentnie po sezonie i można spodziewać się mniejszej ilości turystów w tak popularnym miejscu no i niższych cen (za os na campingu średnio 40 kun wychodzi - czy za 70-80 kun jest szansa na nocleg?).

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone