Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Valadiso---czy ----Kozarica

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006
Valadiso---czy ----Kozarica

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 29.06.2007 11:36

Witam
W wyszukiwarce znalazłem sporo info o Kozaricy, mam też dużo danych od Janusza na temat tego campu, czyli coś niecoś wiem. Ogladałem też stronę.
Valadiso---całkiem inny rejon--wiem, ale bardzo lubię Istrię, zastanawiam się więc ew nad tym campingiem. W wyszukiwarce sa tylko info z przed paru lat, pytam się więc o aktualności, moze ktoś był :?:
Do tej pory jeżdziłem do Cro do apartamentów, ale coś mnie w tym roku naszło na wspomnienia i dlatego myślę o campie. Nie mam namiotu ani przyczepy, nie kupię w tym sezonie, szukam campu z domkami lub "mobilnymi kucicami" i z wielu, które przegladałem wybrałem te w/w w dwóch różnych rejonach.
Ważne --zabieram rowery, w/w campy więc są idealne na wypady rowerowe.
Jadę we wrześniu.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107705
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.06.2007 12:16

Na stronce kempingu Valdaliso pewnie byłeś, ale jakby nie :wink:
http://www.rovinjturist.hr/hrv/
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 29.06.2007 12:19

Janusz Bajcer napisał(a):Na stronce kempingu Valdaliso pewnie byłeś, ale jakby nie :wink:
http://www.rovinjturist.hr/hrv/


Tak, byłem, ale dzięki, zawsze na Ciebie można liczyć :D :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107705
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.06.2007 12:38

Kozaricę znam bo byłem tam niedawno, więc mogę szczerze polecić.
Valdaliso nie znam, ale kempingi na Istrii mają dobry standard, więc pewnie i ten jest OK.
Wybór należy do Ciebie, ale ponieważ jedziesz we wrześniu, cieplej w powietrzu i w morzu powinno być w Pakoštane :sm:

Ps.rowerkiem po Istrii
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 29.06.2007 14:23

Rowerkiem--zapisałem i ogladałem, dzięki.
Cieplej--4 razy na Istri i zawsze ciepło i słonecznie.
3 razy w Dalmacji---nie miałem farta, pogoda w kratkę, szczególnie 2 lata temu, cały tydzień lało i było chlodno, ale woda cieplutka była.
Pogoda--wielka niewiadoma.
Pakośtane--słabo znam ten rejon, dlatego myślę o Twojej sugestii--Kozaricy.

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Valadiso---czy ----Kozarica
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone