Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Medena

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kniesp
Globtroter
Posty: 48
Dołączył(a): 29.05.2005
Medena

Nieprzeczytany postnapisał(a) kniesp » 04.03.2007 11:18

Intersują mnie wszelkie informacje na temat apartamentów MEDENA koło Trigoru.
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 04.03.2007 11:59

Najpierw zaglądnij TUTAJ i wpisz słowo medena.

Miłej lektury :)
komaciek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 351
Dołączył(a): 27.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) komaciek » 16.03.2007 17:26

slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 16.03.2007 19:18

jak mozna jechac na wczasy do tak wielkiej fabryki ?
krzychu_72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 515
Dołączył(a): 06.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzychu_72 » 16.03.2007 22:27

slawek66 napisał(a):jak mozna jechac na wczasy do tak wielkiej fabryki ?


Sławek - Do-kła-dnie!
Wiem, bo byłem :-)
graszka37
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 21.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) graszka37 » 17.03.2007 10:57

Medena to kombinat ! nie polecam ! wielkie to i nieprzyjazne ..i wizualnie brzydkie !
stoi przy lesie , obok parking i nic wiecej ,uroku żadnego ,klimatu zero ,
plaża może być- parę budek .. piwo lody i to wszystko.Do Trogiru jest kawałek .
Nie byłam w pokojach, weszlyśmy z kumpelą tylko tam gdzie nam wolno było ...a wszystko z ciekawości bo temat Medena często gdzieś się przewijał . Ja będąc w tak uroczym miejscu w życiu bym nie zacumowała w "czymś" takim...ale oczywiście są ludzie którzy lubią pobyt zorganizowany wg narzuconego rytmu, plażowanie od posiłku do posiłku ..itd ale i do tego są piękniejsze miejsca...natomiast przyznam że wiele też poprawnych opinii czytałam na temat tego obiektu
zależy co kto lubi .pzdr

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone