Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

villa visnja, brela , na ktoś?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
joasiasok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 249
Dołączył(a): 27.01.2008
villa visnja, brela , na ktoś?

Nieprzeczytany postnapisał(a) joasiasok » 14.02.2008 01:32

Witam!
Po prawie 3 tyg poszukiwań zrobiłam wstepną rezerwację w Villa Visnja, w Breli (Podrace)
Czy ktoś z forumowiczów zna to miejsce? Jesli tak,proszę o opinie, wszystkie są dla mnie cenne! Zamierzam wysłać zaliczkę...
Pozdrawiam i dziekuję wam wszystkim za ta kopalnię wiedzy!
Komputer już mi sie przegrzewa od tych godzin na forum!
Mam nadzieję do zobaczenia w Breli!
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 14.02.2008 09:10

joasiasok napisał(a):Witam!
Po prawie 3 tyg poszukiwań zrobiłam wstepną rezerwację w Villa Visnja, w Breli (Podrace)
Czy ktoś z forumowiczów zna to miejsce? Jesli tak,proszę o opinie, wszystkie są dla mnie cenne! Zamierzam wysłać zaliczkę...
Pozdrawiam i dziekuję wam wszystkim za ta kopalnię wiedzy!
Komputer już mi sie przegrzewa od tych godzin na forum!
Mam nadzieję do zobaczenia w Breli!


To dobra lokalizacja , trochę wysoko od morza - niekoniecznie daleko, nie bylem w środku ale staralem się tam o apartament - wszystko bylo zajęte. Na pewno dobry widok na morze ale wiele schodków do pokonania . Willa polozona wyzej od drogi ale blisko jedynego sklepiku na Podraću.
joasiasok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 249
Dołączył(a): 27.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) joasiasok » 14.02.2008 10:16

może ktoś sprobował zlokalizować ten dom na mapce satelitarnej, bede bardzo wdzięczna! podrace 18, dzięki!
joasiasok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 249
Dołączył(a): 27.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) joasiasok » 14.02.2008 10:19

torac, dzieki za odpowiedz!
czy ten dom jest przy promenadzie?
miałam do wyboru dom w centrum, soline, ale na Bartola Kasica, to już całkiem wysoko,na samej górze, a mam 3 letnią córcię...Wydaje mi się że na podrace jest wszystko znacznie bliżej morza.
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 14.02.2008 19:21

joasiasok napisał(a):torac, dzieki za odpowiedz!
czy ten dom jest przy promenadzie?
miałam do wyboru dom w centrum, soline, ale na Bartola Kasica, to już całkiem wysoko,na samej górze, a mam 3 letnią córcię...Wydaje mi się że na podrace jest wszystko znacznie bliżej morza.


Dom jest przy drodze dojazdowej do kwater , z jadranki droga na Ścit i Podrace odbija w prawo . Promenada jest poniżej ,wzdluż morza - promenada to zbyt duże slowo - to 1,5-2,5 metrowy chodnik który laczy dzielnice Breli i Ciągnie się od Luka po Baśką Vodę a może jeszcze dalej, tam już spacerkiem nie bylem . Visnia jest naprawdę rzutem beretem(doslownie) do morza ale Podraće to ulica ( dzielnica )na mocno pionowym stoku . Domy leżą równolegle nad ulicą i poniżej ulicy m.inViśnia , te ponizej leżą nad samym morzem. Z Visni jest blisko ale to kilkadziesiąt schodków mocno w pionie - z dzieckiem trzeba uważać
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 14.02.2008 19:22

PS. Jesli mogę wiedzieć to -jaki to miesiąc , ile os. i jaka cena????
joasiasok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 249
Dołączył(a): 27.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) joasiasok » 14.02.2008 23:37

dzieki za wyczerpujace informacje!
Cena jest mocno atrakcyjna, więc miałam pewne obawy, mam nadzieje niesłuszne!
32 euro za studio, 2 dorosłych i dziecko.
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 14.02.2008 23:42

joasiasok napisał(a):dzieki za wyczerpujace informacje!
Cena jest mocno atrakcyjna, więc miałam pewne obawy, mam nadzieje niesłuszne!
32 euro za studio, 2 dorosłych i dziecko.

A za jaki miesiąc?
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 14.02.2008 23:47

Już wiem z innego tematu - koniec czerwca . To sensowne pieniądze
Jak mi się ekipa rozwali (27.07) to też będę na Podraću w końcówce czerwca. Ale zobaczymy. Nie wiem kiedy ale też tam na pewno w 2008 wrócę.
cretor23
Odkrywca
Posty: 74
Dołączył(a): 16.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) cretor23 » 01.02.2010 01:08

Joasiasok ,jak mozesz popisz troche co i jak bylo w Villi Visnja ;) Bede bardzo wdzieczny adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Wybieram sie tam w tym roku a widze ze juz tam chyba bylas
Dzieki i Pozdrawiam !!!

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
villa visnja, brela , na ktoś?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone