Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Novi Vinodolski czy wart tam jechać?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rencista
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 14.07.2009
Novi Vinodolski czy wart tam jechać?

Nieprzeczytany postnapisał(a) rencista » 24.07.2009 20:15

Mam jedno zasadnicze pytanie,czy warto jechać do Novi Vinodolski? ja mam chęć tam jechać! ale ciągle się waham.Może ktoś tam był to niech się podzieli z informacjami o tej miejscowości!!
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.07.2009 20:22

rencista napisał(a):Mam jedno zasadnicze pytanie,czy warto jechać do Novi Vinodolski?

Trudno jednoznacznie doradzić - każdy ma inne zapatrywania na dany region.
Jak dla mnie nie warto.
Warto natomiast, moim zdaniem, jechać do miejsca położonego vis a vis Novi Vinodolski czyli na wyspę Krk.
Jakby co to o niej pisałem tu: www.cro.pl/forum/viewtopic.php?t=15200&highlight=

Ale.....to tylko moje zdanie :wink:
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 24.07.2009 21:15

rencista napisał(a):Mam jedno zasadnicze pytanie,czy warto jechać do Novi Vinodolski? ja mam chęć tam jechać! ale ciągle się waham.Może ktoś tam był to niech się podzieli z informacjami o tej miejscowości!!


Piotrek-B .... dobrze prawi ale moim zdaniem jak masz chęć to nic innego tylko pakuj walizki i jedź. Liczy sie przecież Twoje nastawienie - jak jest ok, ....to wszędzie będzie super.
Prawda jest taka, że ......... są (jakby to delikatnie napisać) lepsze miejscowości ale to znowu kwestia gustu, i wielu innych czynników.
Są osoby które sobie chwaliły tą miejscowość.
To miasteczko z tradycjami, było dobrze odbierane w okresie wcześniejszym.
Z całą pewnością nie jest to "wybór tragiczny" ( zawsze możemy powiedzieć że można było pojechać w inne miejsce, ..... taka już nasza natura). Będąc już na miejscu to zobaczysz całe stada turystów i zaręczam, że będą w śród nich wielokrotni miłośnicy Novi Vindolski ( jak zawsze, jak wszędzie). :D :wink:
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 24.07.2009 22:49

są ładniejsze miejsca w CRo :)
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7939
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 24.07.2009 23:11

Też kiedyś chciałem jechać do Novi Vinodolski , oglądnąłem sobie tę miejscowość przez internet i pojechałem. Na miejscu okazało się, ze plaże są blisko jadranki, miejscowość mało atrakcyjna więc wylądowałem w innym miejscu.
Pojedziesz, zobaczysz, na miejscu ocenisz. :D
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 25.07.2009 06:48

krakuscity napisał(a): Na miejscu okazało się, ze plaże są blisko jadranki,

Chodzi Ci o te piaszczyste ? :wink:
rencista
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 14.07.2009
Novi Vinodolski czy wart tam jechać?

Nieprzeczytany postnapisał(a) rencista » 25.07.2009 13:08

Dzięki za informacje,myślę że raz można pojechać tym bardziej że jest tam sztuczna plaża piaszysta i basen z wodą morską.Tak pisało w opisie o tym w ofercie biura tramp travel.
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 25.07.2009 13:32

rencista napisał(a):Dzięki za informacje,myślę że raz można pojechać tym bardziej że jest tam sztuczna plaża piaszysta i basen z wodą morską.Tak pisało w opisie o tym w ofercie biura tramp travel.


Witaj, a do jakiego hotelu chcesz jechać?ja byłam w Novi Vinodolski w 2004 r. w hotelu Lisanj nad samym morzem.
Jednak w Cro są naprawdę o wiele piękniejsze miejsca i nie sugeruj się fajną sztuczna plaża czy basenem, chyba, że ci na tym właśnie zależy :)?
Pozdrawiam
rencista
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 14.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) rencista » 27.07.2009 21:19

No właśnie ja również mam zamiar nocować w hotelu Lisanj.Proszę napisać jak się tam mieszkało?w tym hotelu.Jakie jedzenie dają?no jakie pokoje,czyste,sprzątane codziennie.Czy z hotelu na plażę jest łagodne dojście?

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Novi Vinodolski czy wart tam jechać?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2025 Wszystkie prawa zastrzeżone