Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Podgora - raj na ziemi!! Właśnie wróciłam - bajer ;)

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Cathy-k
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 05.08.2007
Podgora - raj na ziemi!! Właśnie wróciłam - bajer ;)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cathy-k » 28.08.2007 18:02

Witam!!
Właśnie wróciłam z Chorwacji. Wylądąwałam całkiem przypadkiem w niesamowitej miejscowości - Podgora. Jest tam wspaniale!Urokliwa promenada, plaże, mnóstwo romantycznych kawiarenek i jedna dyskoteka :D na samym końcu promenady z dala od apartamentów :) Ale za to na świeżym powietrzu, świetna sprawa! Cudowni ludzie... Ja chcę tam wrócić!! :( Aż żal było wyjeżdżać... !
mondi
Odkrywca
Posty: 72
Dołączył(a): 10.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mondi » 28.08.2007 18:36

czy są tam jakieś campy :?:
Tomek
Cromaniak
Posty: 558
Dołączył(a): 04.02.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomek » 28.08.2007 22:00

mondi napisał(a):czy są tam jakieś campy :?:

W Podgorze jest camp ale moim zdaniem to nieporozumienie :(
Na niewielkiej powierzchni, wcisnięty w niewielki fragment bez zabudowy mieszkalnej...

Pzdr
Tomek
Cathy-k
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 05.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cathy-k » 29.08.2007 12:01

No fakt, jest jeden camping - Sutikla, **-gwiazdkowy, cenowo OK tylko warunki troszkę polowe :) ale dla niezbyt wymagających turystów jest całkiem w porządku. Usytuowany bardzo blisko plaży :)

Pozdrawiam! :)
Tomek
Cromaniak
Posty: 558
Dołączył(a): 04.02.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomek » 29.08.2007 13:59

Cathy-k napisał(a):No fakt, jest jeden camping - Sutikla, **-gwiazdkowy, cenowo OK tylko warunki troszkę polowe :) ale dla niezbyt wymagających turystów jest całkiem w porządku. Usytuowany bardzo blisko plaży :)

Pozdrawiam! :)

Rzeczywiście trzeba być "niezbyt wymagającym". Byłem w Podgorze w 2001 na przełomie lipca i sierpnia. Spędzaliśmy urlop w apartamentach. Dojechali do nas znajomi z namiotem. Z wielkim trudem wcisnęli się w jedno z wolnych miejsc - namioty na ogół blisko ze sobą sąsiadywały wręcz stykały się...

Do plaży jest rzeczywiście bardzo blisko ale widok prawie żaden...

Od 4 lat spędzam wakacje na campingach, widziałem w Chorwacji sporo różnych miejsc do rozbicia się ale takiego natłoku ludzi na tak niewielkiej powierzchni jak w Podgorze nigdy...

Pzdr
Tomek
Gajus.ems
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 930
Dołączył(a): 21.11.2003
camp Podgora

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajus.ems » 29.08.2007 18:32

Poznałem w CRO naprawde wiele campów, ten w Podgorze to wg mnie kompletne nieporozumienie, a nie jestem osoba wymagajacą. Ok 10 lipca br tłok był niemiłosierny, a camp jest niewielki. Do tego to sąsiedztwo cmentarza... dla mnie przygnebiające. Ale camp ma tez wielu zwoleników, myśle że chodzi tu raczej o ładną miejscowość, bliskość do morza, pobliski szczyt Sw Jure. Trzeba pojechać sprawdzić i samemu na miejscu podjąć decyzję. ( w przeszłości wielokrotnie doradzałem znajomym konkretne campy, po powrocie byli średnio zadowoleni, a wybierali takie na których jam bym z koleii sie nie zatrzymał )
GAJUS
Pionier1
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 23.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pionier1 » 04.09.2007 18:59

Na sutikli jest ścisk jak diabli. Miejscowość ok ale polecam trochę dalej do zaostroga podacza . Tam jest całkiem fajny autocamp Uvala Borova. Bosko położony. To jest jakieś 20 km na południe
jimmi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 20.08.2007
Mała plaża

Nieprzeczytany postnapisał(a) jimmi » 04.09.2007 21:46

Dla mnie jedynym minusem była mała plaża, którą jeszcze po południu zabierało morze. Reszta ok.

Powrót do Chorwackie ABC


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Podgora - raj na ziemi!! Właśnie wróciłam - bajer ;)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone