Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Szok po zobaczeniu HR

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
zibek
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 05.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibek » 15.09.2006 22:31

Marcin29 napisał(a):
Pakula napisał(a):Mam pytanie,Chorwacja jest piękna to fakt,ale nieukrywam że ciekawią mnie inne zakątki europy,i tu pytanie Jadąc do Cro czteroosobową rodziną 2+2 trace około 5tys zł.Czy jadąc np; do Włoch czy Hiszpani te same pieniądze mi wystarczą???No wiadomo jadąc do Hiszpani trzeba doliczyć troche na paliwo,ale poza tym starczy???


nie ma szans.z moich obserwacji ITA FRA czy ESP jest okolo 2xdrozsza niz HR.Hotele, jedzenie, caly serwis.Bylem rok temu w ITA a dwa temu we FRA i nie ma szans zjechac tyle kraju i tyle zobaczyc co w HR :oops:

Z moich obserwacji Cro jest 2x droższa niż ITA - w pewnych warunkach.
noclego jeśli po sezonie to w ITA też może być taniej -przykład -znajdżcie wino w Cro za 0,6 EU (powiecie sikacz -ale taki sam w Cro płaciłem 13-20kun) , lub nocleg dla rodziny 2+2 we wrześniu za 110 EU (za tydzień od apartamentu)[/list]
Trebor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 403
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trebor » 15.09.2006 23:01

A gdzie te 100 euro płaciłes w ITA? Możesz dać namiary?
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 15.09.2006 23:10

victoo napisał(a):w europie to polecam zobaczyć Santorini! Architektura tej wyspy powala!
kilka zdjec
http://www.pbase.com/wiktorbubniak/santorini

Kolega był kiedyś na Santorini na desce. Po tych fotkach mnie dobiłeś. Nie wiem, czy w przyszłym roku nie zdradzę Cro na rzecz tej wyspy. Kontrasty biało-granatowo-niebiesko-pomaranczowo i Bóg wie jakie jeszcze są dobijające!!!!!!!!

FUX
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 15.09.2006 23:31

Pewnie, że są, ale my jednak jesteśmy zakochani w Chorwacji (no i w sobie oczywiście), jest tyle jeszcze do zobaczenie, nie ukrywam, że o wielu rzeczach dowiaduję się dzieki forum. I póki ich nie zobaczę to nie zaznam spokoju. Już od jakiegoś czasu - Bałtyk, a później Cro. Już planuję wakacyjny wyjazd, bo tak mi tęskno.....miło, że jest tylu maniaków. :lol:
zibek
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 05.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibek » 15.09.2006 23:33

Trebor napisał(a):A gdzie te 100 euro płaciłes w ITA? Możesz dać namiary?

podkreślam od 09.09 -bo w sezonie robi sie 600 :)

tu był link
Ostatnio edytowano 17.09.2006 21:20 przez zibek, łącznie edytowano 1 raz
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.09.2006 00:30

zibek napisał(a):
Trebor napisał(a):A gdzie te 100 euro płaciłes w ITA? Możesz dać namiary?

podkreślam od 09.09 -bo w sezonie robi sie 600 :)

http://www.immobiliarefriuli.it/en/appartamenti/elenco.htx?i.categoria=13


Czy był ktoś w Bibione?-ja nie.
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=110 ... ht=bibione
Przeczytałem, i nawet wołami mnie tam nie zaciągną :lol:
slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 16.09.2006 08:00

Janusz Bajcer napisał(a):
zibek napisał(a):
Trebor napisał(a):A gdzie te 100 euro płaciłes w ITA? Możesz dać namiary?

podkreślam od 09.09 -bo w sezonie robi sie 600 :)

http://www.immobiliarefriuli.it/en/appartamenti/elenco.htx?i.categoria=13


Czy był ktoś w Bibione?-ja nie.
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=110 ... ht=bibione
Przeczytałem, i nawet wołami mnie tam nie zaciągną :lol:


byl moj ksiegowy jakies trzy lata temu i ......... znowu jezdzi do cro :D
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 16.09.2006 08:22

Janusz Bajcer napisał(a):Czy był ktoś w Bibione?-ja nie.
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=110 ... ht=bibione
Przeczytałem, i nawet wołami mnie tam nie zaciągną :lol:

Byłem tam w ramach mojej podróży poślubnej! :D :lol:
Kombajn turystyczny. Wtedy mi się podobało, ale czasy (i ja) się zmieniły i teraz bym tam już na pewno nie pojechał!

PozdraV
J.
m82m
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 765
Dołączył(a): 15.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) m82m » 16.09.2006 12:04

Ja w tym roku w Murvicy na Bracu miałem okrągły jubileusz pobytów w CRORAJU!!!! 10 RAZ!!!Było jak zwykle pięknie.W przyszłym roku oczywiście 11 raz ,myślę ,że Hvar!!!Choć bardzo mnie też kusi Santorini i pozostałe Cyklady.[b]
victoo
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 22.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) victoo » 16.09.2006 12:17

11 raz do Chorwacji czy pierwszy raz na Santorini... wybór wg mnie może być tylko jeden: Santorini. Byłem w Cro 2 razy i jeden raz na Santorini. Wg mnie Santorini jest nie do pobicia. Tam jest całkowicie odmiennie od wszystkiego co do tej pory widzieliście! Ta wyspa to jak sen z bajki. (oczywiscie mówimy tutaj o Europie)
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 16.09.2006 13:42

Otwórzmy temat Santorini. Także rozważam to na przyszły rok. Pomysłodawca, który temat wymyślił do tablicy i niech otwiera temat. Tutaj proszę podać link.
Trebor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 403
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trebor » 16.09.2006 13:56

victoo napisał(a):11 raz do Chorwacji czy pierwszy raz na Santorini... wybór wg mnie może być tylko jeden: Santorini. Byłem w Cro 2 razy i jeden raz na Santorini. Wg mnie Santorini jest nie do pobicia. Tam jest całkowicie odmiennie od wszystkiego co do tej pory widzieliście! Ta wyspa to jak sen z bajki. (oczywiscie mówimy tutaj o Europie)

Podobno druga taką wyspą jest Zakynthos. Odlot!
m82m
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 765
Dołączył(a): 15.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) m82m » 16.09.2006 19:36

Może temat wogóle o wyspach greckich!
Trebor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 403
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trebor » 16.09.2006 20:12

Tym bardziej, że w maju w przyszlym roku szykuje się wspaniały, "połudnowy" tydziń: 1 maja to wtorek a 3 maja to czwartek. Polska przez tydzień będzia stała. Niestety, Jadran jest o tej porze roku jeszcze trochę chłodny. I co wy na to? Cro czy dalej na południe? Lecimy? :D
zibek
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 05.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibek » 16.09.2006 20:25

[quote="Janusz Bajcer"

Czy był ktoś w Bibione?-ja nie.
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=110 ... ht=bibione
Przeczytałem, i nawet wołami mnie tam nie zaciągną :lol:[/quote]
cóż myślałem że masz swoje zdanie :) a jak widać Twój wybór zależy tylko od tego co inni mówią :))))))))
i dzięki za odświeżenie wątku mam tam coś do dodania :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
Szok po zobaczeniu HR - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone